Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

Nelabai cia kas reaguoja i mano neismaneles klausimus, bet visgi pameginsiu dar prisibelsti biggrin.gif Juk ne visos tokios protingos kaip jus, mielos sodininkes, tad jei yra tokia tema ir ji yra viesa, butu smagu, kad diskutuotu ne tik kokios 3-4 mamos, kurios jau toliau pazengusios,o kartais pagelbetu ir ne tiek daug ismanancioms,o ne ignoruotu ju manymu ju "kvailu" klausimu mirksiukas.gif
Kokiomis trasomis patartumete tresti sodinamas tujas?Skaiciau cia,kad atseit sodinat nereikia tresti,o tresti tik pavasari. Bet girdejau ir kitokia nuomone-kad yra kazkokios trasos, kurios naudojamas butent sodinant tujas i dirva, kad jos geriau prigytu. Aisku, tai suzinojau veliau, tujas vakar jau susodinau. Ar dabar reiktu jas patrest?Dekui.
Atsakyti
BRASKELE Manau neverta mėtyt pinigų trąšoms, nes jums gal siūlė parduotuvėje, nes aktualūs pardavimai jiems. O realiai tręšti nereikia kaip tik pirmus metus tujų. Geriausia trąša ir nemoka, žolės mulčas va ja tai galit ir dabar mulčiuoti ir nepakenksit.
Atsakyti
Tai vat tas ir yra, kad ne parduotuvej pasiule,o vienas vyro pazistamas!Sake jam irgi kazkada nuduso daug tuju,o va po to sodindamas kita patrese ir viskas lux!Mulciuot tai mulciavau su medziu zieve, pasigooglinau kas cia per procesas tas mulciavimas ir kazkaip pamulciavau blush2.gif
Dekui uz atsakyma.
Atsakyti
4u.gif Sveikos

Aš irgi tujas pas Panką pirkau iš grunto, nežinau ar jos atvežtinės ar ne ,bet prigijo l. gerai ir labai gerai auga,labai gražios,mulčiuoju nupjauta žole labai jomis patenkinta.Pirkom ir iš kikos tai nėra ką lyginti nubembusios,buvo lygios su Pankos tujom ,bet dabar ryškiai prastesnės.pANKA FAINAS KAIP IR JO AUGALAI drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2011 09 02, 16:02)
Tai vat tas ir yra, kad ne parduotuvej pasiule,o vienas vyro pazistamas!Sake jam irgi kazkada nuduso daug tuju,o va po to sodindamas kita patrese ir viskas lux!Mulciuot tai mulciavau su medziu zieve, pasigooglinau kas cia per procesas tas mulciavimas ir kazkaip pamulciavau blush2.gif
Dekui uz atsakyma.

As sodindama savo smaragdus i duobe beriau bisku trasu skirtu spygliuociams, sodinau pavasari, visos ko puikiausiai prigijo ir auga graziai. Tiesa, rudeni irgi biski patresiau, bet jau trasais skirtais kad saknys stiprietu 4u.gif
Atsakyti
laba diena smile.gif vakar pasodinau tujas,norejau paklaust ar ne per velai?jos augintos lietuvoi ir atveze iskastus uzvakar su gruntu,ugio apie90cm,vis pergivenu ar ne per velai jos pasodinau?kada dabar jas reikes pakarpit?ir kada patrest reiketu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2011 09 03, 11:58)
As sodindama savo smaragdus i duobe beriau bisku trasu skirtu spygliuociams, sodinau pavasari, visos ko puikiausiai prigijo ir auga graziai. Tiesa, rudeni irgi biski patresiau, bet jau trasais skirtais kad saknys stiprietu 4u.gif


Tai ko gero tik pasodintu tuju dabar tresti neverta?laukti pavasario? g.gif Beje, gal galite kokias trasas rekomenduoti?
Atsakyti
4u.gif Tikrai ne per vėlai ,mes sodinom spalį ir viskas buvo thumbup.gif Treškite tik nebent ateinančios vasaros vidurį ir tai nedaug ,kada karpyti nežinau, mano nekarpomos blush2.gif Tik nepamirškit dabar daug laistyti,daug kur rašo ,kad tai svarbus tujų prigijimo garantas.Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(abejinga @ 2011 09 03, 11:54)
4u.gif Tikrai ne per vėlai ,mes sodinom spalį ir viskas buvo thumbup.gif Treškite tik nebent ateinančios vasaros vidurį ir tai nedaug ,kada karpyti nežinau, mano nekarpomos blush2.gif Tik nepamirškit dabar daug laistyti,daug kur rašo ,kad tai svarbus tujų prigijimo garantas.Sėkmės mirksiukas.gif

jums gerai,turit nekarpomas thumbup.gif as ir norejau bet paskaiciavau kad man reikia 200vnt tai laabai jau man brangu doh.gif aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(abejinga @ 2011 09 03, 12:54)
4u.gif Tikrai ne per vėlai ,mes sodinom spalį ir viskas buvo thumbup.gif Treškite tik nebent ateinančios vasaros vidurį ir tai nedaug ,kada karpyti nežinau, mano nekarpomos blush2.gif Tik nepamirškit dabar daug laistyti,daug kur rašo ,kad tai svarbus tujų prigijimo garantas.Sėkmės mirksiukas.gif


O kaip su tuo laistymu va tokiu oru?Visvien kasdien palija, tai ta dirva pastoviai dregna g.gif Ar to negana ir reik laistyt papildomai?Kazkur skaiciau, kad rudeni pakanka karta i savaite gausiai paliet
Atsakyti
4u.gif Aš tai laisčiau,kad ir drėgna buvo,kaip dažnai nepamenu,bet dažnai prigijo 100proc.neatsidžiaugiu kokios gražios,mulčiuoju nupjautos žolės storoku sluoksniu, tai antrais metais kaip šoktelėjo į aukštį,o trečiais jau apie 1.75m.(PIRKOM 0.90-1.10m)ir tokios storulės lotuliukas.gif Trešiam apie birželio pabaigą truputį universaliom trašom,o rugpjūtį truputį kaliu ,kad sustiptėtų prieš žiemą.Bet čia tik mano patirtis(skaičiau ir domėjausi)gal kiti daro kiaip g.gif Sėkmės augant drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikriausiai dabar jau per vėlu sodinti nupjautas šakeles auginimui? g.gif
Atsakyti