Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

kompe turi būti foto išsaugota 480x640 pix arba 640x480 pix, tai normaliai paima, pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 09 14, 16:20)
kompe turi būti foto išsaugota 480x640 pix arba 640x480 pix, tai normaliai paima, pats tas.


Nustatau, bet man vis rašo "Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą."
Gal aš per mažai žinučių surinkus

Atsiprašau, už nukrypimus 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau margalapi Phalaenopsi, jungiuos i poras kur merginos turi thumbup.gif ir bonus prigriebiau black jack rolleyes.gif bet manoji mergina uzkliuvo ziedstiebi - nulenke, bet nenulauze, tai nezinau ar nenudzius g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 09 13, 16:19)
Pas mane toliau karaliauja baltukės smile.gif
Šitos laabai dideli žiedai smile.gif


labai gražūs, dideli žiedai smile.gif anyta tokią pačia gražuolę turi smile.gif
Atsakyti
Buvau Aleksote, berods Karmelita vadinasi, tai nupirkom vieną orchidėją močiutei jubiliejaus proga, ir dar dvi mama nusipirko, aš susilaikiau ax.gif Bet labai patiko, kad gėlės prižiūrėtos thumbup.gif
Atsakyti
šaunuolės, vėl kiek grožybių prikrovėt 4u.gif
pas mane nykuma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 09 14, 21:02)
Nusipirkau margalapi Phalaenopsi, jungiuos i poras kur merginos turi thumbup.gif  ir  bonus prigriebiau black jack  rolleyes.gif bet manoji mergina uzkliuvo ziedstiebi - nulenke, bet nenulauze, tai nezinau ar nenudzius  g.gif

prašom rodytis, nesvarbu kad ir mes turim biggrin.gif
o mano kažkuris iš vyriškių (neprisipažino nei vienas) nulaužė naujai išleistą baltosios žiedstiebį, tai labai pykau, buvo jau toks didelis
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif na ir gražios jusu orchidejos thumbup.gif o pas mane nežydi jau kaip pus metu.nežinau ko gali trukti kiti sako kai pražydi reikia palikti ramybes būsenoj,mažiau laistyti,netręšti o kaip jus darote ?
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 09 15, 11:22)
prašom rodytis, nesvarbu kad ir mes turim biggrin.gif
o mano kažkuris iš vyriškių (neprisipažino nei vienas) nulaužė naujai išleistą baltosios žiedstiebį, tai labai pykau, buvo jau toks didelis

Black jacko jau vysta ziedstiebis cool.gif o foto, veliau blush2.gif
Atsakyti
Neatlaike nervai ir susirinkau orchidejas is lauko. Brr kaip salta. Nakti gali nukristi iki 4 laipsniu. Tiesa, cimbis tai liko. Dar pakankinsiu. Bet zygas, epidendras, katleja ir beallara grizo namo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 15 rugsėjo 2011 - 21:13
QUOTE(Tina* @ 2011 09 15, 22:11)
Neatlaike nervai ir susirinkau orchidejas is lauko. Brr kaip salta. Nakti gali nukristi iki 4 laipsniu. Tiesa, cimbis tai liko. Dar pakankinsiu. Bet zygas, epidendras, katleja ir beallara grizo namo.

gal ir man reikejo parsitempti visas namo, nes zygai, vandos su pumpurais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 09 15, 22:11)
Neatlaike nervai ir susirinkau orchidejas is lauko. Brr kaip salta. Nakti gali nukristi iki 4 laipsniu. Tiesa, cimbis tai liko. Dar pakankinsiu. Bet zygas, epidendras, katleja ir beallara grizo namo.

iš kur tokios temperatūros ? ši naktis turi būti viena iš šilčiausių dar 10 - 13 laipsnių g.gif
Atsakyti