Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Tina* @ 2011 09 24, 13:37)
O pas mane katlejos kolkas nezydi  frusty.gif

o mano italiukė pražydo bigsmile.gif bigsmile.gif laukiu dar antro pumpuro prasiskleidimo, o tada jau rodysimės wub.gif
Atsakyti
Aš taip noriu katlėjų,bet nesiseka man su jom,tai ne laiku persodinu,tai nupūna...Jūs man pasakykit,jei katlėjos lapai ne žali,bet tokie link geltonumo,tai čia jau negerai?

Aš laukiu zygučio pražystant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 24, 11:32)
nuuu ir tu laužai tendenciją, kad katlėjos venkartinės?


tada aš ją jau pralaužus biggrin.gif raudonoji mano jau 4 kartus pas mane žydėjo,bet iš visų turimų tik ji viena,o kitos auga sau gražiai... auga... nežydi padlos... šaiposi doh.gif biggrin.gif

QUOTE(eliss @ 2011 09 24, 15:52)
Jūs man pasakykit,jei katlėjos lapai ne žali,bet tokie link geltonumo,tai čia jau negerai?

Aš laukiu zygučio pražystant ax.gif


nežinau kaip pagal mokslą,bet aš šaknis patikrinčiau dėl visa ko g.gif ,o gal jos tamsoje? arba priešingai-saulėj nusvilę? g.gif

o mano nesiruošia,teko persodint,laimė laiku apžiūrėjau doh.gif ,puvo šaknys... dabar turi naują gražų auginį plačiais lapais,na gal augs pagaliau ir žydės g.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 09 24, 19:26)
tada aš ją jau pralaužus  biggrin.gif  raudonoji mano jau 4 kartus pas mane žydėjo,

nu tu matai stebuklai ant svieto blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 09 24, 10:25)
labai šauni spalva...o ji ir tikrovėj tokia... wub.gif  thumbup.gif

Tikrovėje ryškesnė, fotikas mano nevykęs smile.gif Ačiū merginos už pagyras gėliukui, taip džiaugiuosi, kad parsitempiau ją iš nupigintųjų užkampio, nerealiai ji čia man atsidėkojo biggrin.gif
evers, katlėja bus thumbup.gif , tiek žiedelių. Manoji miega kažko, nors išleido du vokelius, bet atrodo tušti, nors labai nepergyvenu šių metų pradžioje kelis žiedelius jau turėjo.
Atsakyti
Idomumo delei, stai ka man atsake Botorch apie mano phal. mariae:
This is a real Phalaenopsis mariae, look good to the lip of the flower.
The plants are a cross from two select wild collect species of Phalaenopsis mariae from the Philippine.

Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 09 25, 00:01)
Idomumo delei, stai ka man atsake Botorch apie mano phal. mariae:
This is a real Phalaenopsis mariae, look good to the lip of the flower.
The plants are a cross from two select wild collect species of Phalaenopsis mariae from the Philippine.


mano anglų kalba silpna, tai čia rašo kad dviejų rūšių hibridas?
Atsakyti
T.y. tikrasis Phalaenopsis mariae, gerai matosi pagal žiedo lūpą.
Augalas yra sukryžmintas iš dviejų atrinktų laukinių Phalaenopsis mariae rūšių iš Filipinų.

Kažkas man čia vistiek lieka su klaustuku g.gif
Papildyta:
Nors... stai ka radau:
Three principal types could be determined:
From Sulu, white flowers barred of brown/red.
From Mindanao, white flowers with green tips.
From Luzon, yellow flowers barred of brown/red.
http://bernard.lagre.....e anglais.htm

Gal vertetu LOD forume sita klausima iskelt? labai man idomu. Dabar labai grazi spalva to zieduko, tokia rudai morkvine.
Papildyta:
Zodziu turiu kazkokia gamtine rusi.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 09 25, 12:17)

užklausk aišku
Atsakyti
man kazkaip panasu i venosos ir mariae hibrida. lupa kaip mariae,o ziedlapiai grynai phal.venosa.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 24, 20:34)
nu tu matai stebuklai ant svieto  blink.gif  lotuliukas.gif

irnesakyk.gif čia dar ne visi stebuklai schmoll.gif šiandien apėjau savo salotų ūkį ir radau AŠTUONIS blink.gif falenopsių žiedstiebius
va ką reiškia auklėjimas ir tvirta ranka cool.gif biggrin.gif
raibuolė vis dar nervuoja,dar nerodo žiedo schmoll.gif ,kiek ji taip ''stenės'' g.gif
Atsakyti
Ir as parodysiu savo grozybes:)
Visu ziedai naminiai:)

Papildyta:
Ups, nemoku ikelti foto...
Papildyta:
Ir as parodysiu savo grozybes:)
Visu ziedai naminiai:)
Papildyta:
Ir as parodysiu savo grozybes:)
Visu ziedai naminiai:)
Papildyta:
Ir as parodysiu savo grozybes:)
Visu ziedai naminiai:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRMELE: 25 rugsėjo 2011 - 19:25