Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(-AUJA- @ 2013 05 07, 17:25)
Apžiūrėjau prie kamieno - žymiai žalesnės, sodresnė spalva, o  išorinės šakelės  šviesesnės.  Nu gal ir teisybė, kad nuo saulės...Iš kiemo parduoda su visais vazonėliais.  Net nežinau ką galvoti  g.gif  Bet gundo ta kaina biggrin.gif  Ko gero, vistiek surizikuosiu -  užaugs gi kažkas  rolleyes.gif  O tas smailumas į viršų tai labai ryškus, kaip  smaragdinių. Kadangi man reik 100 vnt, tai atiduoda po 7 lt. Tik ta spalva subalamutino  smile.gif

Įdėtumėte nuotraukas, o tas geltonumas- gal jau kokios padžiūvusios. Kai labai pigu,, kažkaip visokios negeros mintys lenda..
Atsakyti
Labas rytas. Prisipirkau tų tujų, nuleido po 6 lt, bet jau galvoju, kad tikrai ne smaragdinės cool.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
ISPARDUODU savo tujas. Skirtingu auksciu nuo puses metro iki dvieju. Kainos nuo 5 lt iki 20lt. Vilnius Kvieciu apziureti wink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-AUJA- @ 2013 05 08, 07:38)
Labas rytas.  Prisipirkau tų tujų, nuleido po 6 lt, bet jau  galvoju, kad tikrai ne smaragdinės  cool.gif 


Išduokit, kur pirkot?
Atsakyti
Laba diena, mums irgi reikes kitais metais apie 250 tuju uzsisodinti. Todel bandysim siemet patys prisidauginti, ziuresim kas gausis
QUOTE(diasaja @ 2013 05 04, 16:16)
šakeles kišu į žemę maždaug nuo gegužės vidurio. Vietą parenku tokią, kuri būtų dažniau pavėsyje, dažnai laistau, žemės aplinkui nejudinu, po metų susodinu į vazonėlius.  Vienais metais bandžiau mirkyti įšaknydinimo tirpale, tačiau didelio poveikio nepastebėjau, nes kitą tokį patį kiekį tujų šakelių nemirkiau, tai prigijo vienodai.


As neturiu vietos kur galeciau sukisti i zeme sakeles, tai sugalvojau kisti i vazonelius iskart, ir susistatyti lauke, kitais metais jei kazkas prigys, sodinciau i grunta jau. O man iskilo dar toks klausimas, ar zeme nereikia su kokiu smeliu pamaisyti ar dar kazkuo g.gif Ar Jus sodinat i paprasta zeme tiesiog ir viskas?
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 05 08, 12:55)
Išduokit, kur pirkot?

Jau nebeturi - norėjo išsituštint visus augalus ir nebeužsiims tujų auginimu. Bet sakė, kad įšaknydintas šakeles buvo pirkę medelyne ir augino toliau patys pardavimui. Medelyno neišdavė. smile.gif
Atsakyti
sodo skrynioj šiandien buvau tai mačiau smaragdinės tujos gal kokių 60 cm po 11 lt, o mažesnės po 8 su kapeikom....
Atsakyti
QUOTE(-AUJA- @ 2013 05 08, 06:38)
Labas rytas.  Prisipirkau tų tujų, nuleido po 6 lt, bet jau  galvoju, kad tikrai ne smaragdinės  cool.gif 

Man tai panašios į smaragdines.
Atsakyti
QUOTE(rutuks @ 2013 05 08, 15:35)
Laba diena, mums irgi reikes kitais metais apie 250 tuju uzsisodinti. Todel bandysim siemet patys prisidauginti, ziuresim kas gausis
As neturiu vietos kur galeciau sukisti i zeme sakeles, tai sugalvojau kisti i vazonelius iskart, ir susistatyti lauke, kitais metais jei kazkas prigys, sodinciau i grunta jau. O man iskilo dar toks klausimas, ar zeme nereikia su kokiu smeliu pamaisyti ar dar kazkuo  g.gif  Ar Jus sodinat i paprasta zeme tiesiog ir viskas?

aha mane irgi domina,susodinau i paprasta zeme bent jau as pries tris dienas, matysim kas cia bus po men, naudojau dar miltelius isisaknijimo smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

turiu klausimėlį, kažin jei aš šiuo metu persodinčiau jau suaugusias tujas? žinau kad rekomenduojama rudenį, bet nu reikia man aplinką susitvarkyti, o tos gražuolės viduryje kiemo susodintos doh.gif jei bandyčiau iškasti kuo mažiau pažeisdama šaknis gal prigytų, nes jei neprigytų MB turbūt suvalgytų mane su visais batais už mano prisigalvojimus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Idda @ 2013 05 09, 08:20)
Sveikutės,

turiu klausimėlį, kažin jei aš šiuo metu persodinčiau jau suaugusias tujas? žinau kad rekomenduojama rudenį, bet nu reikia man aplinką susitvarkyti, o tos gražuolės viduryje kiemo susodintos  doh.gif  jei bandyčiau iškasti kuo mažiau pažeisdama šaknis gal prigytų, nes jei neprigytų MB turbūt suvalgytų mane su visais batais už mano prisigalvojimus  doh.gif

Jei sugebėsit iškasti su dideliu žemių gumulu - nieko neatsitiks. Aš pernai persodinau pavasarį 4. Jos buvo nedidelės, kadangi didelės ir nebus, bet augo jau apie 10 metų kitoj vietoj.
Gausiai po to laisčiau ir viskas gerai. Auga, žaliuoja, patenkintos smile.gif
O sodint Viliausmama labai gerai pamokė: pirma iškasus duobę supilti kibirą vandens. leisti šiek ties vandeniui susigerti, tada dėti augalą, vėl užpilti vandens. Ir dar esant nepilnai sugertam vandeniui užpilti žemėm. JOKIO mindymo, žemių spaudimo.
Ir kurį laiką net lieti nereikia.
Dar ... nežinau kodėl, bet vienas spygliukų augintojas, man dovanojęs nemažą tujenį, beveik be šaknų - patarė lieti su kalio permanganato silpnu tirpalu. Tipo, labai gerai prigyja. nežinau ar padėjo tai, bet tujenis prigijo pasakiškai. Ir puikiai auga. Ko visai nesitikėjau, žiūrėdama į iškastą ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas galite pasakyti kaip dažnai reikia laistyti pasodintas tujas? Tujos jau paaugintos buvo, is grunto apie 1,3m. Sodinome silta, sauleta ir vejuota diena (geguzes 1d) Kaip auksciau buvo mineta tai i duobe pradzioje pyleme kibira vandens, po to uzbere dar laisteme. Dabar laistome kas antra diena- galvoju ar nepersistengiame? g.gif (Medelyne sake kad si pavasari negaileti vandens)
Ir kada pasimatys kad tujos neprigijo ?
Atsakyti