Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 11, 16:52)
paskaičiavau savo.... 82  doh.gif

čia suaugusių ar su leliukais hihihi.gif
Negaliu, jei nepasireikš nei viena mano baltoji, lėksiu ieškoti žydinčios, lb trūksta tų elegantiškų baltų žiedų smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos aciuks.gif
Turiu 13 phalaenopsių ir 1 dendrobį. Iš jų tik 5 pirkti ar dovanoti. Šiaip kitus pirkau nukainuotus iš maximos, vis prisiskaičius jūsų nuostabioj temoj. Taigi dauguma gėlyčių šiemet atsidėkojo žiedais už tai, kad sugrąžinau jas antram gyvenimui wub.gif .
Dėkui joms už nuostabius žiedus wub.gif ir dėkui jums už puikią šią ir "orchidėjų priežiūros" temą 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimute7: 11 rugsėjo 2011 - 16:39
QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 11, 17:52)
paskaičiavau savo.... 82  doh.gif

bigsmile.gif
pas mane tik 48 liko verysad.gif ,vadinasi tik pusė turėtos kolekcijos...
iš turimų dar bent trys dvasnelės,neišku kuo baigsis...
Atsakyti
Mačiau Megos gėlių parduotuvėlėj mėlyną vandą už 75 lt,mažyčių falenopsiukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 09 11, 17:07)
čia suaugusių ar su leliukais  hihihi.gif
Negaliu, jei nepasireikš nei viena mano baltoji, lėksiu ieškoti žydinčios, lb trūksta tų elegantiškų baltų žiedų  smile.gif


didelė dauguma suaugusių.
QUOTE(into*in @ 2011 09 11, 17:54)
bigsmile.gif
pas mane tik 48 liko  verysad.gif ,vadinasi tik pusė turėtos kolekcijos...
iš turimų dar bent trys dvasnelės,neišku kuo baigsis...

kas nutiko ?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 11, 21:08)
kas nutiko ?

nepatiko naujos auginimo sąlygos.. šitas butas žiemą pasirodė šaltas ir labai drėgnas,todėl net ir ypač retai liejant jos supuvo doh.gif saugojau kaip išmaniau bet verysad.gif ,todėl ir naujokių neturiu,per daug skauda kai išmest reikia
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 11, 16:52)
paskaičiavau savo.... 82  doh.gif


Tiek orchideju? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(WWWitch @ 2011 09 11, 22:35)
Tiek orchideju?  blink.gif

patikėkit-yra ir kur kas daugiau auginančių biggrin.gif nors ir toks kiekis jau ohoho doh.gif lotuliukas.gif ,vien laistymui po 4 val nuskambėdavo.. dabar kai mažiau turiu,tai malonumas,užtenka trijų valandžiukių rolleyes.gif
Atsakyti
As jau savu per viena diena visu nelaistau. Po palange apsiimu biggrin.gif
Atsakyti
Senokai besilankiau, tai tiek daug gražuoliukių pamačiau thumbup.gif

Mano naujokėlė po labai ilgos pertraukos (ir tai pirkau tik dėl margų lapų) savo salotynui pagyvint dabar iki pavasario nieko nepirksiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 09 12, 00:28)
Senokai besilankiau,
Mano naujokėlė

tai jau tikrai biggrin.gif
labai graži,vertėjo lapus pirkti thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 09 11, 18:53)
Mačiau Megos gėlių parduotuvėlėj mėlyną vandą už 75 lt,mažyčių falenopsiukų smile.gif

aš irgi sekmadienį mačiau, jau tokia pavytusi, matyt žydėjimas į pabaigą ir žiedai tokie vidutiniai. O šalia buvo pamerkta dideliais žiedais vandos šakelė, tokia panaši, kaip pas mane neseniai peržydėjo.
Už kiek laiko vėl turėsiu vandos žiedų, jau skaidosi į pumpurus mano mergytė ax.gif
Ką tik pamačiau pas ją ir antro žiedstiebio užuomazgą swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 12 rugsėjo 2011 - 07:05