Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Lycaste macrobulbon
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 08 27, 14:54)


super bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vedmyte: 27 rugpjūčio 2011 - 17:58
bigsmile.gif thumbup.gif nu ir grožių prisižiūrėjau, širdis apsalo wub.gif rolleyes.gif pas mane naujienų gėlyčių fronte kaip ir nėra, nieko naujo nepirkau.. už tai pamečiau jau nestuke.gif ir turiu Pijų wub.gif

Tiesa,jo gimimo dieną, kai buvau ligoninėje, pražydo baltoji orchidėja, kuri jau daugiau kaip 1m. ilsėjosi doh.gif assa.gif
user posted image

Atsakyti
Sveikiname šauniausią super mamytę kimalaugno sulaukus mažylio Pijaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 08 27, 21:10)
.. už tai pamečiau jau  nestuke.gif  ir turiu Pijų  wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif aukit sveikučiai ir didučiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prisidedu ir as prie sveikinimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 08 27, 16:54)
Lycaste macrobulbon


nu laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai graži thumbup.gif

QUOTE(kimalaugno @ 2011 08 27, 22:10)
turiu Pijų
pražydo baltoji orchidėja,


dideliausi sveikinimai user posted image
ir gėlė balta taip simboliška wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 08 26, 10:25)
lasvegiete, o kiek šviesos gauna jūsų katlėjos?


Stovi jos kieme, vakarinej namo pusej. Tiesiogines saules gauna siek tiek velai po pietu, jeigu sauleta diena. Anksciau tiesioginej visai ju nelaikydavau, bijojau nudegint... bet noriu priverst zydet. Beje mano Bulbophylum leidzia du ziedstiebius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2011 08 27, 23:27)
Stovi jos kieme, vakarinej namo pusej. Tiesiogines saules gauna siek tiek velai po pietu, jeigu sauleta diena. Anksciau tiesioginej visai ju nelaikydavau, bijojau nudegint... bet noriu priverst zydet. Beje mano Bulbophylum leidzia du ziedstiebius  bigsmile.gif

kad žydėtų joms ryški šviesa būtina sąlyga. Pabandyk daugiau saulės suteikt


kimalaugno - sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kimalaugno nuoširdžiausi sveikinimai smile.gif
Atsakyti
Parduodamas penktasis (šių metų trečias) LOD žurnalas ,,Orchidėjos''. Žurnale rasite įvairios naudingos informacijos: tiek visai neseniai susidūrusiems su orchidėjomis, tiek ir tiems, kurie jau šiek tiek seniau draugauja su šiais nuostabiais augalais. Geriausia žinia ta, kad žurnalo kaina yra tik 14 litų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image

turinys

http://postimage.org/image/ez4rwajo/

žurnalai siunčiami paštu arba perduodami sutartoje abiems pusėms tinkamoje vietoje smile.gif galite rašyti až, klausti, domėtis, viskas bus atsakyta ir paaiškinta 4u.gif
Atsakyti
Merii gėlytė wub.gif wub.gif
Na o štai mano Bellina pražyyyyydo wub.gif wub.gif
user posted image
user posted image
žiedelis dar nevisiškai prasiskleidė,bet dar vakar buvęs pumpuras parodė savo grožį rolleyes.gif žiedelio dydis kaip 5cnt moneta panašiai
Atsakyti