Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(*MONAMI* @ 2013 05 13, 21:46)
merginos,gal esat kuri užsiauginusi tujų iš sėklų  g.gif
prieš porą savaičių pasėjau ir žiūriu nosiukai matosi  bigsmile.gif  tik įdomu kas iš jų išaugs,sėklos "Sėklų"vakarinių tujų  ax.gif

o kur radote tu seklu pirkti?as kai ziurejau zalioje stoteleje tai buvo tos paprastos tuju seklos gyvatvorines, ar cia ir skaitosi tos pacios? blush2.gif
Atsakyti
su ko ir kada trest reikia tujas? kur perkate trasas?

beja ar kai nusienauji veja, galima barstyt aplink saknys?
Atsakyti
sveiki,

žinau, kad ši tema TUJOS, tačiau mano noras jas sodinti palei tinklinę tvorą išgaravo, kai supratau, kiek sumažės ir taip nedidelis kiemelis. Gal žinote, kokia galėtų būti alternatyva? žiemą nebūtinai žalia, nes vis tiek sniegu užversta, bet aišku, žalia gražiau...
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 05 14, 07:50)
Diasija,kiek metų tom sėklikinėm  4u.gif

nežinau tiksliai, gal apie 12metų.
Papildyta:
QUOTE(santropez @ 2013 05 14, 09:15)
o kur radote tu seklu pirkti?

"Žalioj stotelėj".
Papildyta:
QUOTE(extazi_ @ 2013 05 14, 10:58)
su ko ir kada trest reikia tujas?

pjauta žole.
Atsakyti
Merginos, o per kiek laiko jau galima suprasti, prigijo ar ne pasodintos tujos?
Sodinom kolonines, apie 1m., tai neramu baisiai dėl jų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2013 05 14, 09:15)
o kur radote tu seklu pirkti?as kai ziurejau zalioje stoteleje tai buvo tos paprastos tuju seklos gyvatvorines, ar cia ir skaitosi tos pacios? blush2.gif

Žalioj stotelės,būtent tos,tik vienintelių ir yra sėklų mirksiukas.gif

QUOTE(extazi_ @ 2013 05 14, 10:58)
su ko ir kada trest reikia tujas? kur perkate trasas?

beja ar kai nusienauji veja, galima barstyt aplink saknys?

galima mirksiukas.gif

aš šiemet bandysiu purkšti,o ne aplink šaknis barstyti,nes giminaitė purškia,tai man labai gražios pas ją wub.gif

QUOTE(vdj @ 2013 05 14, 11:30)
sveiki,

žinau, kad ši tema TUJOS, tačiau mano noras jas sodinti palei tinklinę tvorą išgaravo, kai supratau, kiek sumažės ir taip nedidelis kiemelis. Gal žinote, kokia galėtų būti alternatyva? žiemą nebūtinai žalia, nes vis tiek sniegu užversta, bet aišku, žalia gražiau...

gal kokį vijoklį paleisti g.gif

QUOTE(diasaja @ 2013 05 14, 12:15)
nežinau tiksliai, gal apie 12metų.

aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 05 14, 12:15)
nežinau tiksliai, gal apie 12metų.
Papildyta:

"Žalioj stotelėj".
Papildyta:

pjauta žole.

o pjauta zole storesniu sloksniu deti?
Atsakyti
QUOTE(extazi_ @ 2013 05 14, 22:28)
o pjauta zole storesniu sloksniu deti?

nestoru ir prie pat kamieno nedėti, kad uždėjus storesnį sluoksnį, pradėjusi kaisti žolė nenudegintų.
Atsakyti
Sveikutės, vakar persodinom tujas api 1,2 m aukščio, na jos buvo po visą sklypą išmėtytos, tai mes jas gražiai palei tvorą susodinom ax.gif pasirodo yra ką veikti, o aš galvojau kad lengvai sodinsis doh.gif gerai priliejau ir palikau, dabar norėčiau ant viršaus dėti geotekstilę ir skladą, bet gal dar neskubėti, gal reikia palaukti ir pažiūrėti ar tikrai prigijo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 05 14, 12:17)
Merginos, o per kiek laiko jau galima suprasti, prigijo ar ne pasodintos tujos?
Sodinom kolonines, apie 1m., tai neramu baisiai dėl jų doh.gif

Greičiau galima suprasti kai neprigija. Kol yra nors porą šakelių žalių, o ne rudų, gali dar prigyti. mirksiukas.gif Mes 4 mėnesius stebėjome kaip parudavusios stovėjo, tik po to paaiškėjo, kad prigijo.
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2013 05 15, 10:31)
Greičiau galima suprasti kai neprigija. Kol yra nors porą šakelių žalių, o ne rudų, gali dar prigyti.  mirksiukas.gif Mes 4 mėnesius stebėjome kaip parudavusios stovėjo, tik po to paaiškėjo, kad prigijo.

Ačiū 4u.gif

O laistyti kasdien reiktų?
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 05 15, 11:41)
O laistyti kasdien reiktų?

geriau gausiau, bet rečiau.
Atsakyti