Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(diasaja @ 2013 04 26, 20:57)
pirkau gal dviejų sprindžių, o dabar aukštesnės už mane.
Papildyta:

jeigu suteiksit tinkamas sąlygas, tai pasidauginsit mirksiukas.gif pirmamečiai daigeliai bijo tiesioginių saulės spindulių ir išdžiūvimo.
Mano mažosios Smaragdinės tujos:



Gal mano daliai augini mirksiukas.gif Dukra turi sklypa apsisodinti,tai paprastu gyvatvoriniu pridauginau truputi lauko salygomis,bet ne tas kiekis,koks reikalingas doh.gif .Noretusi nors dali grazesniu nupirkti,bet irgi nei sis,nei tas gausis maisytos g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 04 26, 22:21)
*Labai gražiai užaugusios  thumbup.gif
**Ar mišką žadi sodinti- tiek auginukų? bigsmile.gif  biggrin.gif

*ačiū aciuks.gif
** hihihi.gif mišką šalia turiu už upės, tai nereikia biggrin.gif auginu sau, kaimynams ir .....
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 04 26, 20:57)
pirkau gal dviejų sprindžių, o dabar aukštesnės už mane.


Kokios tujos grazios wub.gif
O is kur pirkot?
Merginos, uz kiek imanoma nusipirkti tokiu nemaza kieki, na mazdaug? ieskom, tai kaina uz dvieju sprindziu radom 12lt., ar tai realu?: (tiresa pasakius nedaug ir ieskojom, sakau cia paklausiu, gal kas pirkosi ir pasidalins info ax.gif Galima i AZ 4u.gif
Atsakyti
Mums taip pat aktuali tujų tema, nes taip pat šiais metais sodinsime. Tujų reikia šešiasdešimčiai metrų. Gal kas auginate piramidines, kokiu atstumu sodinote?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 04 26, 22:12)
patyrę augintojai rekomenduoja pirmamečius daigelius (šakutes) apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, auginant šiltnamiuose, tačiau aš tokios prabangos neturiu, tai pirmuosius metus auginu natūraliame pavėsyje grunte, po pirmosios žiemos sodinu į vazonėlius ir perkeliu į kitą vietą.

4u.gif dabar galvoju kur aš tokią vietą rasčiau g.gif
o kokiu metu pradėjot šitą reikalą g.gif metų sezonas ax.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau užrašus, prieš du metus Smaragd tujas, daugiau nei sprindžio dydžio, pirkau po 4,5Lt.
Atsakyti
Gal zinote kur Lenkijoje netoli sienos galima nusipirkti smaragdiniu tuju, nes vistiek bus pigiau nei pas mus
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 04 27, 09:47)
Peržiūrėjau užrašus, prieš du metus Smaragd tujas, daugiau nei sprindžio dydžio, pirkau po 4,5Lt.

O kur pirkai? Ar smarkiai paaugo? Tiksliai nezinau, kiek man reikes, jei vietoj tvoros iki sklypo galo sodinti, tai daug gausis, gal koks 100, o jei tik siltnamius-darza atskirti, tai kokiu 30 maziausia reikia, jei kas 70 cm.sodinti. Tai nors ta vieta symet, bet jei papigiai biggrin.gif gal ir visas susigundyciau nusipirkti, tos,kur maciau, tai jos aisku didesnes, bet jau nepigiai gaunasi ir jei jos auga greitai, tai dzin, pirkciau mazutes ir nesukciau plauciu
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 04 27, 10:47)
o kokiu metu pradėjot šitą reikalą  g.gif  metų sezonas  ax.gif

nuo gegužės vidurio pradedu šakutes kišti į žemę.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 04 27, 15:46)
nuo gegužės vidurio pradedu šakutes kišti į žemę.

Galvojau,kad anksčiau,balandyje,kol kazkokie pumpurai miega,reikia dauginti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 04 27, 12:50)
O kur pirkai? Ar smarkiai paaugo? Tiksliai nezinau, kiek man reikes, jei vietoj tvoros iki sklypo galo sodinti, tai daug gausis, gal koks 100, o jei tik siltnamius-darza atskirti, tai kokiu 30 maziausia reikia, jei kas 70 cm.sodinti. Tai nors ta vieta symet, bet jei papigiai  biggrin.gif gal ir visas susigundyciau nusipirkti, tos,kur maciau, tai jos aisku didesnes, bet jau nepigiai gaunasi ir jei jos auga greitai, tai dzin, pirkciau mazutes ir nesukciau plauciu

Nubėgau pamatuot pas kaimynus, pas juos tas mažytes tujas sodinau. Tai apytiksliai nuo 20cm dabar beveik 70cm. Ne praeitą, o užpraeitą rudenį sodintos ir šis pavasaris dar tik antras. Netręštos, nemulčiuotos ir dar ševeliūros netvarkytos. Teks už kelių savaičių pačiai prikišt nagus ir jau per šį sezoną turėtų žymus augimas būti.

Pirkau Zapyškio medelyne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 04 27, 16:46)
nuo gegužės vidurio pradedu šakutes kišti į žemę.

4u.gif ačiū,bet aš iš to pavydo blush2.gif šiandien susikaišiojau lotuliukas.gif bet svarbu nepavėlavau,po mėnesio bus galima pakartoti ax.gif
Atsakyti