Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

Tai gal ir nieko tokio, kad pakeitė spalvą. Neatrodo džiūstantis, bet kaip sakot toks parudavęs, ir sidabriškumo mažai liko.
Nuraminot. Ačiū 4u.gif
O kad dar karposi lengvai, tai iš viso puiku. ax.gif
Atsakyti
iš pradžių leido vieną viršunę, bandė būt medis biggrin.gif , ją nukirpo, tada pabandė leist kelias, vėl gražiai apkarpė, tada jis sutankėjo ir dabar labai gražus apvalus krūmas. Aišku į šonus pasiplėtė. Kažkur kas du metus nukerpa vis bandančius augt aukštyn ūglius ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Jeigu kalbate apie tujeni(kuris nieko bendro neturi su tuja ) smile.gif tai ji nusipirkus galima auginti dvejopai.Jeigu tai ne sliauziantis tujenis(kalbu buitiskai,nes yra tujeniu,kurie auga tokiu,kaip lizduku-pleciais i ploti),ji galima auginti,kaip medi ir galima auginti,kaip dideli ,puosnu "burbula".Auginant medi-nieko ipatingo nereikia-parisam prie kuoliuko,sustandes pagrindine saka ir turesim auganti medelio tipo tujeni.Man kur kas ispudingesne forma "burbulo".Ji galima isgauti,ji karpant ir formuojant-tokiu budu tankinant.Gausis 1 ar 1,5 aukscio ir plocio "burbulas".Taciau tai daryti reikai ,kad ir i metus po pora kartu-tiek kiek jums atrodo,kad jau "isejo is formos".Negailet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 25 lapkričio 2011 - 22:33
QUOTE(Viliausmama @ 2011 11 25, 23:31)
Jeigu kalbate apie tujeni(kuris nieko bendro neturi su tuja ) smile.gif


Kalbu apie tujenį, ne apie tują biggrin.gif - būtent tokį, kokį nuorodoj įdėjau mirksiukas.gif


http://www.google.lt...1t:429,r:6,s:78
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2011 11 25, 22:31)
Jeigu kalbate apie tujeni(kuris nieko bendro neturi su tuja ) smile.gif tai ji nusipirkus galima auginti dvejopai.Jeigu tai ne sliauziantis tujenis(kalbu buitiskai,nes yra tujeniu,kurie auga tokiu,kaip lizduku-pleciais i ploti),ji galima auginti,kaip medi ir galima auginti,kaip dideli ,puosnu "burbula".Auginant medi-nieko ipatingo nereikia-parisam prie kuoliuko,sustandes pagrindine saka ir turesim auganti medelio tipo tujeni.Man kur kas ispudingesne forma "burbulo".Ji galima isgauti,ji karpant ir formuojant-tokiu budu tankinant.Gausis 1 ar 1,5 aukscio ir plocio "burbulas".Taciau tai daryti reikai ,kad ir i metus po pora kartu-tiek kiek jums atrodo,kad jau "isejo is formos".Negailet.



Na, musu stiebesi buti medeliu, bet gal teisingai sakote, burbulas turetu buti daug graziau. Kazin, jei jis dabar man kiek virs keliu, galiu ji drastiskai karpyti? Aisku, pavasari.
Va kaip jo sakute atrodo tai as zinau.. o kaip jis turetu atrodyti "visu ugiu"? kai bus suauges?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Em/Er: 26 lapkričio 2011 - 11:00
QUOTE(Em/Er @ 2011 11 26, 11:59)
Na, musu stiebesi buti medeliu, bet gal teisingai sakote, burbulas turetu buti daug graziau. Kazin, jei jis dabar man kiek virs keliu, galiu ji drastiskai karpyti? Aisku, pavasari.
Va kaip jo sakute atrodo tai as zinau.. o kaip jis turetu atrodyti "visu ugiu"? kai bus suauges?


Vat toks būna jau didelis:

http://www.google.lt...1t:429,r:9,s:73

kadangi pas uošvius karpėm, tai labai nustebau pamačiusi kaip jis atrodo augdamas krūmu/medeliu. Vilniuje, Fabijoniškėse mačiau gan nemažą, kokių 5m. aukščio. Iš arti atrodo labai gražiai, o iš toli toks "padrikas" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 11 26, 13:39)
kadangi pas uošvius karpėm, tai labai nustebau pamačiusi kaip jis atrodo augdamas krūmu/medeliu. Vilniuje, Fabijoniškėse mačiau gan nemažą, kokių 5m. aukščio. Iš arti atrodo labai gražiai, o iš toli toks "padrikas" biggrin.gif


Galingas toks... Man grazu. Bet bandysiu karpyti, ziuresiu kaip seksis.
Atsakyti
Sveikos mamytės mirksiukas.gif š su klausimu, nusipirkau kelias tujas vazoneliuose ir dabar iškilo klausymas kur man jas geriau laikyti iki tol kol jau galėsiu sodinti g.gif
Namie šiltai ar tiesiog lauke g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mileta @ 2012 01 10, 10:05)
Sveikos mamytės  mirksiukas.gif š su klausimu, nusipirkau kelias tujas vazoneliuose  ir dabar iškilo klausymas kur man jas geriau laikyti iki tol kol jau galėsiu sodinti g.gif
Namie šiltai ar tiesiog lauke g.gif

lauke mirksiukas.gif įkask į žemę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrė T.J. @ 2012 01 10, 10:41)
lauke mirksiukas.gif įkask į žemę mirksiukas.gif

Su vazonu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mileta @ 2012 01 10, 09:53)
Su vazonu  g.gif

jei dar nenuspręsta nuolatinė augimo vieta - su vazonu, jei nuspręsta, tuomet be vazono.
Atsakyti
Mergaičiukės, neužmirškyt nupurtyti sniego nuo savo tujų 4u.gif Ypač nuo jaunučių.. Gaila bus, jei išlaužys šakeles 4u.gif
Atsakyti