Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(sm2002 @ 2012 04 20, 12:59)
Schleswig-Holstein toks pat klimatas kaip Klaipedoje. Kadangi daugina gruodzio menesi, tai turbut sildomi tie siltnamiai. Pati galvoju rusyje pastatyti, ten +5 laipsniai. Taip pat yra mazi langeliai, tai turetu pavykti  g.gif Jei dauguma isleistu saknis - man apsimoketu, nes medelynuose "Smaragd" Tuja 15-20cm kainuoja 6 litus. Uz 80 mazyciu tuju sumokeciau 480 litu medelyne.

na taip g.gif , ti dar nepamirskite, jei dauginsite pati is daigeliu, ir jei dar prigys, tai iki 20 cm ugio reikies laukti kokius 3-4 metus. Pernai man is 30 daigeliu prigyjo tik 9 vnt. Iskasiau patikrinti,tai yra saknys, bet labai silpni, tai siemet tie daigeliai tik saknys prades leisti, ar paaugs tai net abejoju.
Pirkau dar smaragdu apie 15 cm. po 5,90 lt, nes man truksta, nors manyskes jau apie 1 metra, bet kada nors susilygins biggrin.gif ) bet vistiek dauginsiu pati, tegul prigyja po 10 vnt per metus, gal man ju ir neprireiks, tai galu gale parduosiu ir sugrazinsiu savo pinigus 4u.gif
Atsakyti
Noriu patarimo.
Pakelę noriu apsodint tujomis,kad būtų kaip apsauga nuo dulkių ir pašalinių akių(maždaug užaugtų 3m aukščio).
Kokia rūšis geriausiai tiktų ir priežiūros-karpymo mažiausiai reikalautų?
Ten dabar pievutė.Ar reikia specialiai paruošt dirvą(sukast kaip lysvutę ir tada sodint,ar kaip?)
Ačiū už ats
Atsakyti
Gal kas galite patarti, kokias tujas ar puskiparisi sodinti kaip tvorelę, bet norėčiau maximum 2 metru ir kad nereiktu sugoti nuo saulės apdegimo.
Atsakyti
QUOTE(Romalda @ 2012 04 17, 16:25)
Laba diena,

gal žinote kur galima įsigyti Smaragdinių tujų aplink Kauną ar šiek tiek už jo, ir žinoma, kad kaina būtų prieinama.

Laba dėkui už atsakymus.


Jei dar neradote kur pirkti, tai galiu rekomenduoti netoli Kačerginės soduose ”Visžalis”. Mob. rasite internete
http://www.viszalis.lt/kontaktai.html
Pernai pati ieškojau, tai geriausią kainą apie Kauną radau ten. Pernai ne viena forumietė ten buvo pirkusi, tai ir aš apie tai sužinojau tik čia ax.gif
Atsakyti
Norėjau paklaususti kas čia per tokie konkorežiukai ant tujos g.gif
http://www.valstieti...vakarines-tujas
Atsakyti
QUOTE(Mileta @ 2012 04 24, 12:41)
Norėjau paklaususti kas čia per tokie konkorežiukai ant tujos g.gif
http://www.valstieti...vakarines-tujas

Ant kai kuriu veisliu tuju buna tokiu gerybiu, ypac ant tu senuju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**kiškutė** @ 2012 04 23, 13:47)
Noriu patarimo.
Pakelę noriu apsodint tujomis,kad būtų kaip apsauga nuo dulkių ir pašalinių akių(maždaug užaugtų 3m aukščio).
Kokia rūšis geriausiai tiktų ir priežiūros-karpymo mažiausiai reikalautų?
Ten dabar pievutė.Ar reikia specialiai paruošt dirvą(sukast kaip lysvutę ir tada sodint,ar kaip?)
Ačiū už ats

Aš pati auginu ir Jums rekomenduočiau tujas Smaragd. Nereiklios, nereikalaujančios karpymo, jei per aukštos, žinoma, galima nukirpti viršūnę. Sodindama dirvožemio nė kiek nepagerinau, tik aplink tujas esu padariusi kaip ir lysvelę, išravėju, man taip patogiau prieiti patręšt. Sausesniu periodu palaistau. Tiek tos priežiūros 4u.gif
Atsakyti
Turiu ir as Smaragd, man jos patinka, taip graziai, tolygiai auga, pasodintos lysveleje, reikia raveti, bet man nesunku, be to taip tresti patogiau 4u.gif I auksti zymiai daugiau auga, i sonus minimaliai pleciasi 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,noriu paklausti,praeitais metais spalio men pasodinom tuju,jau matau kad visos 100vnt prigijo,jau pazaliavo,nesenai patresem,ar reikia siais metais virsuneles pakarpit?ar tik kitais metais?ugis ju apie 90cm smile.gif
Atsakyti
Laba, dėkui.

R.
Atsakyti
Noriu paklausti tujas Smaragd, kokiu atstumu reikia sodinti vieną nuo kitos?
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2012 04 27, 08:32)
Noriu paklausti tujas Smaragd, kokiu atstumu reikia sodinti vieną nuo kitos?

Per laidą svajonių sodai rodė sodino kas metrą 4u.gif
Atsakyti