Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(Mileta @ 2012 04 27, 09:01)
Per laidą svajonių sodai rodė sodino kas metrą 4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2012 04 27, 08:32)
Noriu paklausti tujas Smaragd, kokiu atstumu reikia sodinti vieną nuo kitos?

jei nori, kad tujos būtų su tarpais, tada kas metrą, bus kiekviena atskirai, bet jei ateityje tikiesi sienos, tai reikia sodint kas 60-70 cm mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Norėčiau pasisodinti tujų palei tvorą, bet kad jos būtų kuo mažiau plačios, o augtų į aukštį ir būtų kaip gyvatvorė. Man reikia, kad jos atliktų užstojamąją finkciją, bet neatimtų daug ploto, nes jo ir taip nėra labai daug. Kokios čia tiktų tujos? vietą rytinė ir dalį dienos dar šviečia pietų saulė, paskui jau užstoją namas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2012 04 27, 14:55)
Sveikos smile.gif

Norėčiau pasisodinti tujų palei tvorą, bet kad jos būtų kuo mažiau plačios, o augtų į aukštį ir būtų kaip gyvatvorė. Man reikia, kad jos atliktų užstojamąją finkciją, bet neatimtų daug ploto, nes jo ir taip nėra labai daug. Kokios čia tiktų tujos? vietą rytinė ir dalį dienos dar šviečia pietų saulė, paskui jau užstoją namas.  ax.gif

Pas mane ta pati situacija, bet as ketinu Smaragda sodinti, kito varianto, bent dabar, nezinau... blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
noriu patarimo del smaragdiniu tuju. Pasodinau jas pries 3 metus visas vienodas. Dabar isaugo viena didesne kita mazesne, nelabai graziai ziurisi. Ar as galeciau pakarpyti ju virsunes ir suvienodinti, ar pakarpius atsiras ne viena, bet keletas virsuniu ir atrodys negraziai. Ir jei galima karpyti, tai kada geriausia??
Aciu
Atsakyti
Smaragdą sodinome pernai pavasarį,tai ta moteris liepė jau šį pavasarį pakirpti jų viršūnes tada sakė jos sutankės ir dar liepė būtinai patręšti.taip ir padariau.Pas ją mačiau pasodintas jau šeši metai tai atrodė labai gražiai.Pati lauke augina tai susigundėm ir pirkom ,nes vis bijodavau,kad pasisodinsiu šiltnamyje augintas tai paskui nežinia kaip žiemą atlaikys.Sodinom 1 smaragdą-1 rutulinę ir t.t.,tai ir rutulinių pakarpiau išlindusias šakeles.
Atsakyti
Gal kas galit rekomenduoti medelyną prie Vilniaus / Trakų, kur prekiauja tujomis? Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Sveiki
turiu klaisyma Smaragdu augintojams: kodel isdziuvo kai kuriu tuju virsuneles? Gal dregmes per mazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2012 05 04, 09:46)
Sveiki
turiu klaisyma Smaragdu augintojams: kodel isdziuvo kai kuriu tuju virsuneles? Gal dregmes per mazai g.gif

Nezinau, man taip niekada nebuvo.... g.gif g.gif Kartais nudziusta tik pavienes sonines, tai jas nukerpu ir viskas 4u.gif O jei virsune....tai gal ko truksta, trasu, vandens ar pan. g.gif
Atsakyti
pasodinau savaitgaly visa eile vakariniu tuju thumbup.gif Tik kad labai jau nevienodo jos ugio ir storio....tai dabar mastau g.gif -o kada reiktu tas virsunytes pakirpti? siais metais ar kitais? ir kai pakirpsiu virsunytes ,tai jos turetu storeti? nes po laiko perskaiciau,kad retokai pasodinau-kas 85 cm, o noriu,kad augdamos susiliestu....
Atsakyti
labas, gal kas zinot nuo tvoros kokiu atstumu pagal sodu bendriju reikalavimus reikia sodint tujas ? g.gif
Atsakyti
as irgi galva sukau,ale man cia forume patare - 1 m mirksiukas.gif
Atsakyti