Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

sveikos smile.gif

Kas galėjo atsitikti mano tujoms? pasodintos pavasarį - Brabant rūšis. per vasarą paaugo nemažai, bet va prie porą svaičių nuo apačios pradėjo ruduoti - ne visos, bet koks trečdalis. Ko joms trūksta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2012 09 04, 16:37)
as kaip suprantu pastatant remeli,reik kartu su juo pasodinti ir tuja ar kitoki lengvai karpoma medeli  g.gif


Taip, o kai prades lysti sakos pro rema tada karpyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2012 09 06, 11:06)
sveikos smile.gif

Kas galėjo atsitikti mano tujoms? pasodintos pavasarį - Brabant rūšis. per vasarą paaugo nemažai, bet va prie porą svaičių nuo apačios pradėjo ruduoti - ne visos, bet koks trečdalis. Ko joms trūksta? g.gif


Augintinio neturite?
Atsakyti
Augintinio neturiu. Kaimynų katė tik kartais praeina pro šalį. Bet neužmačiau, ar ji ką nors kada nors darė smile.gif
Neramu dėl jų, jau džiaugiausi, kad prigijo, o va dabar - še dovanėlė g.gif
Atsakyti
Oi, kates tikrai irgi padaro nuostolių spygliuočiams. smile.gif Gal rudenių trašų bandylite paberti, yra specialios nuo spyglių rudavimo, ten visas kompleksas mineralų subalansuotas ( tik azoto jokiu būdu negalima). Turi būti trašos būtent RUDENINES 4u.gif
Na, o katukes- vykite nuo žalumos.... mirksiukas.gif
Atsakyti
labas 4u.gif 4u.gif 4u.gif turiu svarbu klausima ax.gif

gal kas zinot ,gal kas turit,gal kas matet blink.gif

kur galetu gauti nusipirkti tvorai tuju sodinuku.
zemaitijoj.

dekoju is anksto uz pagalba thumbup.gif
Atsakyti
Vis delto gal kas patartumet, kokiu atstumu graziausia butu sodinti Smaragd tujas, kai uzaugs nesinori dideliu tarpu tarp ju, tiesiog kad vos vos liestusi vieno krumo sakeles su kito krumo.. Ta prasme kad atsiskleistu visas ju grozis, bet ir i tokia kaip ir siena panasu butu...Dekuiiii 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 09 12, 07:03)
Vis delto gal kas patartumet, kokiu atstumu graziausia butu sodinti Smaragd tujas, kai uzaugs nesinori dideliu tarpu tarp ju, tiesiog kad vos vos liestusi vieno krumo sakeles su kito krumo.. Ta prasme kad atsiskleistu visas ju grozis, bet ir i tokia kaip ir siena panasu butu...Dekuiiii  4u.gif

ta tema buvo čia diskutuota,tad gal pameginkit peržiureti tema rolleyes.gif
Atsakyti
Tai kad perskaiciau per dvi dienas visus sios temos puslapius ir archyvus, ir visvien sugalvojau paklausti...
Buvo daug kalbeta, vienos sodina kas 60 cm. kitos kas 90 cm... tai vadinasi kad tokio kaip aukso viduriuko kaip ir nera, tiesiog kaip kam patinka.. smile.gif .. O sodinimas yra taip svarbu.. bet as vakar susisodinau taip, kaip man sove galvon.. kas 86 cm... mazuliukes dar, tai taip keistai atrodo tie dideli tarpai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 09 13, 12:14)
Tai kad perskaiciau per dvi dienas visus sios temos puslapius ir archyvus, ir visvien sugalvojau paklausti...
Buvo daug kalbeta, vienos sodina kas 60 cm. kitos kas 90 cm...  tai vadinasi kad tokio kaip aukso viduriuko kaip ir nera, tiesiog kaip kam patinka.. smile.gif .. O sodinimas yra taip svarbu..  bet as vakar susisodinau taip, kaip man sove galvon.. kas 86 cm... mazuliukes dar, tai taip keistai atrodo tie dideli tarpai  smile.gif

Manyčiau, kad visai neblogai susodinote. Aš pasodinau kas 70 cm, norėdama, kad ateityje būtų kaip ištisa žalia siena. Dabar joms gal kokie 4 metai, apačios truputį jau liečiasi viena su kita, bet tujos dar kiekviena matosi kaip atskiras medelis. Įdedu savo tujų sienos nuotraukytę, nors čia gal ir ne visai aiškiai matyti...
user posted image

Atsakyti
Nu jau kaip grazu wub.gif O kokia cia rušis? Ar karpote šonus? Kokiu atstumu nuo tvoros sodinote?
Atsakyti
Labai,labai grazu,tik reikejo daugiau nuotraukyciu ideti.Mane irgi domina kokios cia tujos,nes ir pati noriu apsisodinti gyvatvore.
Atsakyti