Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

Ačiū 4u.gif Čia smaragdukai. Sodintos nuo tvoros ir tarpusavyje 70 cm atstumu. Šonų visiškai nekarpau, pavasarį šiek tiek pakirpau viršūnėles. Šiuo metu nuotraukų daugiau neturiu, gal ateityje pafotkinsiu.
Atsakyti
labas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

prisirinkau tuju pardaveju skelbimu,dabar vesiu derybas kurias pirkti.
o rinktis tikrai yra is ko ,saunu. bigsmile.gif

LINETAKS nuotraukoj labai grazios tujos,
o tos smaragdines,is kurios grupes.
kolonijiniu ar piramidiniu.
kurias cia man pirkti. g.gif
o kitas pirkimas manau bus viendieniu.
tik parodykit ka grazaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 09 13, 16:32)
nuotraukoj labai grazios tujos,
o tos smaragdines,is kurios grupes.
kolonijiniu ar piramidiniu.
kurias cia man pirkti. g.gif
o kitas pirkimas manau bus viendieniu.
tik parodykit ka grazaus bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif Kai pirkau, aš ieškojau tiesiog tujų Smaragd. Jos auga gražia forma, nereikia karpyti. Kas man dar labai svarbu, Smaragd tujos neaugina sėklynų, kurie peržydėję būna labai nedekoratyvūs. Mano tujos pirktos Rietavo turguje. Bet ten reikia atidžiai apsižiūrėti tujas, nes pardavėjai kartais gali įsiūlyti kitokias tujas už Smaragd kainą. Jos gerokai brangesnės už paprastas kolonijines tujas. Na, o viendienės man gražu prie tujų smile.gif Tik gal kiek per arti pasodinau, nes kerai auga, plečiasi, ateityje teks persodinti toliau ax.gif
Atsakyti
Linetax O kokio dydzio tujas pirkote mazdaug.. Ir kiek cia joms laiko, kiek dabar pasiplete i viena sona apacioje nuo koto.. kazin ar suprantamai parasiau wub.gif
Atsakyti
o kokiu atsiliepimu kas turit apie kolonijines tujas,
man jos patinka,zinoma is nuotauku.
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 09 13, 17:30)
Linetax  O kokio dydzio tujas pirkote mazdaug.. Ir kiek cia joms laiko, kiek dabar pasiplete i viena sona apacioje nuo koto.. kazin ar suprantamai parasiau  wub.gif

Kaip jau minėjau, jos susodintos 70 cm atstumu viena nuo kitos , dabar 4 metai, penktus keliauja smile.gif Išsiplėtė tiek, kad apačios jau liečiasi viena su kita. Pirkau maždaug 50 - 60 cm aukščio.
Atsakyti
Va dar koks klausimas, as smaragdines susodinau is pietu puses, bet pas mus beveik aklina tvora, ten dregna ir tamsoka... ir dar.. susodinau atstumu 50cm nuo tvoros, gal per arti..patarkit, gal toliau patraukti, vis sviesiau bus... persodinciau nesunku... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 09 13, 20:48)
Va dar koks klausimas, as smaragdines susodinau is pietu puses, bet pas mus beveik aklina tvora, ten dregna ir tamsoka... ir dar.. susodinau atstumu 50cm nuo tvoros, gal per arti..patarkit, gal toliau patraukti, vis sviesiau bus... persodinciau nesunku...  wub.gif



daug nenusimanau, bet manau, kad uztenka, nebeverta judinti ju, bet gal labiau patyrusios dar paprotins 4u.gif
Atsakyti
Dar labai jos maziukes tai net nepajaustu, kol ne velu galiu sutvarkyti, kazkaip jauciu, kad reikejo biski toliau gal 60 ar 70 nuo tvoros... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 09 13, 22:05)
Dar labai jos maziukes tai net nepajaustu, kol ne velu galiu sutvarkyti, kazkaip jauciu, kad reikejo biski toliau gal 60 ar 70 nuo tvoros...  g.gif

50 cm. pasodintos, kaip suaugs lies savo šakom tvorą. Nes suaugusių Smaragdų laja truputį virš 1 metro. 60-70 būtų gerai patraukt nuo tvoros.
Atsakyti
uolma As taip ir galvojau, net miegojau prastai, taip jos man "kirto" galvon. Nu ka... einu vel....darbuotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 09 14, 08:22)
uolma  As taip ir galvojau, net miegojau prastai, taip jos man "kirto" galvon. Nu ka... einu vel....darbuotis  biggrin.gif



ar ne lengviau butu tvora patraukti g.gif
Atsakyti