Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(vilze @ 2013 01 09, 20:09)
sveikos. apmirus tema, bet gal kas atsakys. rudeni sodinom tujas, stengemes laistyt ir pan., bet po keliu savaiciu isvykom uzsienin, tai buvo palaistytos, bet jau reciau. dabar grize va tokias radom. is esmes vaizdas neblogas, bet kur ne kur parudave, pasvieseje. kazin pavasari pasitaisys? aisku, ateis pavasaris ir bus matyt, bet siaip idomu  g.gif
http://www.part.lt/p...66f1709a497.JPG
http://www.part.lt/p...237471d4588.JPG

Tos geltonos sakeles tai panasu kad aplauzytos sodinant, o siaip vaizdas visai nieko ir atitinka siam sezonui biggrin.gif bus matyt pavasari 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2013 01 09, 21:35)
Tos geltonos sakeles tai panasu kad aplauzytos sodinant, o siaip vaizdas visai nieko ir atitinka siam sezonui biggrin.gif  bus matyt pavasari 4u.gif

nu nuraminot truputi smile.gif ten nulauzytos galejo but ir pervezant, nes cia mum atidave giminaitis, tai visos patrintos neblogai buvo kol ateze biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2013 01 09, 20:09)
dabar grize va tokias radom.

pirmoje foto matosi, kad dėl transportavimo numirę šakelės. O šiuo metu ir pas mane suaugusios-subrendusios tujos šiek tiek pakeitusios spalvą, o jaunos 2-3 metų labiau pašviesėję. nenusiminkit mirksiukas.gif viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 01 10, 00:16)
pirmoje foto matosi, kad dėl transportavimo numirę šakelės. O šiuo metu ir pas mane suaugusios-subrendusios  tujos šiek tiek pakeitusios spalvą, o jaunos 2-3 metų labiau pašviesėję. nenusiminkit mirksiukas.gif viskas bus gerai.

dekui. vadinasi viskas bus gerai. smile.gif
Atsakyti
Patarkit,kaip protingai pasielgt. Įsaknydinau gyvatvoriniu tujų.Vienos vasarą sodintos bus dviejų metų birželyje,kitos sodintos sekantį pavasarį į tarpus -tik metų laiko.Dūkra jau noretų vežtis pas save ir sodinti iškart į nuolatine vietą gyvatvores. Pas mane jos tarp plytų tvoros ir stiklinio šiltnamio,saules ne marios. Pas dūkra žemė kieta molis....Klausimas-persodinti pavasarį ar dar palikti. Keliautų iš pajūrio krašto į Vilnių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 08 vasario 2013 - 16:27
QUOTE(amarrile @ 2013 02 08, 16:26)
.Klausimas-persodinti pavasarį ar dar palikti. Keliautų iš pajūrio krašto į Vilnių

kokio dabar jos aukščio? Aš pernai mažučių (vienų metų) apie 20-30 perkėliau į nuolatinę vietą, tačiau atrinkau pačias stipriausias, su dideliu šaknynu.
Atsakyti
Aš pirkau srindžio dydžio smaragdines tujas, pridaigintas iš šakelių. Buvo išrautos tiesiai iš grunto. Sodinau į žiaurų molį, tik į duobutes pripyliau geresnės žemės. Prigijo beveik 100 proc. Tik vėliau keletą šunys nusiusiojo gun_bandana.gif Manau, kad galima sodinti, jei susiformavusi šaknų sistema.
Atsakyti
QUOTE(Amri @ 2013 02 08, 18:13)
Aš pirkau srindžio dydžio smaragdines tujas, pridaigintas iš šakelių. Buvo išrautos tiesiai iš grunto. Sodinau į žiaurų molį, tik į duobutes pripyliau geresnės žemės. Prigijo beveik 100 proc. Tik vėliau keletą šunys nusiusiojo  gun_bandana.gif  Manau, kad galima sodinti, jei susiformavusi  šaknų sistema.

jei ne paslaptis po kiek tokios smaragdinės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 02 08, 18:04)
kokio dabar jos aukščio? Aš pernai  mažučių (vienų metų) apie 20-30 perkėliau į nuolatinę vietą, tačiau atrinkau pačias stipriausias, su dideliu šaknynu.

Sprindžio dydžio. Kokias kišau,tokios ir liko dydžio,augimo nepastebejau mastau.gif Mokinausi ,eksperimentavau,kišau ir mažas,ir didelias,tai didesnes šautes lyg geriau kibos į gyvenimą.Tai gal ir man atrankiniu budu teks sodinti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 02 08, 19:38)
Sprindžio dydžio. Kokias kišau,tokios ir liko dydžio,

pavasarį sodinai? Ar po kelių savaičių, mėnesio buvo stačios, nenulinkę? g.gif

Aš sodinau į vazonėlius ir į gruntą, tai ir tos, ir tos paaugo per vasarą.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 02 08, 20:18)
pavasarį sodinai? Ar po kelių savaičių, mėnesio buvo stačios, nenulinkę? g.gif

Aš sodinau į vazonėlius ir į gruntą, tai ir tos, ir tos paaugo per vasarą.

Gal aš nepastabi , blush2.gif nenulinko,gražios,stiprios.Suseksi čia,kuri šakutė didele sodinta,kuri paaugo doh.gif
Liko galas senokai genetų tujų,pavasarį dar norečiau pasodint į tą pačia lysvę šakelių,kai išrausiu tas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 08 vasario 2013 - 20:33
QUOTE(amarrile @ 2013 02 08, 20:28)
nenulinko,gražios,stiprios.

tai viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti