Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 19, 19:45)
nuuuu bet temos jau senai tokios tylios nebuta  blink.gif  blink.gif  blink.gif

tai,kad pardėse gėlių 0 ... namuose salotos verysad.gif
laukiu raibusės naminio žiedo,bet jis laaaabai lėtai skleidžiasi g.gif gal ''estas'' ?
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 09 19, 20:17)
tai,kad pardėse gėlių 0 ... namuose salotos  verysad.gif
laukiu raibusės naminio žiedo,bet jis laaaabai lėtai skleidžiasi  g.gif gal ''estas'' ?

matyt lotuliukas.gif bet man anekdotai apie estus tai kazkas tokio ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 19, 21:31)
man anekdotai apie estus tai kazkas tokio  ax.gif  biggrin.gif

biggrin.gif čia kaip apie blondines arba politiką-priklauso kuriuo ''kampu'' skaitai biggrin.gif ( persiprašau jeigu yra estų ax.gif ) aš gėles taip vadinu,tas neapsisprendusias blush2.gif
Atsakyti
Merginos,kadangi jūs nuolat perkat,domitės,užsakinėjat sau augaliukus,tai klausiu jūsų,ar yra mini paphiopedilus,jei taip tai kur galima būtų įsigyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sineriuke @ 2011 09 19, 22:18)
Merginos,kadangi jūs nuolat perkat,domitės,užsakinėjat sau augaliukus,tai klausiu jūsų,ar yra mini paphiopedilus,jei taip tai kur galima būtų įsigyti? blush2.gif

o ka reiskia mini? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 19 rugsėjo 2011 - 21:35
QUOTE(sineriuke @ 2011 09 19, 22:18)
Merginos,kadangi jūs nuolat perkat,domitės,užsakinėjat sau augaliukus,tai klausiu jūsų,ar yra mini paphiopedilus,jei taip tai kur galima būtų įsigyti? blush2.gif

gal paphiopedilum thaianum prie mini?
Vasarą nusipirkau iš e-bay, bet dar apie jį nieko negaliu pasakyti. Mažas tai tikrai.
Atsakyti
Na yra normalaus dydžio,o ir labai didelių falenopsių, o yra miniukai,na visai maži,kai suaugusio augalo lapukai užauga gal tik iki 5-7 cm ilgio,na va šioje nuotraukoje kairėje matosi mano mini falenopsiai,tai ar būna tokio dydžio raibuolių?
user posted image
Atsakyti
sineriuke, kaip vadinasi tavo augalas, kurio lapai matosi desineje puseje?
Atsakyti
Tai amorfofalius (http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=38615) labai įdomus augalas,vasara žalias,žiema jo net nėr thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sineriuke @ 2011 09 20, 12:19)
Na yra normalaus dydžio,o ir labai didelių falenopsių, o yra miniukai,na visai maži,kai suaugusio augalo lapukai užauga gal tik iki 5-7 cm ilgio,na va šioje nuotraukoje kairėje matosi mano mini falenopsiai,tai ar būna tokio dydžio raibuolių?


nežinau kaip pagal mokslą,bet pas mane yra viena tikrai didelė raibuolė ( lapo ilgis 40 cm,plotis virš 6 cm plačiausioj vietoj,žiedai irgi dideli buvo-albume yra,ta tamsi) ir turiu margalapę kuri jau žymiai mažesnė,toks keikiukas pagal aną biggrin.gif bus žalias žiedas,o pumpuras irgi mažiukas,tai va kaip čia su jomis kas,tai ir nežinau ax.gif

g.gif koks dendrobis žydės?? labai gražus augalas thumbup.gif
Atsakyti
sineriuke, aciu uz ats 4u.gif pas mane lauke kazkas panasaus auga, bet lapai kitokie.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 09 20, 22:55)
sineriuke, aciu uz ats  4u.gif pas mane lauke kazkas panasaus auga, bet lapai kitokie.

tai pas tave gali būti tas laukinis variantas, vadinasi kitaip bet taip pat prie tos rūšies,pasiskaityk daugiau toj temutei ir sužinosi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(into*in @ 2011 09 20, 22:05)
nežinau kaip pagal mokslą,bet pas mane yra viena tikrai didelė raibuolė ( lapo ilgis 40 cm,plotis virš 6 cm plačiausioj vietoj,žiedai irgi dideli buvo-albume yra,ta tamsi) ir turiu margalapę kuri jau žymiai mažesnė,toks keikiukas pagal aną  biggrin.gif bus žalias žiedas,o pumpuras irgi mažiukas,tai va kaip čia su jomis kas,tai ir nežinau  ax.gif

g.gif koks dendrobis žydės?? labai gražus augalas  thumbup.gif

oi koks tai dendrobis tai net nežinau,kai pražys tai gal jūs ir atsakysite,nes pirkau tai jį jau beveik peržydėjusi labai pigiai,atsimenu tik kad žiedeliai buvo rožiniai, o kad augtu gražus ir tiesus tai visad jį sukioju,nes atn palangės stovėdamas į saulės pusę vis lenkiasi rolleyes.gif Kai pražys pasirodysim,beje pas jį ne vienas žietstebis, iš tos pačios vietos auga dar vienas,tai bus du iš vis thumbup.gif
Atsakyti