Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

perkėliau žinutę į kitą temą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 20 rugpjūčio 2011 - 18:42
QUOTE(Tendre @ 2011 08 20, 19:27)
Žinau, kad čia orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema, o ne patarimų tema, bet gal patarsite man..? 4u.gif Radau tik senas temas apie orchidėjų priežiūrą, nežinau, kur daugiau kreiptis...
Taigi esmė tokia: orchidėja nužydėjo, tuomet nukirpau žiedkotį iki sekančios akutės ir ten išaugo ne žiedas, bet lapai.. Ar tikėtis iš jo "keikio"? Ar kirpt žiedkotį iki sekančios akutės?O gal visai nukirpti žiedkotį?
Orchidėją noriu persodinti, nes paaugo ir kelios šaknys išlindo iš vazonėlio. Ar geriau to nedaryt kai auga "keikis"?Gėlė pasviro, nes buvo visąlaik viena puse atsukta į šviesą. Persodinant gal atitiesinčiau ją.. Be to pradėjo gelsti lapas, nukirpau pageltusio lapo dalį ir toliau nebegelsta, bet niekaip neatrenku, nuo ko ji gelto... Gal pagelbėsit? 4u.gif


Orchidėjų priežiūros tema
Ten dar parašysiu savo nuomonę apie šitą atvejį.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 08 19, 10:04)
būtent šitai nieko nedariau užaugo auginiai ir pražydo. Kitą prieš tai kur pražydinau tai dariau ramybės periodą, kai subrandino auginį neliejau, kai pradėjo augt vokas pradėjau liet. Netręšiu beveik visai jų. nors reikėtų dažniau. O vokus užaugina?


Gal reikes ir man ilgiau palaikyti nelaistytas. Vokai uzauge dideli, stambus, tikrai galetu zydet...
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2011 08 20, 19:34)
Orchidėjų priežiūros tema
Ten dar parašysiu savo nuomonę apie šitą atvejį.

Ačiū, atsiprašau, kad ne ten pataikiau. Bandysiu redaguot žinutę ir kraustytis ten 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2011 08 16, 20:09)
noriu pasirodyt nupirko man per ebey stai toki grožį pavasarį žydim  wub.gif  wub.gif 
user posted image
user posted image
Thai orchid speciesi.Ascocentrum miniatum

vai koks grozis wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2011 08 20, 19:35)
Gal reikes ir man ilgiau palaikyti nelaistytas. Vokai uzauge dideli, stambus, tikrai galetu zydet...

o vokuose pries saule matosi pumpurai ?
Atsakyti
siandien buvau akropoli nieko gero viena tik patrauke aki, bet susilakiiau smile.gif
Atsakyti
Rodau savo palangę
user posted image

O čia po vieną
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Dar laukiam pirmųjų žiedų
user posted image
Atsakyti
Šios dienos naujokė ,kvepianti smile.gif
user posted image
user posted image

Senukuose buvo vazonams akcija,gailiuosi,kad daugiau vazonų nenusipirkau,su nuolaida keramikiniams tik 2,48 lt tekainavo rolleyes.gif

Manoji palangė smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2011 08 21, 19:39)
Rodau savo palangę
Dar laukiam pirmųjų žiedų


kiek gražių žiedų bigsmile.gif thumbup.gif
padėsim sulaukti mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(eliss @ 2011 08 21, 19:46)
Šios dienos naujokė ,kvepianti smile.gif


simpatulka wub.gif
neturiu nei vienos kvepiančios verysad.gif
gražūs vazonai,man tokie patinka (tiksliau tinka biggrin.gif ) ir palangė puošni wub.gif
Atsakyti
Grazus ziedai wub.gif

O pas mane siuo metu ant palanges ir lauke tik salotos verysad.gif , saknis ir lapus auginasi , o ziedu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NENGA @ 2011 08 21, 22:58)

O pas mane siuo metu ant palanges ir lauke tik salotos  verysad.gif , saknis ir lapus auginasi , o ziedu  schmoll.gif


pas mane tas pats doh.gif dar nors maistui tiktų,o dabar doh.gif biggrin.gif
Atsakyti