Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(Gaudvilė @ 2013 05 12, 19:06)
Kelių metų galėjo ir grambuolio lervos šaknis apgraužt gerai  mirksiukas.gif

gali būti ir tavo tiesa mirksiukas.gif nenorėjau rizikuoti kitomis.
išbandžiau tavo rekomenduotą stebuklingą įrankį. AČIŪ už patarimą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 05 12, 19:09)
išbandžiau tavo rekomenduotą stebuklingą įrankį. AČIŪ už patarimą thumbup.gif

Labai smagu skaityti, kad patiko 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena
Norėjau pasiteirauti dėl tujų dauginimo: Prieš pora metų tėvai iš kaimynų gavo daug gyvatvorinių tujų šakelių. Puse sukišo pas save sode į labai drėgną žemę palei šiltnamio kraštą. Kitą pusę sukišome mes pas save sodyboje į pelkėtą labai drėgną vietą, kur žemė - priemolis. Nei vieni nei kiti per tuos du metus nieko joms nedarėme.
Šiemet nutarėme iškasti - pas tėvus nuo šiltnamio iškastos tujos turėjo susiformavusius nedidelio kumščio dydžio šaknyną - labai apsidžiaugėme ir susodinome į nuolatinę vietą. O pas mus pelkėje visos tujos buvo žalios, tačiau šaknų nebuvo visai, tik pajuodę koteliai. Bet šakelės gyvos!
Gal kas galite pakomentuoti kodėl vienodai prižiūrėtos (tiksliau neprižiūrėtos) tujų šakelės puse sudygo o puse ne? Ko trūko ar buvo per daug tai pusei kuri nesudygo?
Atsakyti
merginos,gal esat kuri užsiauginusi tujų iš sėklų g.gif
prieš porą savaičių pasėjau ir žiūriu nosiukai matosi bigsmile.gif tik įdomu kas iš jų išaugs,sėklos "Sėklų"vakarinių tujų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 05 13, 21:46)
merginos,gal esat kuri užsiauginusi tujų iš sėklų  g.gif


Iš sėklų biggrin.gif ...tu čia sau tokį iššūkį užsidavei ar kaip...aš dauginuosi tujas iš šakelių cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 05 12, 18:53)
Dar yra mintis, kad kaimynai kokį brudą papylė ant šaknų  g.gif

...arba koks ciucius labai pamėgo tą vietukę, o tujos TAM REIKALUI labai jautrios smile.gif
Papildyta:
QUOTE(-AUJA- @ 2013 05 08, 07:38)
Labas rytas.  Prisipirkau tų tujų, nuleido po 6 lt, bet jau  galvoju, kad tikrai ne smaragdinės  cool.gif 


Tikrai, kad ne smaragdas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 05 13, 21:46)
  tik įdomu kas iš jų išaugs,

mano šitos iš sėklų:

user posted image

su Smaragdinėmis nepalyginsi.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 13, 21:57)
Iš sėklų biggrin.gif ...tu čia sau tokį iššūkį užsidavei ar kaip...aš dauginuosi tujas iš šakelių cool.gif

radau sėklų pirkt,sakau reik pabandyt biggrin.gif
šakelės irgi susmaigstytos,bet netinkama ten joms vieta,o kitos neturiu schmoll.gif

QUOTE(diasaja @ 2013 05 13, 22:20)
mano šitos iš sėklų:

su Smaragdinėmis nepalyginsi.

na taip smaragdinės visai kitokios,bet sakau jei kas gausis bus sklypo galui blush2.gif
Atsakyti
Man labai smalsu. Šuo pakilojo savo koją ant kelių tujų ir jos tose vietose parudavo. Tujos Smaragd dar pakankamai jaunos ir "kūdos", kokio metro aukščio, o ir nėra labai daug parudavę - šoniukai vienos kitos. Ar yra vilties, kad augdamos plėsis ir paslėps tuos rudumus?
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 05 13, 22:30)

šakelės irgi susmaigstytos,bet netinkama ten joms vieta,

Pasodinus uždenk plėvele, padaryk iš šakelių mažą šiltnamiuką, nepamiršk palaistyt tikrai išsišaknys mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kaktusine @ 2013 05 13, 22:32)
Ar yra vilties, kad augdamos plėsis ir paslėps tuos rudumus?

Tikrai yra...o jei ką, augdamos kitos šakelės užgoš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 05 13, 22:36)
Pasodinus uždenk plėvele, padaryk iš šakelių mažą šiltnamiuką, nepamiršk palaistyt tikrai išsišaknys

na taip ir darau,žiūrėsim kas gausis 4u.gif

Diasija,kiek metų tom sėklikinėm 4u.gif
Atsakyti
as tai viduje vazoneliuose prisodinau sakeliu, po sav istraukiau nera saknu, tai kazin kada jos turi atsirasti ar jau nebeatsiras?
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2013 05 14, 09:02)
as tai viduje vazoneliuose prisodinau sakeliu, po sav istraukiau nera saknu, tai kazin kada jos turi atsirasti ar jau nebeatsiras?


Netraukinekit, netikrinkit, jos po pusantro gal menesio tik pasirode pas mane...
Atsakyti