Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(Levana @ 2013 04 19, 20:46)
gali būti pertręšimas ir permirkymas  mirksiukas.gif

g.gif nemanau kad pertresimas, nes kas met tresiau tik pavasari, ir tikrai labai atsargiai ir negausiai. tesiog serga jos pas mane g.gif
Atsakyti
Mano tujos neblogai peržiemojo. Viršūnėlės lanksčios, spalva šiek tiek gelsva. Patikrinau atrodo gyvos. Žiūrėsiu kaip po kokių 2-3 savaičių atrodys
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2013 04 19, 22:27)
Mano tujos  neblogai peržiemojo. Viršūnėlės lanksčios, spalva šiek tiek gelsva. Patikrinau atrodo gyvos. Žiūrėsiu kaip po kokių 2-3 savaičių atrodys

wub.gif grazios. kas kiek cm sodinot?
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2013 04 20, 00:27)
Mano tujos  neblogai peržiemojo. Viršūnėlės lanksčios, spalva šiek tiek gelsva. Patikrinau atrodo gyvos. Žiūrėsiu kaip po kokių 2-3 savaičių atrodys


Tikra žalia siena thumbup.gif Gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2013 04 20, 06:31)
wub.gif grazios. kas kiek cm sodinot?


Sodinau kas 60 cm. Tada dar nemokėjau ir nežinojau , kad bus per tanku. Bet jau šaukštai po pietų. Yra kaip yra
Tokia ištisinė juosta ne visur, nes kitur sodinta sekančiais metais. Ten dar nesuaugo tarpai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lutpede: 20 balandžio 2013 - 08:00
QUOTE(Lutpede @ 2013 04 19, 22:27)
Mano tujos  neblogai peržiemojo. Viršūnėlės lanksčios, spalva šiek tiek gelsva. Patikrinau atrodo gyvos. Žiūrėsiu kaip po kokių 2-3 savaičių atrodys


Nuostabiai atrodo, o kokias sodinot?
Atsakyti
QUOTE(braskina @ 2013 04 20, 22:25)
Nuostabiai atrodo, o kokias sodinot?

Columna
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2013 04 19, 23:27)
Mano tujos  neblogai peržiemojo. Viršūnėlės lanksčios, spalva šiek tiek gelsva. Patikrinau atrodo gyvos. Žiūrėsiu kaip po kokių 2-3 savaičių atrodys

wub.gif thumbup.gif kokios gražios wub.gif o spalva kokia wub.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galit kas patarti, ketiname iš tujų formuoti tvorą, gan didelis atstumas apie 100 m., todėl bijome apsigauti, ketiname tujas įsigyti vazonėliuose, visi pataria SMARAGD kolonines tujas, vieta kur jos augs ypač saulėta, be jokios užuovėjos, jaučiasi net menkiausias vėjelis. Gal kas galit patariti ar mūsų apsisprendimas dėl rūšies yra tinkamas ir kada jas geriausiai sodinti? Būsiu dėkinga už bet kokią info ir patarimus smile.gif
Atsakyti
kokiais atstumais reikėtų jas sodinti, kad nebūtų per tankiai ar per retai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(22kriste @ 2013 04 06, 13:38)
sveikos mergaites  4u.gif  noriu patarimo gal kas zino, nes niekur nerandu info. prie namo yra kelios dideles tujos apie 1.5 - 2 m. ar galima ir kada persodinti jas i kita vieta,ten norime daryti ivaziavima. aciu smile.gif gaila butu toki grozi prarast,noreciau kad kitoj vietoj dziugintu akis  bigsmile.gif

Mes prieš 6 metus persodinom tris dideles ( apie 2 metrų ) tujas - apkasėm nemažai, su lengva mašina išrovėm. Šaknynas nusilaužė kažkiek, aišku, bet prigijo visos trys puikiai.
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2013 04 20, 07:57)
Sodinau kas 60 cm. Tada dar nemokėjau ir nežinojau  , kad bus per tanku. Bet  jau šaukštai po  pietų. Yra kaip yra
Tokia ištisinė juosta ne visur, nes kitur sodinta  sekančiais metais. Ten dar  nesuaugo tarpai

O kokio aukscio pirkot tujas? per kiek metu jos tokios uzaugo, labai graziai atrodo tvora wub.gif
Papildyta:
QUOTE(baskule @ 2013 04 23, 14:57)
Sveiki, gal galit kas patarti, ketiname iš tujų formuoti tvorą, gan didelis atstumas apie 100 m., todėl bijome apsigauti, ketiname tujas įsigyti vazonėliuose, visi pataria SMARAGD kolonines tujas, vieta kur jos augs ypač saulėta, be jokios užuovėjos, jaučiasi net menkiausias vėjelis. Gal kas galit patariti ar mūsų apsisprendimas dėl rūšies yra tinkamas ir kada jas geriausiai sodinti? Būsiu dėkinga už bet kokią info ir patarimus smile.gif

Lygiai ta pati problema, todel irgi domina drinks_cheers.gif
Ir is kur zadat tujas pirkti, ar nusiziurejot?
Atsakyti