Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Ingel ir eliss super palangės thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane irgi vien salotos, ir phaleonopsiai jau visi i pabaiga zydejimo sezono, tuoj isvis ziedu neliks...
O naujokems vandoms kazko pas mane nelabai patinka... nudziovino ziedkoti ir saknu galiukai parude doh.gif Gal zinot del ko???
Lerikyte, kad nelabai zinau kaip tie katleju pumpurai turi atrodyt doh.gif Tarp dvieju voku tarsi yra toks mazas gumbelis. Bet ir seniau taip buvo, niekad ligi siol nebuvo sukrove ziedu...
Atsakyti
Nuostabios palangės thumbup.gif aš kaip tik savaitgalį pas mamą bandžiau fotografuoti, tik ne visos gavos foto, nes tamsoka buvo. Toji tamsioji, violetinė, tai mano pirmoji orchytė, niekaip nepavyksta pas save išsivežti, nes vis žydi smile.gif Baltoji, jei neklystu, viena pirmųjų mamos augintų.
Aš vis apeinu mamos gėles, tai savaitgalį užtikau 2 pogyves phal, persodinus pamačiau, jog šaknys visai nupuvę, o vieną apnikę tie balti pūkuoti gyvuliukai. Actaros kaip tik neturėjau, tai gerai nuploviau, ir izoliavau, savaitgalį atsivešiu actaros, o tos kitos tikiuos per savaitę parodys, kad nori gyventi..
[attachmentid=215768]
Atsakyti
visų merginų nuostabūs žiedai.

Beje, nuoširdžiai pavydžiu šiaulietėms. Jurgita.jurga atidarė savo parduotuvę. Vakar teko garbė aplankyti, na žinote, augalų net akys raibsta, o svarbiausia nematyti, labai nebrangūs, pvz. gigantiški cymbidium krūmai, po tris žiedstiebius 49 lt, mini,midi phalaenopsiai, katlėjos, kurių žiedai 14 cm, nu žodžiu, vėliau parodysiu ką parsivežiau bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 22 rugpjūčio 2011 - 06:20
QUOTE(Ingel @ 2011 08 21, 16:39)

zydinti palange thumbup.gif

QUOTE(eliss @ 2011 08 21, 16:46)
Šios dienos naujokė ,kvepianti smile.gif

grazus ziedai!

QUOTE(Flos @ 2011 08 22, 04:47)

super!
senokai buvau beuzsukusi pas jus!smagu cia,kaip visada thumbup.gif pas mane daug naminuku,dar daug nauju pumpuru,bet jau kelios ir bebaigiancios zydeti.vakar visas susitvarkiau,pasimirkiau,revizija pasidariau,tai,atrodo,net namie sviesiau pasidare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 08 22, 07:20)
Beje, nuoširdžiai pavydžiu šiaulietėms. Jurgita.jurga atidarė savo parduotuvę. Vakar teko garbė aplankyti, na žinote, augalų net akys raibsta, o svarbiausia nematyti, labai nebrangūs

Taippppppppppppppppp ir aš pavydžiu biggrin.gif nu ten tiek grožių,tiek akim paganyt yra ko...negalėčiau neužeiti(dažnai) biggrin.gif biggrin.gif
o aš laukiu laukiu kada mano Bellina ir raibuolė "susprogdins" žiedus...ale kai lauki,tai ilgai visas procesas vyksta.Jau matau kad belina bus ne šviesi smile.gif matosi jau pumprėlio spalvytė keičiasi,o raibuolė turės du žiedus ant koto wub.gif
O šiaip tai salotų irgi nemažai turiu...dar viena lauke miltasia žiedkotį baisulinį sukrovė biggrin.gif sako:nešk namo,ale ji laaaabai intensyviai kvepia,man alergija net sukelia... Na ir catlėjos dar lauke naujus auginius augina,cimbas..O dar jūsų noriu paklaust-dar nenešat savo gėlių iš lauko namo?(čia tos kurios laiko lauke orch.) Aš dar sakau lai kabo....
Atsakyti
Aga siaulietems ir as baltai pavydziu biggrin.gif

QUOTE
O dar jūsų noriu paklaust-dar nenešat savo gėlių iš lauko namo?(čia tos kurios laiko lauke orch.)


As dar palikau, pas mane balkone, prie sienos uzuoveja, naktim dar nera labai salta, tad dar laikau lauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 08 22, 07:20)
Beje, nuoširdžiai pavydžiu šiaulietėms. Jurgita.jurga atidarė savo parduotuvę.

cia kur? kokiu adresu ieskot? negi, man pasiseke bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas man galetu pasakyt, kur Vilniuje kvepianciu falenopsiu galima rasti??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 08 22, 10:52)
Gal kas man galetu pasakyt, kur Vilniuje kvepianciu falenopsiu galima rasti??? g.gif


falenopsių pardavimo vietose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 22, 10:58)
falenopsių pardavimo vietose smile.gif

Buna Senukuose, Ermitazuose, Maximose? Kaip suprantu reikia tiesiog vaiksciot ir uostyt? smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 08 22, 11:19)
reikia tiesiog vaiksciot ir uostyt? smile.gif  doh.gif


tikrai taip smile.gif o yra tokie, kurie kvepia tik tam tikru dienos metu arba tik pašvietus saulei..
Atsakyti