Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Kristanew @ 2011 08 12, 20:04)
Oi kaip tylu čia šiandieną,

aprimę aistros biggrin.gif
gražūs žiedai pas jus wub.gif įdėkit visos palangės grožius-ten iš dešinės baltoji į kadrą lenda,dėmesio nori biggrin.gif pagirtume mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 12, 21:10)
aprimę aistros  biggrin.gif
gražūs žiedai pas jus  wub.gif įdėkit visos palangės grožius-ten iš dešinės baltoji į kadrą lenda,dėmesio nori  biggrin.gif pagirtume  mirksiukas.gif

ačiukas smile.gif , na tuoj pabandysiu kiek išeis savo užkrautą doh.gif palangę parodyti, dėl baltų lindimo į kadrą tai čia nieko keisto, nupigintas kai namo parsitempiu, tai ir pasirodo, kad visos baltutės biggrin.gif , nors truputį jų jau apmažinau išdalinusi smile.gif
Papildyta:
Prašau ax.gif , tik kad žiedeliai į lango pusę susisukę, ne visi taip ryškiai matosi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 08 13, 10:58)
kai namo parsitempiu, tai ir pasirodo, kad visos baltutės
Prašau

na ir kas,svarbu žydi mirksiukas.gif
Ačiū 4u.gif pažiūrėjau ir per langą-ne kaimynė schmoll.gif biggrin.gif
gretimoj laiptinėj antram ir trečiam aukštuose nuo pernai spalio gėlės žydi non stop bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristanew @ 2011 08 13, 08:58)
ačiukas  smile.gif , na tuoj pabandysiu kiek išeis savo užkrautą doh.gif  palangę parodyti,

Kokia puiki palangė wub.gif
Atsakyti
labas
kokie groziai! bigsmile.gif

o mano dvi gelytes numete ziedus verysad.gif nugyret biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū visoms rolleyes.gif , mano darželis pirmam aukšte, tai pastebėjau, kad į langus akys krypsta smile.gif , ant kitų langų irgi gėlytės, tik su daugiau dendrobių, kelios rūšys cambrių ir cimbukas, kuris pusė lango užima biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės biggrin.gif jungiuosi ir aš prie jūsų smile.gif štai mano gražuolės:

user posted image
oj su šita turėjau bėdų verysad.gif
user posted image
ši mano pirmoji, MB dovana biggrin.gif
user posted image
citrininė smile.gif
user posted image
Atsakyti
Kristinanew-ouiki palange 4u.gif
daktariuke-grazus ziedeliai 4u.gif
Atsakyti
Kristanew ir daktariukė oho kiek gražuolių turit wub.gif
NENGA, kokios egzotiškos atrodo bigsmile.gif

Atsakyti
Štai kokį grožį radau grįžus po atostogų.Ačiū Olivijai,iš jos pavasarį gėlytė atkeliavo wub.gif Tik nuo lietaus rudi taškeliai,nes lauke vasarojo
user posted image
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif nu ir grožis wub.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės blush2.gif turiu dar tris per gimtadienį gautas, bet reik nufotkint smile.gif
anika1, labai gražu smile.gif
beje merginos, skaičiau jog iš Jurgitos siunčiatės, gal galėtumėt duot jos puslapio nuorodą arba kontaktus? ax.gif
Atsakyti