Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Per INFO TV siuo metu apie orhidejas laida eina thumbup.gif
Atsakyti
Jei kas kur nors pamatytumėt gražių sveikų Phalaenopsis "karvučių" duokit žinią(Vln) laabai reikia ax.gif
Būčiau labai dėkinga 4u.gif
O gal jų buna tokių didžiažiedžių-svyrančių kaip baltos?ar nelabai? g.gif
Atsakyti
Stai kaip kinta spalva brestant ziedui mano kriminalo:
[attachmentid=216664]
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 09 25, 23:29)
Jei kas kur nors pamatytumėt gražių sveikų Phalaenopsis  "karvučių" duokit žinią(Vln) laabai reikia ax.gif


mačiau gal prieš savaitę pilaitės maksimoj toj prie pupos,bet brangi 45 lt. žiedai dideli,bet nesvyrantys.... tik negarantuoju ar dar yra,jei eisiu dirstelsiu,bet pamėginkit ermitaže dirstelt,ten būdavo mirksiukas.gif

QUOTE(Tina* @ 2011 09 25, 23:44)
Stai kaip kinta spalva brestant ziedui mano kriminalo:


bigsmile.gif kaip įdomiai ,labai fainutė wub.gif
---------------------------------------------------------------------

Karoliniškėse bevaikštant ant vienos palangės mačiau neblogą vaizdelį blink.gif ,buvęs falenopsis kažkada,dabar ''faliastiebis'' likęs,lapo nei vieno (vienintelis toks kaip mazgotė suvytęs) ir ką jūs manot? ŠEŠI žiedstiebiai,išsišakoją visaip kaip ir pilni žiedų ir pumpurų-didžiausia puokštė blink.gif ,nepasidrovėjau prieit prie lango ir pažiūrėt ar tikras ax.gif ,nu tikras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 09 25, 22:44)
Stai kaip kinta spalva brestant ziedui mano kriminalo:
[attachmentid=216664]

turi gražią gėlę,kas tau dar nepatinka,ar pavadinime esmė biggrin.gif beje,gal jau turi kvapuolę?
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 09 25, 23:47)
buvęs falenopsis kažkada,dabar ''faliastiebis'' likęs,lapo nei vieno (vienintelis toks kaip mazgotė suvytęs) ir ką jūs manot? ŠEŠI žiedstiebiai,išsišakoją visaip kaip ir pilni žiedų ir pumpurų-didžiausia puokštė  blink.gif


tikrai įspūdingas paskutinis žydėjimas..
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 09 25, 22:29)
Jei kas kur nors pamatytumėt gražių sveikų Phalaenopsis  "karvučių" duokit žinią(Vln) laabai reikia ax.gif
Būčiau labai dėkinga 4u.gif
O gal jų buna tokių didžiažiedžių-svyrančių kaip baltos?ar nelabai? g.gif

As kai savaja karvute pirkau ziedai buvo visai nedideli, o va kai naminis zydejimas prasidejo tai ziedai jau buvo beveik dvigubai didesni, tai man rodos kai parduotuvej zydi tai dar ne viskas
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 26, 08:29)
tikrai įspūdingas paskutinis žydėjimas..

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif nu rimtai
Atsakyti
Mano simpatule wub.gif

Laeliocattleya Tainan City ,,General''

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 26 rugsėjo 2011 - 10:41
QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 26, 11:39)
Mano simpatule  wub.gif

Laeliocattleya Tainan City ,,General''

oho swoon.gif kokia gražuolė wub.gif thumbup.gif iš kur čia tokią gavai? ir aš noriu blush2.gif

aš irgi atėjau su savo naminukėm
pradėjo skleistis zygas ir dar bealaros antras stiebelis, o geltonoji kaip skaniai kvepia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 09 26, 12:17)
oho swoon.gif kokia gražuolė  wub.gif  thumbup.gif iš kur čia tokią gavai? ir aš noriu blush2.gif

aš irgi atėjau su savo naminukėm
pradėjo skleistis zygas ir dar bealaros antras stiebelis, o geltonoji kaip skaniai kvepia blush2.gif

nuostabuuuuu wub.gif

is pavasarinio uzsakymo, is italu. Nuostabus augalas atkeliavo.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 26, 12:19)
is pavasarinio uzsakymo, is italu. Nuostabus augalas atkeliavo.

O aš vis nepasiryždavau ką nors parsisiųst ax.gif turbūt pavasarį ir man reikės ką nors susiorganizuoti, nes tikrai labai graži gėlytė
Atsakyti