Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(zikas1970 @ 2013 04 27, 12:50)
O kur pirkai? Ar smarkiai paaugo? Tiksliai nezinau, kiek man reikes, jei vietoj tvoros iki sklypo galo sodinti, tai daug gausis, gal koks 100, o jei tik siltnamius-darza atskirti, tai kokiu 30 maziausia reikia, jei kas 70 cm.sodinti. Tai nors ta vieta symet, bet jei papigiai  biggrin.gif gal ir visas susigundyciau nusipirkti, tos,kur maciau, tai jos aisku didesnes, bet jau nepigiai gaunasi ir jei jos auga greitai, tai dzin, pirkciau mazutes ir nesukciau plauciu


Aš irgi ieškau kur pigiau papirkt, daug reikia, sklypas 60x60, sodinti iš visų keturių pusių doh.gif Radau medeliai.lt 55cm vazonuose smaragd tujas po 10Lt, dar skelbiu. lt 60-70 aukščio (iš grunto) po 8Lt. Neapsisprendžiu, ar geriau rinktis vazonuose, ar kasamas iš grunto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 05 03, 12:08)
Aš irgi ieškau kur pigiau papirkt, daug reikia, sklypas 60x60, sodinti iš visų keturių pusių doh.gif Radau medeliai.lt 55cm vazonuose smaragd tujas po 10Lt, dar skelbiu. lt 60-70 aukščio (iš grunto) po 8Lt. Neapsisprendžiu, ar geriau rinktis vazonuose, ar kasamas iš grunto doh.gif

As jau kiek pasiaiskinau, apskambinejau,, pirksiu is vazonu.Dar reikia issiaiskinti, ar jos setos is seklu, ar sodintos is sakeliu.Kur is seklu, sake nebuna tokios formos, reikia jas karpyti, o as karpyti nenusiteikus schmoll.gif Is sakeliu jos veliau seklu neaugina, o is seklu duoda vel seklas, tada galai paruduoja, netokios grazios pasidaro, vienzo visas mokslas su tom tujom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 05 03, 13:18)
As jau kiek pasiaiskinau, apskambinejau,, pirksiu is vazonu.Dar reikia issiaiskinti, ar jos setos is seklu, ar sodintos is sakeliu.Kur is seklu, sake nebuna tokios formos, reikia jas karpyti, o as karpyti nenusiteikus  schmoll.gif Is sakeliu jos veliau seklu neaugina, o is seklu duoda vel seklas, tada galai  paruduoja, netokios grazios pasidaro, vienzo visas mokslas su tom tujom  biggrin.gif

wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 05 03, 12:21)

http://www.tujanis.c...maragdines.html
Va cia bandykit susisiekti, kalbejau su labai maloniu vyru biggrin.gif Isaiskino labai smulkiai, i ka atkreipti demesi perkant, mastau, gal ir pirksiu is ju, jei tik proga bus i ta krasta vaziuoti greitu laiku ir arciau niekur nerasiu. Kaina labai prieinama, tik jos nedideles bus, apie 30cm.Siaip jie atveza, bet atvezimas nepigus malonumas, tada jau isbrangsta stipriai, nebeapsimoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 03 gegužės 2013 - 12:32
QUOTE(zikas1970 @ 2013 05 03, 13:30)
http://www.tujanis.c...maragdines.html
Va cia bandykit susisiekti, kalbejau su labai maloniu vyru  biggrin.gif Isaiskino labai smulkiai, i ka atkreipti demesi perkant, mastau, gal ir pirksiu is ju, jei tik proga bus i ta krasta vaziuoti greitu laiku ir arciau niekur nerasiu. Kaina labai prieinama, tik jos nedideles bus, apie 30cm.Siaip jie atveza, bet atvezimas nepigus malonumas, tada jau isbrangsta stipriai, nebeapsimoka.

Ačiū, bandysiu. Dar pasarnolda.lt radau- 0.60m po 10Lt. Bet dabar va dar gilintis reikės, kas kaip sodina/sėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 05 03, 13:08)
Neapsisprendžiu, ar geriau rinktis vazonuose, ar kasamas iš grunto doh.gif

jeigu sodinsite greitai, tai geriau iš grunto, nes pigiau gaunasi. Jeigu perkate su vazonėliais, tai galite ir tinginiaudami pasodinti, kad ir per mėnesį smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zikas1970 @ 2013 05 03, 13:18)
vienzo visas mokslas su tom tujom  biggrin.gif

iš šakelių sodintas taip pat galite nusipirkti, kurios augs į šonus plačiai ir reikės karpyti.
Atsakyti
Nulėkiau šiandien į savo kaimo turgų, prieinu prie bobulytės, gražiausios tujos, aukštos, kokio metro, klausiu kainos- 8Lt. Klausiu, ar čia smaragdinės ar paprastos tos karpomos, paklapsėjo akim ir nesuprato doh.gif Tujos ir tiek doh.gif
Kadangi surištos ties viduriu buvo, tai ir aš, menka sodininke būdama, nesuprantu, kokios ten pas ją. Išgirdau adresą, važiuosiu pažiūrėt, kaip grunte jos atrodo, gal atskirsiu cool.gif
Atsakyti
Tai kaimynei ir pasakėm tada ir tu atitrauk 2 metrus nuo tvoros tujas kur prieš 30 metų sodinai biggrin.gif . Tai vos verkt nepradėjo sako sodinkit atgal prie tvoros tada doh.gif Cirkai žodžiu pas mus vyksta kai kaimynė neprasilenkia su stikleliu alc.gif
Atsakyti
QUOTE(Milita @ 2013 05 03, 10:55)
o jus taip tiesiog darze ir kaisiojat tas sakutes?nes as bandziau tai man snipstas gavosi kazka ne taip padariau g.gif gal kas turit pertekliu pasidauginusios?mielai nupirkciau (jei kaina ne kosmine)nes man reikia apie 500 vnt jei ne daugiau tai pirkt jau paaugintas gaunasi kosmaras doh.gif
jei kas turit pasiuliti rasykit i az nes temos neseku

gal kas galite issamiai papasakoti kaip dauginate sakelemis kokiu laiku,kaip tai darote?nes pagal tuos normatyvus tai man niekas nesigauna schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Milita @ 2013 05 04, 15:59)
gal kas galite issamiai papasakoti kaip dauginate sakelemis kokiu laiku,kaip tai darote?

šakeles kišu į žemę maždaug nuo gegužės vidurio. Vietą parenku tokią, kuri būtų dažniau pavėsyje, dažnai laistau, žemės aplinkui nejudinu, po metų susodinu į vazonėlius. Vienais metais bandžiau mirkyti įšaknydinimo tirpale, tačiau didelio poveikio nepastebėjau, nes kitą tokį patį kiekį tujų šakelių nemirkiau, tai prigijo vienodai.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 05 04, 17:16)
šakeles kišu į žemę maždaug nuo gegužės vidurio. Vietą parenku tokią, kuri būtų dažniau pavėsyje, dažnai laistau, žemės aplinkui nejudinu, po metų susodinu į vazonėlius.  Vienais metais bandžiau mirkyti įšaknydinimo tirpale, tačiau didelio poveikio nepastebėjau, nes kitą tokį patį kiekį tujų šakelių nemirkiau, tai prigijo vienodai.

aciu,reiks pabandyt dar karteli gal gausis g.gif o jei i siltnami tas sakeles kaisioti kazin ar butu gerai
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 05 04, 15:16)
šakeles kišu į žemę maždaug nuo gegužės vidurio. Vietą parenku tokią, kuri būtų dažniau pavėsyje, dažnai laistau, žemės aplinkui nejudinu, po metų susodinu į vazonėlius.

Atleiskit, bet labai smalsu g.gif ar tos šakelės turi būti su "pėdele", nuo kokio amžiaus medžio/krūmo geriausia imti ? Kokio dydžio šakelės, kiek kišti į žemę, ar nuskabyti apatinius "lapukus" ?
Man irgi nepavyksta pasidauginti schmoll.gif
Atsakyti