Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(eliss @ 2011 09 13, 15:02)
Merii,ir kur ,tamsta,viską sutalpini,negaliu atsistebėt smile.gif aš dabar kartais net nusikeikiu,kai praeit negaliu,ar užkliūnu už kokios doh.gif

šitą orchidėją darbe laikau, noriu užsiauginti blush2.gif , nors nieko apie ją perdaug nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 13 rugsėjo 2011 - 14:55
QUOTE(Merii @ 2011 09 13, 15:40)
šitą orchidėją darbe laikau, noriu užsiauginti  blush2.gif , nors nieko apie ją perdaug nežinau.

apie katiną spėjau perskaityt smile.gif manoji seniai laukais vaikšto,oj kiek ji bėdos pridarydavo lotuliukas.gif tik kai uodega žiemą šąla,tik tada pareina,jau tada reik stebėt,nes kai laukan nori,su visu langu gali išeit biggrin.gif nu čia ne į temą biški blush2.gif
Atsakyti
maniškis kambarinis, lauką mato, kai nešu skiepyti.
Aš pati nežinau kur telpa, kai reikia visas apeit, visada sakau, galą gausiu per jas, bet štai vėl organizavo užsakymą ir vėl prisisakiau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,gal kas kur matete tokia graziuole prekyboje. Vis ieskau ir nerandu g.gif
http://www.orchidejo...php?item_id=439
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 09 12, 22:30)
Nuostabiai zydi.  wub.gif Ziedai kaip kareivukai sargyboj issirikiave.
Papildyta:
Ziuriu su tviga vienodai ziedus pakomentavom smile.gif

Aciu 4u.gif man jie irgi kaip kareivukai thumbup.gif

QUOTE(emma @ 2011 09 13, 08:16)
Visada norėjau tokios gėlytės thumbup.gif ,Bet ją tikriaussiai sunku pražydint?

Aciu 4u.gif Kai jas nusipirkau, persodinau keturias i viena bliuda biggrin.gif tai visa vasara lauke praleido, nieko nedariau, tik su laistytuvu palaistydavau ir vat du ziedstiebius isleido thumbup.gif
Atsakyti
Jauciu idomumo delei parasysiu laiska Botorch, kad paaiskintu man kokia cia gi mariae man ikrove g.gif
[attachmentid=216429]
Atsakyti
Tina, tavo "mariae" nuostabi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 09 14, 07:56)
Tina, tavo "mariae" nuostabi  wub.gif

Bet kaip as norejau tikros mariae ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 09 13, 22:47)
Jauciu idomumo delei parasysiu laiska Botorch, kad paaiskintu man kokia cia gi mariae man ikrove  g.gif

Labai graži ir šita, nors ir trūksta to margumo wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

pasirodau ir aš savo gėliuką, gelsvai žalsvas peloric
Papildyta:
O čia jo žiedelis kitoks, nei visi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avėja: 14 rugsėjo 2011 - 14:54
lens.gif o kodėl toks mažas photo.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 09 14, 15:55)
lens.gif o kodėl toks mažas  photo.gif ?


Vat ir aš nesuprantu, vis neleido įkelti, o aš ir mažinau, kol leido įkelti, bet, kad įžiūrėti neina blush2.gif Einu skaityti, ką blogai padariau doh.gif
Atsakyti