Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(Linetax @ 2012 03 14, 14:32)
Ateinu su klausimėliu 4u.gif Sodyboje yra kelios paprastos tujos, kurių aukštis siekia apie kokius 2-3 metrus. Jei joms nupjauti viršūnes ir aptrumpinti šonines šakas, kad įgautų gražesnę formą g.gif  Ar neliktų styroti vien stagarai? Ar iš vis įmanoma jas kiek paformuoti, pagražinti? Visai nupjauti nesinorėtų ax.gif

pradžioj styros, bet paskui užauga, tik pirmas vaizdas apgenėjus nebus gražus, bet patręšiant ir palaistant ataugs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrė T.J. @ 2012 03 14, 14:32)
pradžioj styros, bet paskui užauga, tik pirmas vaizdas apgenėjus nebus gražus, bet patręšiant ir palaistant ataugs  mirksiukas.gif

Labai ačiū, kad atsakėt 4u.gif Tikrai paformuosiu, nes nelabai gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Šiandien pirmą kartą po žiemos nuvykau į sodą ir mano didžiam nusivylimui radau nuskabytas tujas. Panašu, kad kažkokio žvėrelio nukastos šakelės. Ir taip nuskabyta būtent tie krūmai, kurie dar nelabai subujoję.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba su klausimeliu atbegau. O kada jau tuju gyvatvore galima karpyti ? tik rudeni ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(piev@pievel@ @ 2012 03 17, 22:17)
Laba su klausimeliu atbegau. O kada jau tuju gyvatvore galima karpyti ? tik rudeni ? 4u.gif


Ir man aktualus klausimas... Zinau, kad berods galima ir pavasari, bet kada? Sekti menuli? Nukirpti tik virsunele? Iki kokios dalies?

Va kiek klausimu ax.gif
Atsakyti
jei suskubsit,kirpkit iki jauno menulio,kuris užtekės ketvirtadienį.Kirpkit ,kiek reikia,čia kaip plaukai,ataugs,tik drastiškas kirpimas gali ir metus trukti,kol atsprogs miegantys pumpurai.Jei nugenėsit iki rudosios dalies augalo.Štai,kur pasižiūriu ,kokius darbus dirbti..
http://sodospalvos.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 18 kovo 2012 - 15:49
Prieš pat velykas priskabem ir prikišom lysve tuju šakelių. Žiūrėsim.kas gausis doh.gif .Dar maišas paruoštas laukia...Šiandien,atseit,žemes judinti negalima blink.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 04 11, 16:18)
Prieš pat velykas priskabem ir prikišom lysve tuju šakelių.  Žiūrėsim.kas gausis doh.gif .Dar maišas paruoštas laukia...Šiandien,atseit,žemes judinti negalima blink.gif

Sodo spalvas skaitote biggrin.gif As irgi maciau, kad nelisti prie zemes, bet braskyna apravejau, dar zirniu pasejau blush2.gif As pernai dauginau tujas, tai prigijo gal 10 proc...... verysad.gif O kokio dydzio sakeles Jus skinate?
Atsakyti
man šiemet šaltu metu nulūžo nemaža šakelė,galvojau padauginsiu,padalinau ją į kelias,bet neprigijo schmoll.gif
matyt kažko nepadariau kaip reikėjo ax.gif
Atsakyti
Nesu bandzius, bet zinau kad jas reike daiginti beveik smelyje su trupuciu zemiu, ir plesti ta sakele kad gautusi tokia pedute 4u.gif


o ar jau tresiat tujas ir visus kitus spygliuocius?
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2012 04 11, 20:45)
Nesu bandzius, bet zinau kad jas reike daiginti  beveik smelyje su trupuciu zemiu, ir plesti ta sakele kad gautusi tokia pedute 4u.gif
o ar jau tresiat tujas ir visus kitus spygliuocius?

žinojau tą ir aš,bet tuo metu smėlis lede buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 04 11, 20:48)
žinojau tą ir aš,bet tuo metu smėlis lede buvo  biggrin.gif

teks bandyti is naujo biggrin.gif
Atsakyti