Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(Packa @ 2011 10 28, 10:48)
o gal zinote kaip kovoti su samanom, labai siaurinejo puseje gelyne ju daug ps mane g.gif  g.gif  g.gif


nė neįsivaizduoju, nes jų pas mane nėra schmoll.gif jei gėlyne, tai manau pagrindinė kova būtų dirvos purenimas, o jei vejoje, tai gal kuo pukšt galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2011 10 28, 10:48)
labai pas jus grazu wub.gif , o akmenys tikrai labai puosia gelynus. As negaliu vis brolio prisiprasyti kad man atveztu dideliu akmenu  (nes turi visatechnika), kokius pati pajegiau pakelti arba nustumti, tai tiek  ir turiu biggrin.gif
o gal zinote kaip kovoti su samanom, labai siaurinejo puseje gelyne ju daug ps mane g.gif  g.gif  g.gif


Buvau pazadejus sau nelysti i pokalbius,bet nesusituresiu smile.gif ....
Samanos rodo,kad Jusu dirva yra rugsti.Reikia papilti kreidos arba nugesintu kalkiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 28 spalio 2011 - 12:10
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 28, 09:52)
Dėkui wub.gif Tikrasis grožis (bent jau kaip numatyta mano vizijose) pasimatys tik po kokių dešimt medelių, nes tada medeliai, kurie turi augt didesni, praaugs tvorą ir sudarys foną, skiepyti krentantys ar rutuliniai, jau sofromuos gražią lapiją arba užsiaugins gražiai krentančias "uodegas", šliaužinatys krūmeliukai jau matysis kad šliaužia biggrin.gif  O tarpuose gėlės viena su kita grožiu lenktyniaus ir piktžolėms saulę užstos biggrin.gif

Ir svarbiausia mano akmenukai mylimukai bus kaip razinkytės - iki šiol jie kaip svetimkūniai tiesiog ant vejos riogsojo, o dabar jau ima natūraliai į aplinką įsiliet thumbup.gif

Vat tokie mano mylimukai:

http://www.supermama...?...0999&st=480
Papildyta:
tai reikia medeliui įsitvirtint, stiprybės įgaut mirksiukas.gif  Ir aišku labai priklauso kokioj vietoj auga - pas mane kažkaip jis gerai jaučiasi - apšąla tik patys patys galiukai, bet kaip minėjau labai greit to nebesimato. Dabar jis kokių 60cm aukščio, o sodinau prieš porą metų nusipirkus sprindinį kleckiuką mirksiukas.gif


Na super vaizdelis į kurią pusę bepažiūrėsi. Labai į mano svajonių pusę viskas linksta. Mes naujakuriai, tai dar tik pradedam kurti aplinką, šį pavasarį susodinom daugumą medelių/krūmelių, o iš vienos pusės tujas turėjom jau nuo ankstesnių šeimininkų pasodintas. Labai jau jos man buvo ne prie širdies, ne vienodo aukščio, ne vienodais tarpais susodintos ir vis rudavo šakelės, bet šiemet pavasarį patrešėm jas, ir vasara ne tokia karšta buvo, tai visai atsigavo jos, viršūnėles šiek tiek pakarpau, galgi susilygins su laiku. Pavasarį pasodinom ir keletą geltonspyglių bei tokių šviesiai žalių tujų "Wareana Lutesceus", tai geltonosios kaip ir nieko, o pastarosios tai iš trijų tik viena prigijo, o kitos dvi nudžiūvo... gal netinkamai pasodinom, gal mažokai vandens joms kliuvo. O tokios gražuolės buvo kai sodinom sad.gif Kaži dar ne vėlu sodint? Norisi atsodint tuos pražuvusius augaliukus, bet vis nespėjam.. Man priešingai nei jums su mažyliu laiko minimaliai lieka aplinkos tvarkymui...
Atsakyti
Ir tikriausiai drėgna ten, nes samanos lyg ir mėgsta drėgmę g.gif Gal tada kažkaip dirvą padaryt lengvesnę įterpiant nurūgštintų durpių ar kiek smėliuko g.gif Ale čia iš manęs menkas patarėjas, nes nesu domėjusis šia problema kol jos neturiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2011 10 28, 13:10)
Buvau pazadejus sau nelysti i pokalbius,bet nesusituresiu  smile.gif ....
Samanos rodo,kad Jusu dirva yra rugsti.Reikia papilti kreidos arba nugesintu kalkiu.

4u.gif jei tik kazka zinote, butinai "lyskite i pokalbius" biggrin.gif . teoriskai irgi zinau kad reika kalkiu paberti, bet ar nenukenties nuo ju geles g.gif

QUOTE(mumrikas @ 2011 10 28, 14:15)
Ir tikriausiai drėgna ten, nes samanos lyg ir mėgsta drėgmę g.gif Gal tada kažkaip dirvą padaryt lengvesnę įterpiant nurūgštintų durpių ar kiek smėliuko g.gif  Ale čia iš manęs menkas patarėjas, nes nesu domėjusis šia problema kol jos neturiu blush2.gif

taip, ten dregna, nes saule svecia tik anksti ryte ir velu vakara, o dabar is vis jos nera.
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2011 10 28, 17:48)
4u.gif jei tik kazka zinote, butinai "lyskite i pokalbius" biggrin.gif . teoriskai irgi zinau kad reika kalkiu paberti, bet ar nenukenties nuo  ju geles :hm
taip, ten dregna, nes saule svecia tik anksti ryte ir velu vakara, o dabar is vis jos nera.

Nenukentes 4u.gif
Net kulturiniams riesutams reikia ziema ant sniego paberti kreidos ar nugesintu kalkiu del kevalo stiprumo.Nebijokit-tikrai naudojama.Buvo toks atvejis,kad nezinojom kokia priezastis nelabai isvaizdziu augalu.Padarem zemes tyrima ir supratom,kad yra disharmonija tarp zemes sudeties komponentu.Tad teko net i trasas imaisyti spec.kalcio priedu.Bet jo perdozuoti ir juo piknaudziauti negalima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 28 spalio 2011 - 17:55
QUOTE(Viliausmama @ 2011 10 28, 18:45)
Nenukentes 4u.gif
Net kulturiniams  riesutams  reikia ziema ant sniego paberti kreidos ar nugesintu kalkiu del kevalo stiprumo.Nebijokit-tikrai naudojama.Buvo toks atvejis,kad nezinojom kokia priezastis nelabai isvaizdziu augalu.Padarem zemes tyrima ir supratom,kad yra disharmonija tarp zemes sudeties komponentu.Tad teko net i trasas imaisyti spec.kalcio priedu.Bet jo perdozuoti ir juo  piknaudziauti negalima.

Supratau, tai kada galiu paberti kalkiais, dabar ar kai bus sniegas?
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2011 10 28, 20:00)
Supratau, tai kada galiu paberti kalkiais, dabar ar kai bus sniegas?

Nera didelio skirtumo.Tik jei dabar ,tai sumaisykit su zeme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 28 spalio 2011 - 19:10
QUOTE(Viliausmama @ 2011 10 28, 20:09)
Nera didelio skirtumo.Tik jei dabar ,tai sumaisykit su zeme.

Aciu Jums 4u.gif (o sakot nesikisti, butinai reikia jei galite ir kazka zinote)
Atsakyti
lygiai taip pat kaip kalkės žemę nurūgština (tuo pačiu ir labai daug mikroelelentų turi) lapuočių pelenai mirksiukas.gif Labai juos mėgsta vilkdalgiai, avietės ir dar daug gėlių. Žiemą galima barstyt ant sniego thumbup.gif Aišku nereikia persistengt, nes galima kaip ir su kalkėm nudegint (jei tiesiogiai žert ant augalo ir didelį kiekį). Mūsų pelenai iš židinio ir šašlykinės sunaudojami nė nespėjus mirktelėt biggrin.gif
Atsakyti
Siandien persodinau savo puskiparisiukus.. Nu tikiuosi ne per velai.. Vis galvoju ar zaisti su jais ir dangstyti ar ziureti kas gausis... Ale gi zinau, kai tik augalas man labai rupi, tai sunkiai ziemoja, o kai tik palieku likimo valiai, ziurek - ir be problemu ziemoja.
Mumrikas, jus mane ikvepete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Em/Er @ 2011 10 29, 22:28)
Mumrikas, jus mane ikvepete smile.gif


Mumrikas yra vienut vienutėlis menkas padarėlis, todėl ne "jūs", o "tu" biggrin.gif Bo kitaip pasijaučius bais rimta didele pagyvenusia teta lotuliukas.gif

baisu taip ir įkvėpt, nes kiekvienoj vietoj skirtingi augaliukai ir skirtinga augimo vieta - kaip yra pas mane kitur gali būt ir priešingai. Čia kaip vienos šeimos nariai gali būt su labai skirtinga sveikata, nors gyvena lyg ir vienodom sąlygom mirksiukas.gif

Bet reikia tikėtis, kad viskas bus gerai, klimatas vis šiltėja ir jei dabar išgyvens puskiparisiukai po dešimeties metų augs kaip pasiutę thumbup.gif
Atsakyti