Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

sm2002 vieni mokosi iš svetimų klaidų, kiti...biggrin.gif
Atsakyti
Aš surizikuosiu. Nelepios pas mane tujos. Tik pradžioj norėjau daug šakelių prismaigstyti, dabar jau nusprendžiau mažiau- gaila būtų darbo ir vietos ant palangių,jei žieminis dauginimas nenusisektu. Tiesiog dėl eksperimento susodinsiu kelias į vieną vazonėlį.
Be to,man širdy pavasaris ateina,kai ant palangės sodinukai auginami,tai šį karta pavasaris nuo rudens prasidės lotuliukas.gif
Atsakyti
O logika kokia bandyt dauginti spygliuočius žiemą - šiaip, eksperimento vardan g.gif

tai kad tiesiogiai žemėn pavasarį sukišusšakeles jos šaknis išleis ir augt ims greičiau nei kad namuose ant palangės per žiemą vargę doh.gif Aišku bandyt viską galima, jei tik noras yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 10 10, 15:11)
O logika kokia bandyt dauginti spygliuočius žiemą - šiaip, eksperimento vardan g.gif

tai kad tiesiogiai žemėn pavasarį sukišusšakeles jos šaknis išleis ir augt ims greičiau nei kad namuose ant palangės per žiemą vargę doh.gif Aišku bandyt viską galima, jei tik noras yra  biggrin.gif

Todėl, kad labai įtikinamai paaiškino, kada geriausia dauginti ir kaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 10 10, 17:11)
O logika kokia bandyt dauginti spygliuočius žiemą - šiaip, eksperimento vardan g.gif

tai kad tiesiogiai žemėn pavasarį sukišusšakeles jos šaknis išleis ir augt ims greičiau nei kad namuose ant palangės per žiemą vargę doh.gif Aišku bandyt viską galima, jei tik noras yra  biggrin.gif


Tiesiog šventas naivumas,kad per žiemą jos išleis šaknis ir pavasarį greičiau pradės augti,nei tiesiai į žemę sukištos šakelės blush2.gif Dar pasigooglinau ir prisiskaičiau,kad nemažai žmonių rudeni daugina. tai ir aš į tą patį traukinį ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal labiau nusimanancios patars blush2.gif Pas mus su tom tujom tai tikrai tragedija, norisi visas viena diena israut ir naujas pasodint, na bet pasodint 60 graziu, didesniu tuju kainuoja ne viena tukstanteli, tad tenka "spaust vaska" is to ka turime unsure.gif Zodziu, pries kokius 4 metus pasodinom 60 tuju, po ziemos apie puse nudvese, isrovem...pasodiom i ju vietas naujas...po metu is tu nauju puse nudvese...pasodinom i ju vietas naujas...na, pagaliau jau metai visos gyvos, bet bendras vaizdas schmoll.gif doh.gif Jos yra 3 skirtingu auksciu, tos kur pasodintos veliausiai ugiu nuo tu pimuju dvigubai ar net daugiau skiriasi doh.gif Na ir ka, man su jomis daryt, kad jos greiciau susilygintu unsure.gif Siandien emiau ir gerokai nukarpiau tu auksciausiuju virsunes, nors gaila, nes jos jau sulyg tvora, bet kudos doh.gif Ar nieko baisaus tas virsuniu karpymas? g.gif Kazkur isskaiciau, kad atseit negalima karpyt tuju virsuniu, kol jos nepasieke norimo aukscio, bet itariu, kad tai nesamone g.gif Gal kas paaiskins?
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2012 10 16, 18:45)
bet itariu, kad tai nesamone g.gif Gal kas paaiskins?

man atrodo kad samone, negalima virsuniu karpyti kol jos nepasieke jum norimo aukscio, dabar jos plesis i sonus o ne i virsu ax.gif

O jas sulyginti, manau daug kantrybes ir laukti kol pacios mazosios pasieks jums norima auksty , o tada tas didesnes prikirpti g.gif
Atsakyti
Aš vienais metais kirpau viršūnes - tai tą vasarą jos man storėjo ir vos vos augo į aukštį (beveik nepastebimai). Sekančiais metais geroookai ūgtelėjo į viršų ir atrodo super - aukštos, vešlios, storos rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, aciu uz nuomones del tuju nurudimo, jus visos teisios - per daug trasu buvo. Atvaziavo mano sodintojas ir pats pripazino, kad persistenge. Liko gyvu vos 30procentu.. pavasari sodins naujas, sako jo klaida
Atsakyti
pernai buvau nukirpus viršūnes. Šiais metais ne
vaizdas pernai ir šių metų tuo pačiu laiku
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2012 10 16, 17:45)
Merginos, gal labiau nusimanancios patars blush2.gif Pas mus su tom tujom tai tikrai tragedija, norisi visas viena diena israut ir naujas pasodint, na bet pasodint 60 graziu, didesniu tuju kainuoja ne viena tukstanteli, tad tenka "spaust vaska" is to ka turime unsure.gif Zodziu, pries kokius 4 metus pasodinom 60 tuju, po ziemos apie puse nudvese, isrovem...pasodiom i ju vietas naujas...po metu is tu nauju puse nudvese...pasodinom i ju vietas naujas...na, pagaliau jau metai visos gyvos, bet bendras vaizdas schmoll.gif  doh.gif Jos yra 3 skirtingu auksciu, tos kur pasodintos veliausiai ugiu nuo tu pimuju dvigubai ar net daugiau skiriasi doh.gif Na ir ka, man su jomis daryt, kad jos greiciau susilygintu unsure.gif Siandien emiau ir gerokai nukarpiau tu auksciausiuju virsunes, nors gaila, nes jos jau sulyg tvora, bet kudos doh.gif Ar nieko baisaus tas virsuniu karpymas? g.gif Kazkur isskaiciau, kad atseit negalima karpyt tuju virsuniu, kol jos nepasieke norimo aukscio, bet itariu, kad tai nesamone g.gif Gal kas paaiskins?

Tos apkarpytos pradės plėstis, bet į viršų irgi augs. Pas mus nupjovė 1,5 metro viršūnes ir jau matau, kaip šakos pradeda tiestis į viršų - naujos viršūnes atsiranda. Aš mažų tujų viršūnėles minimaliai nukirpčiau, kad nebūtų po to vienos storos, o kitos plonos unsure.gif
Atsakyti
Dekui visom uz patarimus drinks_cheers.gif
Atsakyti