Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(amarrile @ 2012 05 26, 16:26)
Ar  čia mulčiuota tiesiai ant žemės,ar paklota kas nors g.gif


Klojom, geotekstilę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milra @ 2012 05 26, 15:52)
Klojom, geotekstilę  4u.gif

Ačiu,tuo pačiu dar perklausiu,ar toks mulčas pakankamai ''padoriai''atrodytų prie įvaziavimo-įejimo nedideliame pkotelyje po tuja,ar pirkti dažytą? tiesa sakant,aš to asortimento gerai ir nežinau,bet dažytas prie senovines samanotos aplinkos kaip ir ne vietoj butų g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 05 26, 17:04)
Ačiu,tuo pačiu dar perklausiu,ar toks mulčas pakankamai ''padoriai''atrodytų prie įvaziavimo-įejimo nedideliame pkotelyje po tuja,ar pirkti dažytą? tiesa sakant,aš to asortimento gerai ir nežinau,bet dažytas prie senovines samanotos aplinkos kaip ir ne vietoj butų g.gif


Nežinau, kiekvienam patinka skirtingas. Mes patys gaminamės, todėl juo ir naudojamės. Mums jis labai geras mirksiukas.gif Aš dabar "cinkelį" pagavau, tai ir avietyną ir gėlyną mulčiuojam. Ir draugus užkrėtėm smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 05 25, 08:23)
čia perskaičiau viskokių nuomonių. Priešingų. Pati trešiau kartą birželį ar liepos pradžioje. Vėlesniais metais tresiau dukart. Paskutini syk - rugpjucio pradzioj.

Pavasari reikia vienokiu trasu(kur yra azotas),o jau nuo liepos antros puses reikia tresti tik fosforo ir kalio trasom-jokiais budais ne pavasarinem-kadangi augalas turi jau "nustot" bujot ir pradet stipret,ruostis vesesniam sezonui.Paprastai rudeninis tresimas aktualus tiems augalams,kurie sunkiau pernesa salcius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 27 gegužės 2012 - 22:25
QUOTE(Viliausmama @ 2012 05 27, 23:22)
Paprastai rudeninis tresimas aktualus tiems augalams,kurie sunkiau pernesa salcius.


O jei tręšti ne kompleksinėmis, o pvz tik superfosfatu? Ar geriau būtų dar ir kalio trąšų paberti kartu?
Ką tai duotų?

Beje, noriu padėkoti už pamoką, kaip sodinti spygliukus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai ačiū.
Prigijimas 100 proc, o vargo sodinti ir po to prižiūrėti - beveik nelieka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 05 28, 08:31)
O jei tręšti ne kompleksinėmis, o pvz tik superfosfatu? Ar geriau būtų dar ir kalio trąšų paberti kartu?
Ką tai duotų?

Beje, noriu padėkoti už pamoką, kaip sodinti spygliukus.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Labai ačiū.
Prigijimas 100 proc, o vargo  sodinti ir po to prižiūrėti - beveik nelieka  ax.gif

Pagal musu supratima,superfosfatas netinka spygliuociams.Tiesiog reikia derinio,kurie paprastai buna "rudeninese" trasose komplekse,kur vyrauja kalis ,fosforas+kiti mikroelementai.Azoto gali buti superminimali doze arba visai nebut.Rudeni augalas turi stipreti,bet jau "nebujoti".Jis turi medeti ir ruostis ramybes periodui.
Netgi ,jeigu pavelavote patresti augalus pavasari ir susigriebet tai daryt dabar,trasos turi buti vos ne per puse maziau ,nei butumet tai dare pries pora menesiu.Augalas jas "turi isnaudot" iki ramybes periodo.

Kaip supratau apie sodinima,kalbat ta aprasyta mano sodinimo technologija.Istikruju dar daug kas stebisi musu pamokymais ir gan gaji ta teorija,kad reikia su kibirais lakstyt kasdien....Is klientu atsiliepimu taip pat supratom,kad pasiteisina 100 proc.O vargo-jokio.Nes zmones sodindami ,kad ir pvz.ant kapu augala,jau dalinasi giminej kas su kibirais lakstys kasdien doh.gif .O to daryt VISISKAI nereikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 28 gegužės 2012 - 17:44
Sveiki, savaitgali pasodinau tiesiai i zeme tuju sakeles, kaip manote, ar prigis? Nieko netresiau, tik gausiai palaisciau. Darbo idejau daug...Ka daryti man toliau? Cia rasoma apie pamoka kaip dauginti, bet neradau kokiame puslapyje apie tai buvo rasome. Padekite prasau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2012 05 28, 18:40)
Kaip supratau apie sodinima,kalbat ta aprasyta mano sodinimo technologija.Istikruju dar daug kas stebisi musu pamokymais ir gan gaji ta teorija,kad reikia su kibirais lakstyt kasdien....Is klientu atsiliepimu taip pat supratom,kad pasiteisina 100 proc.O vargo-jokio.


Gal galėtumėte dar kartą tą technologiją aprašyti, na niekaip nerandu, kur apie ją buvo minima. Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar labai blogai butu tujoms Smaragdas, jei as jas birzelio pabaigoje is vienos vietos persodinciau i kita? 4u.gif Ju aukstis siuo metu virs metro, man jas butinai reikia perkelti.... blush2.gif Labai jos pyktu??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexa @ 2012 05 29, 11:57)
Gal galėtumėte dar kartą tą technologiją aprašyti, na niekaip nerandu, kur apie ją buvo minima. Ačiū iš anksto 4u.gif

As irgi prisidedu prie prasymo 4u.gif
Atsakyti
Sakykit,o dabar jau gal velu tujas sodinti?Reikia laukti rudens?
Atsakyti
mes kada nusipirkom tad air persodinom,ir mums jas iškasė,o ne iš vazonų jos buvo ax.gif

manau svarbiausia laistyti jei sausa ax.gif
Atsakyti