Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(into*in @ 2011 09 11, 21:15)
nepatiko naujos auginimo sąlygos.. šitas butas žiemą pasirodė šaltas ir labai drėgnas,todėl net ir ypač retai liejant jos supuvo  doh.gif  saugojau kaip išmaniau bet  verysad.gif ,todėl ir naujokių neturiu,per daug skauda kai išmest reikia


labai gaila sad.gif
QUOTE(WWWitch @ 2011 09 11, 21:35)
Tiek orchideju?  blink.gif


tiek biggrin.gif
QUOTE(tviga @ 2011 09 11, 23:28)
Senokai besilankiau, tai tiek daug gražuoliukių pamačiau  thumbup.gif



nu jau tikrai labai daili wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 09 12, 00:02)
tai jau tikrai  biggrin.gif
labai graži,vertėjo lapus pirkti  thumbup.gif  wub.gif

ačiū 4u.gif tikrai verta, kai žiedų nebus į lapus žiūrėsiu biggrin.gif visai gražūs
user posted image

QUOTE(Merii @ 2011 09 12, 07:51)
Už kiek laiko vėl turėsiu vandos žiedų, jau skaidosi į pumpurus mano mergytė  ax.gif
Ką tik pamačiau pas ją ir antro žiedstiebio užuomazgą  swoon.gif

Nu kaip smagu. Man dar nepasisekė namie vandos pražydinti, bet ir turiu dar jas visai neseniai, gal kada nors ir man pasiseks žiedukų sulaukti ax.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 12, 08:48)
nu jau tikrai labai daili  wub.gif  wub.gif

Ačiū 4u.gif

Vis dar žydi bealara ir dar antrą žiedkotį turi
[attachmentid=216382][attachmentid=216383]


Ir dar labai laukiu zygučio ir laeliacattleya žiedukų
Atsakyti
nu tvigggggggga nerealu pas tave biggrin.gif ir katlėjos nevienkartinės, nu šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif man ir pačiai įdomu kokia ji bus, nes pirkau be žiedų ir dabar bus pirmas žydėjimas pas mane (tikiuosi ir ne paskutinis), bijau kad per žiemą galiu nesugebėt išsaugoti blush2.gif Jau kaip aš noriu tų katlėjų, kokios jos man gražios, jei ši išgyvens žiemą, pavasarį būtinai daugiau įsigysiu.
Atsakyti
mano italė brandina pumpurus tyiai tyliai džiaugiuos ir laukiu turėtų būt nuostabiai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 09 11, 22:28)
Senokai besilankiau, tai tiek daug gražuoliukių pamačiau  thumbup.gif

Mano naujokėlė po labai ilgos pertraukos (ir tai pirkau tik dėl margų lapų) savo salotynui pagyvint dabar iki pavasario nieko nepirksiu biggrin.gif
user posted image



As irgi tokia pacia naujokele isigyjau. smile.gif Tikrai - lapai labai grazus. O ir ziedukai nuostabus. wub.gif

user posted image
user posted image


O cia, siaip pasigirsiu idomiu, dregme megstanciu augaleliu. Labai suzavejo. wub.gif Susipazinkit Mikado Gold.

user posted image
Atsakyti
O cia, siaip pasigirsiu idomiu, dregme megstanciu augaleliu. Labai suzavejo. wub.gif Susipazinkit Mikado Gold.

Labai idomus ir dailus augaliukas...
Atsakyti
O rimtai nebus rudenines parodos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 09 12, 18:08)
O rimtai nebus rudenines parodos?  unsure.gif

ne
Atsakyti
Labai grazus margalapiai phalaenopsiai wub.gif o kur pirkot?

Naminiai, zydim thumbup.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Visų gėlytės labai gražios 4u.gif , didžiausios pagyros gražuolėms ir jų augintojoms thumbup.gif
Ant mano palangių žydi tie patys rodyti žiedeliai, bet negaliu atsidžiaugti, kad pagaliau doh.gif ir pas mane pražys cimbidis, dar prieš liepos mėn. pasirodė ne toks kaip visi ūgliukai, bet bijojau per anksti džiaugti, o be to liepą kažkaip neįtikėtina, kad jau krautų. O dabar taip lėtai stiebęsi pasirodysim: user posted image
eh, negaliu atsidžiaugti yahoo.gif , dabar svarbiausia nors vieną žiedelį pamatyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 09 12, 18:21)
Labai grazus margalapiai phalaenopsiai  wub.gif  o kur pirkot?

Naminiai, zydim  thumbup.gif

user posted image

user posted image



As tai Vilniuj Ukmerges g. Maximoj. Matosi, kad svieziai uzvezta. Net celofanas naujas, neuzsistovejes. biggrin.gif


O jau ziedukai naminukai... wub.gif wub.gif Geris. wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti