Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(agnieeeska @ 2011 08 09, 00:07)
aš dar vieną savo gėlytę parodysiu 


nusišypsojau- tokia linksma pasirodė biggrin.gif ,linksmai taškuota-lyg mergytė strazdanota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 08 08, 23:11)
nusišypsojau- tokia linksma pasirodė  biggrin.gif ,linksmai taškuota-lyg mergytė strazdanota  biggrin.gif


džiaugiuos, kad prieš miegą pradžiuginau 4u.gif man ji ir labai miela wub.gif pamačiau ir negalėjau jos neparsinešt namo wub.gif
Atsakyti
Ilisiu tarp falenopsiu su savo dendrobio naminiu zydejimu.
user posted image
http://fotki.yandex....ja/view/447900/
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 08 08, 17:06)
Gal kas turi minčių,kaip sutalpinti ant palangės mažesnes orchidėjas keliais aukštais?Gal matėt kokių stovų?Kažkaip šiandien pagalvojau,kad ruduo artėja,reiks kažkaip talpint namuose smile.gif

Siulyciau stova, kuris nuo zemes iki lubu, t.y. prisisuka be jokiu varztu prisispaudimo metodu prie lubu. Telpa 10 vnt. Vietos mazai uzima. Tvirtinasi kur patogu. Turim kelios is cia situos stovus.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 08 09, 00:26)
Siulyciau stova, kuris nuo zemes iki lubu, t.y. prisisuka be jokiu varztu prisispaudimo metodu prie lubu. Telpa 10 vnt. Vietos mazai uzima. Tvirtinasi kur patogu. Turim kelios is cia situos stovus.

aš turiu tokį,tik šįkart turėjau omeny kokį stovą ant palangės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 08 08, 23:25)

supeeeeer wub.gif wub.gif wub.gif

agniska -tikrai labai simpatiska smile.gif

Eliss- labai gražuu wub.gif
Atsakyti
agnieeeska, eliss, chuchundra, gražios gėlytės thumbup.gif 4u.gif

o dėl stovo ant palangės, tai nelabai įsivaizduoju kokį reiktų statyt, nes didelis nelabai tilps ir negražiai žiūrėsis, o mažų nelabai kur mačiau, be to į juos nedaug ir gėlyčių tilptų. Gal tada geriau pakabint kiek įmanoma ant karnizo g.gif mastau.gif bus vietoj užuolaidos biggrin.gif
Papildyta:
Lerikyte, nu bet tos foto pirmoje žinutėje tai pasakiškos, niekaip neatsižiūriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 08 09, 10:10)
agnieeeska,  eliss,  chuchundra,  gražios gėlytės  thumbup.gif  4u.gif 

o dėl stovo ant palangės, tai nelabai įsivaizduoju kokį reiktų statyt, nes didelis nelabai tilps ir negražiai žiūrėsis, o mažų nelabai kur mačiau, be to į juos nedaug ir gėlyčių tilptų. Gal tada geriau pakabint kiek įmanoma ant karnizo  g.gif  mastau.gif bus vietoj užuolaidos  biggrin.gif
Papildyta:
Lerikyte, nu bet tos foto pirmoje žinutėje tai pasakiškos, niekaip neatsižiūriu  biggrin.gif

et galėtų būt mano biggrin.gif

kur dingus ?
Atsakyti
Man tai aplamai labai reikalinga sviesa, ypac ziema, o jei dar geles visam lange, tai tamsu labai bus. Nu bet kur jas det doh.gif man dabar irgi siuva uzuolaidas su romanetem, tai vazonai be skaiciaus ant lango tikrai namu nepuos. Kol dar neturiu savo svajoniu oranzerijos - nezinau kur su viskuom pasidesiu.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 08 09, 13:37)
et galėtų būt mano biggrin.gif

kur dingus ?

aha biggrin.gif ir aš tokių norėčiau
niekur nedingau gal tik rečiau užsuku paskutiniu metu, truputį atostogavau, buvau prie jūros, prie ežero ir t.t. naujokių neturiu, o senukės visos jau daug kartų matytos tai net nesirodau

QUOTE(Tina* @ 2011 08 09, 14:03)
Man tai aplamai labai reikalinga sviesa, ypac ziema, o jei dar geles visam lange, tai tamsu labai bus. Nu bet kur jas det  doh.gif man dabar irgi siuva uzuolaidas su romanetem, tai vazonai be skaiciaus ant lango tikrai namu nepuos.  Kol dar neturiu savo svajoniu oranzerijos - nezinau kur su viskuom pasidesiu.

Vat ir man labiau patinka kai langas neužkabinėtas, nes labai šviesos sumažėja. Už tai ir turiu tik vieną vandutę pasikabinusi, o kitas talpinu ant palangės, į stovą ir kelios šiaip ant sienos pakabintos.
Dabar tik galvoju kur visas iš balkono rudenį reiks parsinešt, nes laisvos vietos nėra doh.gif
Atsakyti
Prazydo mano neziniukas. Kazkada senai pirkau viena nabageli, kuri jau buvau pasiruosusi ismesti, nes nei lapu, vieni stagarai, du metai jis man nieko gero nerode. Bet isnesus i kiema, stai ka jis sumaste: isleisti kieki, o tiksliau ziedkoti su saknim blink.gif
user posted image

Atsakyti
Šnd senukuose mačiau laikiklių,stovams, ir kas įdomiausia jie su dugneliu, kainos neužfiksavau, jei kam reikia, nulėkit pasižvalgyt mirksiukas.gif
Atsakyti