Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(Packa @ 2012 10 01, 20:28)
g.gif nezinau, jau atveze, bet kazkoks rudas skystis, ipilta i stiklaini. Reikia skiesti 5 ml ant 15 litru vandens ir purksti kas 2 savaites

hmm, o negali paklaust kas ten per velniava? ax.gif
Atsakyti
gal kas galetu nuoroda kokia ikelt,kaip tujas paciai uzsiauginti blush2.gif
Atsakyti
Įšaknydyti tujų auginukus vasarinius, aš tai birželio pabaigoje prisiplėšau nuo tujų šakeliu trumpų (apie 15cm) auginuku su pedele ir kišu į žemę, pasvirai, 45% kampu, bet butinai pavesingoje vietoje, kad nekepintų saulė ir aplamai geriausia tokį darbelį atlikineti, kai orą prognozuoja debesuotą, tvankų ir lietingą thumbup.gif . Va tada, tai tikrai įsišaknyja.
ax.gif Na aš čia savo metodą aprašiau, ir pagal jį man 90% isišaknyja, gal merginos daugiau iš savo patirties taip pat kokiu įdomybių jums parašys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2012 10 01, 10:12)
maciau pas pazistama, jinai dirba apzeldinime, irgi parudaves sakeles, o ypac is apacios, jinai sako kad cia normalus procesas. Jos dabar serga, nes buvo siek tiek pazeista saknu sistema, turetu atsigauti. bet jus su vandeniu nepersistenkyte, nes dregmies dabar zemeje uztenka.


Dekui labai už atsakymą 4u.gif
Turbūt ištiesų, tai normalu, nes juk jos buvo persodintos. Na bus matyt kitais metais, kaip čia joms seksis prigyti smile.gif
Atsakyti
Norėčiau pasidauginti tujų, iš tų kurias man padovanojo. Dabar jos nedidelės, ir auga lėtai. Vasarą tujų vidus buvo žalias, o dabar parudavo. Gal kas žino kaip vadinasi šitos tujos? Įdomu kokios formos ir aukščio jos bus.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sm2002: 02 spalio 2012 - 11:45
QUOTE(sm2002 @ 2012 10 02, 12:44)

user posted image


Pas mus panašiai ruduoja... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cica @ 2012 10 02, 13:34)
Pas mus panašiai ruduoja...  g.gif

Aš manau tai tik žiema taip bus, nes visos kitos tujos irgi su rudais viduriais. Todėl nepergyvenu dėl jų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksreda @ 2012 10 01, 21:36)
gal kas galetu nuoroda kokia ikelt,kaip tujas paciai uzsiauginti blush2.gif


siais metai padariau eksperimenta, tujos pabandziau dauginti 2 kartus per sezona. Pirma karta nuskabiau sakeles balandi, o 2 karta birzeli. sakeles ikisau i specialiai paruosta zeme siltnamyje. Tas kurias ikisau balandi, prigijo 95 proc (is 30 vnt tik 2 vnt neprigijo), o is birzelio men prigijo tik apie 20 proc. g.gif Prieziura buvo ta pati.
QUOTE(sm2002 @ 2012 10 02, 12:44)
Norėčiau pasidauginti tujų, iš tų kurias man padovanojo. Dabar jos nedidelės, ir auga lėtai. Vasarą tujų vidus buvo žalias, o dabar parudavo.  Gal kas žino kaip vadinasi šitos tujos? Įdomu kokios formos ir aukščio jos bus.


man panasu i PUSKIPARISIS LAUSONOCOLUMNARIS
"Kūgio formos laja, gana greit augantis medis. 10 metų būna apie 3.0-4,0 m aukščio. Šakos auga vertikaliai. Spygliai žvyniški, pilkai sidabrinės spalvos. Mėgsta saulėtas vietas. Dirvai ir drėgmei ypatingų reikalavimų nėra. Labai tinkamas medis nepalankioms miesto sąlygoms, nebijo dūmų, dulkių. Šalčiui pats atspariausias lausono puskiparisis.

Tinka dideliems želdynams ir kaip akcentas kitiems spygliuočiams."

o is praktikos galiu paskyti, jai auga saulietoje puseje, anksti pavasari nugeda sakos nuo saules spinduliu.

Atsakyti
Tai ne tujos tikrai, bet puskiparisiai ir jie nelabai pasiduoda dauginumui šakelemis..Beje, man rodos, jog tai Ch.lawsoniana"White Spot" puskiparisio pavadinimas, su gelsvu atspalviu... 4u.gif

Jeigu "Columnaris". tuomet visas melynas, bet vistiek esmes nekeičia, sunku pasidauginti, lengviau tokius nusipirktis, beje puskiparisiai lepūs, apdega pavasarineje sauleje beveik visi, ypač jauni rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo japoniuke1: 03 spalio 2012 - 17:02
QUOTE(Packa @ 2012 10 02, 16:38)
man panasu i PUSKIPARISIS LAUSONOCOLUMNARIS
"Kūgio formos laja, gana greit augantis medis. 10 metų būna apie 3.0-4,0 m aukščio.  Šakos auga vertikaliai. Spygliai žvyniški, pilkai sidabrinės spalvos. Mėgsta saulėtas vietas. Dirvai ir drėgmei ypatingų reikalavimų nėra. Labai tinkamas medis nepalankioms miesto sąlygoms, nebijo dūmų, dulkių. Šalčiui pats atspariausias lausono puskiparisis.

Tinka dideliems želdynams ir kaip akcentas kitiems spygliuočiams."

o is praktikos galiu paskyti, jai auga saulietoje puseje, anksti pavasari nugeda sakos nuo saules spinduliu.

QUOTE(japoniuke1 @ 2012 10 03, 17:00)
Tai ne tujos tikrai, bet puskiparisiai ir jie nelabai pasiduoda dauginumui šakelemis..Beje, man rodos, jog tai  Ch.lawsoniana"White Spot" puskiparisio pavadinimas, su gelsvu atspalviu... 4u.gif

Jeigu "Columnaris". tuomet visas melynas, bet vistiek esmes nekeičia, sunku pasidauginti, lengviau tokius nusipirktis, beje puskiparisiai lepūs, apdega pavasarineje sauleje beveik visi, ypač jauni rolleyes.gif

Aš vis dar maišau tujas su kiparisais ir kt. doh.gif biggrin.gif Šakelių galai tikrai gelsvi ir neturi pilkai melyno atspalvio, o visa kita sutampa. Persodinau šituos puskiparisius birželį iš balkono į pietinę sodo pusę, tai dar nespėjo apdegti... Gal geriau tada kokius smaragdus ar kolonines tujas padauginti gyvatvorei, o puskiparisius perkelti...
Atsakyti
Sveikos tujų mylėtojos,
prašau patarimo - pasodino man prie namo 180tujų, 60cm(vakarų tuja), po 2sav. ėmė dėmėm ruduoti ir po 1mėn dabar turiu ne žalią tvorą tujų, o rudą... sodintojas teigia, kad nuo saulės, bet argi? jis sodindamas pylė kiekvianai trašų į duobę, ar galėjo taip būti, kad nudegino šaknis? vistik pinigai nemaži buvo.... ar kam taip buvo?
p.s paskaičiau daugiau tema, matau, kad buvo problemų su viršūnėm, bet mano visa tuja ruda, kaip negyva, sodinant dėta juoda plėvelė ir ant viršaus akmenys verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ICE-T: 05 spalio 2012 - 19:05
Galėjo drąsiai nudegint, bet dar yra drėgmės faktorius, nes jos labai šiemet daug, o kai drėgna, nespėja išgarint drėgmės, pradeda ruduot, arba įsimeta grybas kaip Packa rašė.
Atsakyti