Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

Ar reikia tresti rudeni tujas, pasodintas i dirva is vazoneliu? g.gif
Atsakyti
Noriu parodyti savo tujas, jas sodinome pernai pavasari. Pirma foto pernykste antra foto siu metu, biggrin.gif skirtumas labai didelis. Mes dedame aplink tujas nupjauta zole kelis kartus per vasara tai manau geriausia ir pigiausia trasa thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(abejinga @ 2011 08 30, 21:05)
4u.gif Ir pati pirkau ir kitiems patarsiu pirkti tujas pas Tomą Panką Alytaus raj. pažiūrėkit per gogle rasit jo kordinates.Labai daug ir gražių augalų turi,tujų ir vazonėliuose ir grunte.Prigijo jo tujos 100proc. (pirkom apie100 per kelis metus) ir žmogus ne nagas ir paderėti galima ir dar man kiekvieną kartą dovanų duoda,va šiemet raugerkšniuką gavau. Kad jam viskas sektūsi thumbup.gif o jūs jei ko norėsit galit drąsiai pas jį važiuoti drinks_cheers.gif

Kiek zinau ten iveztiniai augalai,o ne lietuviski.....jei neklystu austriski.
Papildyta:
QUOTE(Dajulita @ 2011 08 18, 21:51)
viliausmama kažkada žadėjote, kai grįšite namo, įkelti apkirptų Skyrocketų  ax.gif
Būtų labai įdomu pamatyti  ax.gif

Zinau... blush2.gif Kad kas man vaziuojant i darba fotika i rankinuka idetu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 01 rugsėjo 2011 - 17:01
QUOTE(Viliausmama @ 2011 09 01, 18:00)
Kiek zinau ten iveztiniai augalai,o ne lietuviski.....jei neklystu austriski.
Papildyta:

Zinau... blush2.gif Kad kas man vaziuojant i darba fotika i rankinuka idetu  doh.gif

Yra ir atvežtinių, bet tujas pati pirkau iš grunto ir Smaragdą ir Brabantą, jas tai tikrai pats augina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2011 09 01, 18:35)
Yra ir atvežtinių, bet tujas pati pirkau iš grunto ir Smaragdą ir Brabantą, jas tai tikrai pats augina  mirksiukas.gif

Jei ir kasa is grunto,tai tikrai nereiskia,kad pats daigina ir augina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2011 09 01, 19:45)
Jei ir kasa is grunto,tai tikrai nereiskia,kad pats daigina ir augina  smile.gif

Reiškia, nes atskiras pas jį laukas tujų kurias dar augina ir neparduoda, nes per mažos dar, ir šiltnamyje pilna pridaiginta mirksiukas.gif užsuksit pati ir įsitiknsit .Žinau apie jį pati ne tik iš kitų kalbų, nes kartais tenka pirkti iš jo augalų savo klientams. mirksiukas.gif Ir nelabai jau gražu juodinti konkurentų, neįsitikinus kas tiesa kas ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
Savo teiginyje tikrai nematau juodinanciu ta zmogu zodziu......
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2011 09 01, 21:12)
Savo teiginyje tikrai nematau juodinanciu  ta zmogu zodziu......

Na savo kategoriškais ir neatitinkančiais teisybės komentarais, norėjot atsikratyti vienu savo tujų konkurentu biggrin.gif Kažin kaip jūs jaustumėtės jei taip apie jus kalbėtų viešai forume g.gif
Atsakyti
.......neturiu ka pasakyt...esu nustebinta...
Diskusija baigiu.
Siaip atejau i sia tema nedrasiai.Maciau,kad zmones kazko klausia,nezino,o as kazka nors keliais patarimais pamastymais kartais galiu kazka pasakyt...Butent ...bijojau buti visais klausimais kategoriska,kazkoki buda pasmerkt,kazkoki iskelt.Vengiau daug ko...Gink Dieve jokios reklamos nesidariau,niekam nieko nesiuliau,kelio rodykliu nebraiziau.....I a.z.parasancioms ir klausiancioms net nenurodydavau savo jokiu koordinaciu.Neturejau tam tikslo.Zinojau,kad yra verslininku ,kurie sodina parveztus augalus i zeme ir teigia,kad tai lietuviski augalai.Ir tai yra daug kur Lietuvoje.Niekada neivardinau tai ,kaip blogo verslo ar pan.Praktiskai ko,ateidama i sia tema ir pradedama plepet bijojau-ta gavau.....Kaltinima nebutais dalykais.....Taciau kiekviena pamoka yra pamoka-svarbiausia ja ismokti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 01 rugsėjo 2011 - 21:27
Viliausmama tikrai jūsų nenoriu atbaidyti ar išvyti iš šios temos, jūsų patarimai ir info labai reikalinga ir daug kam padeda tam tarpe ir man. thumbup.gif Bet man nepatiko tai, kad kaip aš pasakiau, kad tą tikrai žinau pati, nes asmeniškai jį žinau, kad tujas jis pats augina ir daugina jūs, tai paneigėt. Tikrai būna verslininkų kaip jūs sakote, kad atvežtinius augalus įvardija kaip savo, ko pasekoje nukenčia klientas. Taip jis daug augalų kitų atsiveža kaip ir kiti medelynai. Bet mes kalbėjom apie tujas ir api jį konkrečiai, o ne apie kitus augintojus. mirksiukas.gif Tad manau šia tema diskusija tikrai baikta ir nenorėjau jūsų įžeisti, ir sėkmės jums jūsų versle ir laukaim su patarimais čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2011 09 01, 22:02)
.Zinojau,kad yra verslininku ,kurie sodina parveztus augalus i zeme ir teigia,kad tai lietuviski augalai.Ir tai yra daug kur Lietuvoje.


Aš čia ne piktai rašysiu, tik noriu paklausti ax.gif Jei augalas Lietuvoje grunte augo keletą metų, tai gal jau jis adaptavosi prie mūsų klimato? Tokius galima pirkti drąsiau?

Aš pati beveik visus augalus parsivežiau pati iš Lenkijos. Kokybė (išvaizda) ir kaina - didelis skirtumas. Augo puikiausiai iki užpraeitos žiemos. Tada nudegė, 2011m pavasarį - taip pat. Bet nudegė ir Lietuvoje išaugintos eglutės (tiktrai žinau, kad iš sėklų augintos, nes pirkau galima sakyti iš kaimyno). Beja, lenkiški irgi ne visi vienodai apodegė. Kitiems visai nieko.
O lenkiškos magnolijos eina iš proto ax.gif kaip auga ir žydi.
Neturiu nieko prieš nei prieš vienus, nei prieš kitus verslininkus: svarbu sąžiningumas. mirksiukas.gif
O jūs nepabėkite, tikrai trūksta žmogaus su rimtais patarimais mirksiukas.gif
P.S vis dar laukiu nuotraukų blush2.gif
Atsakyti
Auginimu augalų neužsiimu, bet mano nuomone jei jau šitas pora žiemų, kad ir atvežtiniai augalai jau pabuvo pas mus, turėjo apdaptuotis. Kitą kartą kaip jūs sakote ir gimę Lietuvoje neatsilaiko, priklauso nuo priežiūros, grunto ir t.t. Atsiveža iš kitur daugiausia retesnių augalų, kurių pas mus neužsiima dauginti, kaip ir minėjot magnolijų, rododendrų ( juos jau po truputį atsiranda kas ir Lt daugina ir augina), kitus. Svarbu žinoti, informaciją kokiai klimato zonai tinka. Nereikia nei Austrijos, nei Lenkijos, tas pats augalas gali tikti Alytuje augti,o jau Klaipėdoj, ar Panevėžyje neišgyvens.
Atsakyti