Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis pleistras

Jei kas planuojate pirkti pleistrą šiomis dienomis, tai žinokite, kad „Camelia“ vaistinėje šią savaitę nuolaidos visiems kontraceptikas ir pleistro kaina nesiekia 42 litų. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukas0902 @ 2011 09 27, 09:32)
Jei kas planuojate pirkti pleistrą šiomis dienomis, tai žinokite, kad „Camelia“ vaistinėje šią savaitę nuolaidos visiems kontraceptikas ir pleistro kaina nesiekia 42 litų. thumbup.gif

Ačiū už informaciją, man kaip tik reikia...O juk galima ir ateičiai nusipirkti..
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2011 09 23, 10:53)
Ir kaip toliau? Kazin, man ji vis kartosis, jei ir toliau su tuo pleistru draugausiu? g.gif

ir man salutinis poveikis verysad.gif ... nudegino oda (nors klijavau virsuje ant nugaros), o prie krutines prisiliest negaliu... verysad.gif skauda...
Atsakyti
QUOTE(juoksana @ 2011 10 13, 10:21)
ir man salutinis poveikis verysad.gif ... nudegino oda (nors klijavau virsuje ant nugaros), o prie krutines prisiliest negaliu... verysad.gif skauda...

Geriausia visai be tos chemijos. Man tai labai pagausėjo kraujavimas. Net krešuliai atsirado.Išsigandau ir mečiau tą pleistrą..O krūtinę man labai skaudėjo tik pirmą mėnesį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 17 spalio 2011 - 09:34
QUOTE(imdeco @ 2011 09 25, 18:54)
Nea , ne vaistams o pleistrui.  4u.gif ar nereik jiems recepto?


Aš tai kiek perku didesnėse vaistinėse - tai prašo recepto.
Papildyta:
QUOTE(deltadu @ 2011 09 07, 18:15)
Keliu temelę 4u.gif Gal prisireiks kuriai..
Galiu pasakyti, kad dar tik antrą pakuotę nusipirkau, bet esu labai patenkinta. (Aišku, jei neišlįs kokie nepageidaujami dalykai verysad.gif ). Skrandžio neėda, o ir nepamirštu, kai tik vienąkart per savaitę reikia.. ax.gif


Aš tai naudojau metus, tai man labai patiko, jokių pašalinių poveikių neišlindo... Ir nereikia kiekvieną dieną galvoti, liuks...
Po lialiaus manau ir vėl būtent kontraceptinį pleistrą naudosiu. tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,pati si pleistriuka tik prie pora dienu uzsiklijavau smile.gif jokiu nepatogumu kolkas nepajauciau:) tik nerimauju del to kad uzsiklijavau pleistra ant nugaros,atrodo, kad uzsiklijavau lygiai ir gerai taciau dabar pleistriukas nera prigludes taip lygiai ir graziai,juk judi ir pan tai ar nera tai didele problema ir nesumazins poveikio? kokioje vietoje butu patogiausia klijuotis kita karta?smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kiek jau laiko naudojat KP? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta90 @ 2011 11 06, 23:54)
Sveikos,pati si pleistriuka tik prie pora dienu uzsiklijavau smile.gif jokiu nepatogumu kolkas nepajauciau:) tik nerimauju del to kad uzsiklijavau pleistra ant nugaros,atrodo, kad uzsiklijavau lygiai ir gerai taciau dabar pleistriukas nera prigludes taip lygiai ir graziai,juk judi ir pan tai ar nera tai didele problema ir nesumazins poveikio? kokioje vietoje butu patogiausia klijuotis kita karta?smile.gif


Manau, kad kiekviena turi rasti jai tinkamiausią vietą. Juk priklauso nuo paties žmogaus, jo judėjimo, manierų ir pan. Kai kurios nori, kad nesimatytų baseine ar prie jūros, tai klijuoja po kelnaitėmis.
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2011 11 21, 01:33)
Sveikos,

Kiek jau laiko naudojat KP?  4u.gif

Beveik 4 metai su pertrauka. Naudojau 2 metus, suplanavom vaikutį, nesiklijavau, 2 mėn. pastojau. Po maitinimo vėl naudojau KŽ, kol antrą lelių planavom, paskui lelius. Po antro vaiko, bandžiau KŽ, bet jis man žiauriai netiko, košmaras. Taigi vėl grįžau prie superinio KP.
Atsakyti
o kodėl tu kontraceptinį pleistrą nusprendei iškeisti į žiedą, jei pleistras tau puikiai tiko ir patiko? Sprendžiu, kad patiko iš to, kad vėl grįžai prie to kontraceptiko.
Atsakyti
Ar yra čia dar pleistrą naudojančių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukas0902 @ 2011 11 28, 17:37)
Ar yra čia dar pleistrą naudojančių? smile.gif


Aš naudoju kokius 6 metus be pertraukos g.gif
Atsakyti