Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Labutis merginos ,gal galit imesti nuoroda to puslapiuka,kur renkamasuzsakymas is Vokietijos ar is kitos salies,nes irgi noriu ko nors idomaus isigyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(snow @ 2011 08 31, 08:58)
Labutis merginos ,gal galit imesti nuoroda to puslapiuka,kur renkamasuzsakymas is Vokietijos ar is kitos salies,nes irgi noriu ko nors idomaus isigyti  ax.gif


iš Italijos ir iš Vokietijos (dėl Vokietijos paskubėkit, šiandien paskutinė diena rinktis)
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 31, 10:06)
iš Italijos ir iš Vokietijos (dėl Vokietijos paskubėkit, šiandien paskutinė diena rinktis)


Aciu 4u.gif
Atsakyti
O gal as jau susilaikysiu si karta nuo uzsakymu. ax.gif
Atsakyti
aš irgi sakiau kad nedalyvausiu užsakyme, pinigėlių nelabai yra. Bet pagalvojau, gi paskutinis šiemet, kitas bus tik gerai įpavasarėjus, tad pasispausiu ir užsisakysiu.
Atsakyti
Ai as kazkaip neturiu deganciu noru. Palanges luzta. kai reik paliet - viska isparduot uzsimanau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 08 31, 12:59)
Ai as kazkaip neturiu deganciu noru. Palanges luzta. kai reik paliet - viska isparduot uzsimanau  lotuliukas.gif


Tina, o kiek siuo metu turi, jei ne paslaptis? 4u.gif
As tai kieme ant slangos purkstuka uzsidejus greit praeinu lotuliukas.gif Namie tik kelios tupi, tai tas laistymas ne toks ir baisus vasara smile.gif
Atsakyti
sveikos visos smile.gif
into*in - norejau paklaust jusu, gal kada skirstysit cimbidi, kur zydi dideliais geltonais ziedais. ziurinejau fotki albuma, nu jau toks grazus jis man..
ir siaip gal merginu atsirastu kas turi didelius krumus ir noretu pasidalint, nes labai noriu sios gelytes 4u.gif
Atsakyti
Aš tai jau nieko nesisakau,uždarau sezoną, kaip sakant smile.gif Be to ,pas italus tikrai kosminės kainos,už vieną augaliuką apie 70 lt mokėt ir dar neaišku kokį gausi... schmoll.gif
Vakar daugumą gėlių parnešiau iš terasos,tai ojoj...kaip žalia dabar namuos ir šviesos mažiau biggrin.gif
Atsakyti
Eliss, kodėl taip suskubai parsinešti ? juk jos jau pripratę prie žemesnių temperatūrų, reikia tik laikyt sausiau ir tikrai lauke dar drąsiai gali būti.

o dėl italų, tai jie žino už ką ima pinigus ir nuoaidų nedaro, o per kitus tiekėjus kartais gaunasi ,,skūpas moka du kart''. Jau pasimokiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 08 31, 22:59)
Ai as kazkaip neturiu deganciu noru. Palanges luzta. kai reik paliet - viska isparduot uzsimanau  lotuliukas.gif

o aš pagalvoju, kad per jas galą gausiu lotuliukas.gif
Pas mane ir namie ir darbe džiunglynai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 09 01, 16:11)
Eliss, kodėl taip suskubai parsinešti ? juk jos jau pripratę prie žemesnių temperatūrų, reikia tik laikyt sausiau ir tikrai lauke dar drąsiai gali būti.

o dėl italų, tai jie žino už ką ima pinigus ir nuoaidų nedaro, o per kitus tiekėjus kartais gaunasi ,,skūpas moka du kart''. Jau pasimokiau  unsure.gif

kelios dar liko...suskubau,nes stovi lauke vakarinėj pusėj,saulės mato išvis nedaug,o dar taip vėjas pučia į tą pusę...tiek to,nenešiu atgal smile.gif tiesą sakant,aš pati jau kelias dienas kalenu dantim,jei man taip šalta,galvoju ir gėliukam nekas biggrin.gif

tas tiesa,sutinku,nežinau...aš kažkaip pradėjau bijot pirkt nematant,pastarieji kartai mane gerokai nuvylė unsure.gif
Atsakyti