Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Tina* @ 2011 08 31, 23:59)
Ai as kazkaip neturiu deganciu noru. Palanges luzta. kai reik paliet - viska isparduot uzsimanau  lotuliukas.gif


ui pas mane irgi tas pats, vienas parduodu atiduodu, tai keičia jų vietą kitos doh.gif ir vietos kaip nėra taip nėra, tik dabar jau belenko nebeperku biggrin.gif

ir visų nuostabūs žiedeliai ir ačiū už pagyras (ne visoms suspėjau dar padėkoti ax.gif ) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 01 rugsėjo 2011 - 16:01
QUOTE(seseilgakase @ 2011 09 01, 14:42)
into*in - norejau paklaust jusu, gal kada skirstysit cimbidi, kur zydi dideliais geltonais ziedais. ziurinejau fotki albuma, nu jau toks grazus jis man..

mes atsakysim biggrin.gif ( geriau būtų TU ) -nėra ką skirstyt,nes net nežinau ar liks iš jo dar nors kas verysad.gif praeita žiema buvo šalta ir drėgna mano gėlėm,beveik pusės jų nebėr... ne visas foto ištrynus dar... persodinau aš jį,dar bandau gelbėt,bet liko tik pora senų bulvių turinčių po vieną auginuką,šaknų minimum verysad.gif
man jis irgi super gražus,o ir didelis,lapai platūs,pats krūmas gražiai atrodė
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 09 01, 21:45)


o, kaip gaila, jau galvojau nuskils man su cimbidziu. vis noriu isigyt, bet kad brangiai jie kainuoja sad.gif beja, noriu pasigirt kad nukainuotoji vandute mano, kur kazkada pirkau su metrine vaza leidzia ziedstiebi, jau 6 pumpuriukai isleisti, ziuresiu daugiau leis ar ne bigsmile.gif visdar nenusiperku fotiko, tai telefo nuotraukas ikelsiu kai prazys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2011 09 01, 01:18)
Tina, o kiek siuo metu turi, jei ne paslaptis?  4u.gif

Mano parase yra foto, ten sukelta visa ferma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 09 01, 20:45)
ne visas foto ištrynus dar...

tai ir netrink, kartais visai gerai prisimint ką gražaus turėjom, kokia proga, juk albumus darome sau, ne visuomenei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2011 09 01, 22:13)
o, kaip gaila, jau galvojau nuskils man su cimbidziu. vis noriu isigyt, bet kad brangiai jie kainuoja sad.gif


nu jau 8-15 lt rastum cimbidžiui, būtent tiek jie kainuoja nukainuoti senukuose, sek "naujienas" mirksiukas.gif
Atsakyti
o su cimbidžiais galvojau man ensiseks, turiu 3 smile.gif parsinešiau, persodinau ir lauke laikau, na liuks naujų auginukų priaugino, tikiuosi nemažiau ir žiedų sulaukti ax.gif
Atsakyti
"darbiniame fronte" nieko naujo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 09 02, 11:17)
"darbiniame fronte" nieko naujo  ax.gif


ui gražumėlis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 09 02, 08:50)
tai ir netrink, kartais visai gerai prisimint ką gražaus turėjom, kokia proga, juk albumus darome sau, ne visuomenei  4u.gif

trinu ax.gif ,neturiu ir nėra į ką žiūrėt schmoll.gif sau ir darau,o draskytis žaizdą žiūrint į tas kurių nėra-ne man biggrin.gif
Atsakyti
gaila gražuolio cymbidium..
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 02, 17:37)
gaila gražuolio cymbidium..

ir dar kaip verysad.gif vaikų dovanotas...
Atsakyti