Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

Nu ir nereikejo tvoros traukti biggrin.gif kas cia man reiskia, va paemiau ir persodinau tik 19 tujyciu, visai nesunku buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 09 14, 15:18)
Nu ir nereikejo tvoros traukti  biggrin.gif  kas cia man reiskia, va paemiau ir persodinau tik 19 tujyciu, visai nesunku buvo  rolleyes.gif

Kol nedidelės, darbas nesunkus, vėliau būtų daugiau reikalų mirksiukas.gif Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif
kas gali paaiskinti, kas atsitiko mano tujoms, kodel geltonuoja ir dziusta virsuneles? g.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dieve kaip gaila, tokia grazi gyvatvore, o Jus meginote purksti bordo misiniu?
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2012 09 15, 05:38)
help.gif  help.gif  help.gif
kas gali paaiskinti, kas atsitiko mano tujoms, kodel geltonuoja ir dziusta virsuneles? g.gif

Kažkas panašaus buvo nutikę ir mano vienai kitai tujai. Visur ieškojau atsakymo ir patarimo, bet taip ir neišsiaiškinau, kad iš tikrųjų buvo. Gal kokie kenkėjai, o gal ligos puola. Man patarė purkšti ir nuo ligų ir nuo kenkėjų, o išdžiūvusias šakeles iškirpti ir sudeginti. Gal čia ir nepats tinkamiausias atsakymas, bet aš taip pasielgiau su savosiomis ir šiai dienai viskas gerai. Viršūnėlės netruko ataugti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 09 15, 11:14)
Dieve kaip gaila, tokia grazi gyvatvore, o Jus meginote purksti bordo misiniu?



QUOTE(Linetax @ 2012 09 15, 13:11)
Kažkas panašaus buvo nutikę ir mano vienai kitai tujai. Visur ieškojau atsakymo ir patarimo, bet taip ir neišsiaiškinau, kad iš tikrųjų buvo. Gal kokie kenkėjai, o gal ligos puola. Man patarė purkšti ir nuo ligų ir nuo kenkėjų, o išdžiūvusias šakeles iškirpti ir sudeginti. Gal čia ir nepats tinkamiausias atsakymas, bet aš taip pasielgiau su savosiomis ir šiai dienai viskas gerai. Viršūnėlės netruko ataugti  ax.gif

pernai buvo tas pats, i vasaros pabaiga paraduvo, bet po ziemos jau buvo apdziuves. Visas apkirpau ir vel graziai augo. siemet grizus po atostogu radau ta pati vaizda kaip ir pernai g.gif
kazkas man pasake kad nuo trasu, atseit ju nereikia tresti, bet turiu dar vienoje vietoje pasodintos tujos, prieziura ta pati, tresiau tik pavasari, tos neparudavo, auga puikiai g.gif
gal joms nepatinka mulcas, gal per mazai driegmes jos gauna g.gif
na dar reikia papurksti, kaip jus patariat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2012 09 15, 12:44)
pernai buvo tas pats, i vasaros pabaiga paraduvo, bet po ziemos jau buvo apdziuves. Visas apkirpau ir vel graziai augo. siemet grizus po atostogu radau ta pati vaizda kaip ir pernai g.gif
kazkas man pasake kad nuo trasu, atseit ju nereikia tresti, bet turiu dar vienoje vietoje pasodintos tujos, prieziura ta pati, tresiau tik pavasari, tos neparudavo, auga puikiai g.gif
gal joms nepatinka mulcas, gal per mazai driegmes jos gauna g.gif
na dar reikia papurksti, kaip jus patariat g.gif

Aš savo tujas tręšiu ir tikrai kol kas neruduoja, papildomai dabar irgi nelaistau. Ko gero čia kita priežastis. Dėl mulčo irgi prieštaringos nuomonės: vieni sako, kad negerai augalams, kiti tikina, kad nekenkia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linetax: 15 rugsėjo 2012 - 12:49
ar dar galima tujas tręšti ar jau vėlu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 09 13, 13:50)
Įdedu savo tujų sienos  nuotraukytę,

labai faina gyvatvore wub.gif pas mane atsviecia geltoni serenciai wub.gif




QUOTE(*Komilfo* @ 2012 09 15, 19:16)
ar dar galima tujas tręšti ar jau vėlu  4u.gif

jau velu, tresti reiktu liepos menesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2012 09 15, 19:53)
labai faina gyvatvore  wub.gif  pas mane atsviecia geltoni serenciai wub.gif
jau velu, tresti reiktu liepos menesi ax.gif

Ačiū 4u.gif Būtų įdomu pažiūrėt kaip atrodo su serenčiais bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 09 15, 18:16)
ar dar galima tujas tręšti ar jau vėlu  4u.gif

Dėl tręšimo pritariu *SIM*SIUI*, jau vėlu. Gavusios azoto tujos augintų naujas šakeles, kurios nespėtų sumedėti iki šaltojo sezono, todėl žiemą tikėtina, kad apšals.
Atsakyti
pati parašiau ir paskui pagalvojau,kad patręšusi neleisiu ilsėtis,o skatinsiu augimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 09 15, 19:16)
ar dar galima tujas tręšti ar jau vėlu  4u.gif

dabar tujas galima tresti tik rudeniniom trasom, skirtom saknu sistemai sustiprinti 4u.gif
Atsakyti