Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Liudniausia tai, kad augalai atkeliavo be leidimu ir dokumentu. Likimas aiskus - bus sunaikinti. verysad.gif
Atsakyti
Va ir tarpininkauk kita karta... nors mes is kuriu tiekeju siunciames, tai turbut viskas legalu. Kaip bebutu nekas butu, jei siunta isknistu.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 08 23, 08:05)
nenorėčiau sutikti. Yra daug vienkartiškesnių pvz. kad ir stanhopea, o vistiek auginam.

anee g.gif stanhopea buvo mano svajonė,kai sulauksiu žiedo,turbūt,mirsiu iš laimės smile.gif ką ten,jei tik bet kokio žiedo sulaukiu,man jau didelis džiaugsmas smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad tas tarpininkavimas didelė rizika, bet kada gali siuntą konfiskuoti, juk, jei būtų augalai sertifikuoti, kainos būtų baisinės. Nors, kai pagalvoju, juk mes perkame specialiai pardavimui augintas iš fermų, ne išluptas iš gamtos. Laukinės net neišgyventų.
Atsakyti
O tarpininkauji be jokios realios naudos ir dar ne visi patenkinti buna. ax.gif
Papildyta:
Nors siaip tai man patinka sis darbas, laukimas, rusiavimas, atidavimas, tai kai galiu (turiu laiko), tai ir apsiimu. Vis pramoga sedint su maza lelia namie.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 08 23, 14:18)
anee g.gif stanhopea buvo mano svajonė,kai sulauksiu žiedo,turbūt,mirsiu iš laimės smile.gif ką ten,jei tik bet kokio žiedo sulaukiu,man jau didelis džiaugsmas smile.gif

turėjau omeny dėl žiedo, kad žydi tik pora dienų 4u.gif
Atsakyti
Mano stanhopea auga puikiai, bet ziedu turbut dar ne vienus metus teks palaukt... doh.gif
Atsakyti
kokia graži Lerikytės katlėja wub.gif thumbup.gif

mano naminukė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tviga @ 2011 08 25, 13:09)
mano naminukė

Kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Tviga, labai grazu thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos...tikiuosi nepyksite,kad nepagiriu ax.gif aš tyliai džiaugiuosi jūsų gėliukais... wub.gif wub.gif
tad parodysiu ir savų kelias...galvoju negražu tik jūsiškėmis gėrėtis...
blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 25 rugpjūčio 2011 - 19:21
tviga wub.gif

evers thumbup.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif labai labai gražu
Atsakyti