Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(liumcikas @ 2012 08 07, 22:41)
Sveiki, turiu pora klausimuku, pas mus apsodinta tujom tvora. Ar pas visus tuju vidus rudas tuscias ir baisus? zalia ir grazu tarkim per pora centymetru? tarkim kiek sakeliu mato sviesos tiek jos ir zalios?
ir dar vienas
kaip kovojat su moskem, pas mus jos tujose turbut gyvena, tiesiog nebezinau kuom purksti, ir ka be daryti, dabar vakarais nebeimanima i pieva islysti pilnos akys ,pilna burna sad.gif

Pas mane yra tujų gyvatvorė, tiksliau siena, nes jau ir namą užstoja - maždaug 5-6 metrų aukščio ir 2-2,5 metrų pločio doh.gif Vidus rudas, tamsu ten ir musyčių pilna, tik tų, kurios kandžiojasi. Kol kas iškarpiau tujas, kas antra šaką, kad saulės gautų, bet teks turbūt radikaliai apkarpyti, ir žiūrėti ar atsigaus.
Sodas buvo apleistas, tai dar porą tujų radau tarp lazdynų, ir jos irgi turi daug rudų šakelių, nes saulės beveik negauna. Dažniausiai rudas vidus būna dėl to, kad tankiai susodinta, arba tujos jau senos ir šakelės sumedėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sm2002: 08 rugpjūčio 2012 - 10:04
Anksciau temoj buvo pamineta, kad kazkokiu paprastu budu galima apsaugoti tujas nuo cuciku (musiskis dar mazas,bet nusiziurejes viena tuja ir ten pastoviai sisioja blink.gif Bijau ,kad medeliui nus nekas......Parasykit smulkiau,kaip ten su tuo cuciku daryt? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 06 19, 22:02)
Nuotraukoj apsnigti tikrai SMARAGDAI, tik dabar jie žymiai didesni ir platesni, mat lepinu ir trąšomis nemenkai...o taip jie atrodė 2009 m. (palyginimui koks jų augumas)

Beje...dėkui 4u.gif  smile.gif

user posted image

sveiki

mane domina ar aplink smaragdus reikia palikti zeme (kaip foto) ar zolyte galima palikt ir apipjauti trimeriu g.gif 4u.gif aisku apijaunant pasizaloja apatines sakeles unsure.gif
kaip geriau padaryti? 4u.gif
Atsakyti
Pries ta tuja padekit koki akmeni ir jis koja kels ant akmens.Iki tujos jis gi nesibraus.Taip mano kaimyne apsaugojo savo tujas.
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 08 08, 10:03)
Pas mane yra tujų gyvatvorė, tiksliau siena, nes jau ir namą užstoja - maždaug 5-6 metrų aukščio ir 2-2,5 metrų pločio doh.gif  Vidus rudas, tamsu ten ir musyčių pilna, tik tų, kurios kandžiojasi. Kol kas iškarpiau tujas, kas antra šaką, kad saulės gautų, bet teks turbūt radikaliai apkarpyti, ir žiūrėti ar atsigaus.
Sodas buvo apleistas, tai dar porą tujų radau tarp lazdynų, ir jos irgi turi daug rudų šakelių, nes saulės beveik negauna. Dažniausiai rudas vidus būna dėl to, kad tankiai susodinta, arba tujos jau senos ir šakelės sumedėjo.

aciu
o jus purskiat nuo tu musyciu kuom nors tujas? bandysiu ir as siek tiek zemint savo siena tuju bandydama ynesti i vidu saules jom daugiau..
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2012 08 08, 18:40)
Pries ta tuja padekit koki akmeni ir jis koja kels ant akmens.Iki tujos jis gi nesibraus.Taip mano kaimyne apsaugojo savo tujas.

O as galvojau,gal koks purskaliukas yra.... ax.gif
Atsakyti
Sveikos, reikia patarimo...

ruosiuosi persodinti tujas is grunto, cia temoje perskaiciau, kad geriausias laikas rugpjucio antra puse. Tuju aukstis kazkur 60cm, ar uzteks, jei isgresime duobes 20cm skersmens graztu? Jei kuri bus pasisakojusi daugiau i sonus, ar galima saknis nukirsti ar nukirpti, ar geriau isprausti kazkaip? Tuju dar nekasiau, tai nezinau, kokio plocio bus saknynas...

Ir pasodinus, ar reikia jas tresti? Ar prigis ir taip? Gal palaistyti kokiu isisaknydimo preparatu kelis kartus?

Aciu labai, kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
janudi.....o kaip tu jaustumeisi jei tamstytei kojas apkapotu. Gyventi gyventum, bet turbūt nelabai džiaugtumeisi smile.gif

kasi normaliai duobutę, kad šaknų nereiktų lankstyti, gražiai paskleidi šakneles, palaistai........
Atsakyti
Balandzio men pasisodinau vakarines tujas o kelios pradejo ruduoti sad.gif kai kurios sakeles..Idomu nuo ko?! g.gif
Atsakyti
idomu ar yra cia mergaiciu auginanciu tujas tokiuose remeliuose? http://webpages.charter.net/mrtopiary/
idomu kokia patirtis, ar pasiteisina, ar ilgai galima islaikyti tokia forma?kokie nuansai auginant formose?labai susidomejau ir gundausi kokia forma isigyti ir isbandyti savo kieme blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimimita @ 2012 09 04, 16:05)
idomu ar yra cia mergaiciu auginanciu tujas tokiuose remeliuose? http://webpages.charter.net/mrtopiary/
idomu kokia patirtis, ar pasiteisina, ar ilgai galima islaikyti tokia forma?kokie nuansai auginant formose?labai susidomejau ir gundausi kokia forma isigyti ir isbandyti savo kieme  blush2.gif


As neturiu tik esu macius , bet ten buvo buksmedis jis greiciau auga, nelepus, gali karpyneti, tujos man gaila butu taip iskarpyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2012 09 04, 16:16)
As neturiu tik esu macius , bet ten buvo buksmedis jis greiciau auga, nelepus, gali karpyneti, tujos man gaila butu taip iskarpyti blush2.gif

as kaip suprantu pastatant remeli,reik kartu su juo pasodinti ir tuja ar kitoki lengvai karpoma medeli g.gif
Atsakyti