Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštuku į akį

Na, patirtim tiesiog negaliu nepasidalinti, mano maziukas vis rodo, kur nosyte, kur akyte, ir kaip ta nosyte daro ir tt, o va uzvakar kazkaip nespejau uzsimerkti, o ir jis gal greitesnis nei visada buvo, pataike i aki, tai per nakti vos iskenciau, ryta nuveze vyras i ligonine, ogi pazeista ragena, va kaip pasitaiko, pasirodo, rimtas reikalas, saugokite, mamytes, savo akytes, as per daug buvau atsipalaidavusi. blink.gif
Ir naguciai buvo nukarpyti (aciu dievui, gal todel dar matau) Bet sako, kad ragena toks jau rimtas dalykas
Atsakyti
O kaip gyde?
Nes man panasiai buvo, bet praejo takart, tik dabar labiau patrynus aki kazkaip buna toks bjaurus jausmas, kad kazkas joje yra.
Nezinau ar cia eit pas gydytoja del to ar ne?
Atsakyti
Maniškė tai ir sau pabaksnodavo, kai rodydavo kur akytė doh.gif Tai paskui ant meškiukų praktikavomės kur kas yra thumbup.gif
Atsakyti
Ir man dažnai baksnoja į akį be perspėjimo. Dažniausiai kai atsibunda, o aš dar miegu. smile.gif Traumų dar nebuvo. Jei baksnoja kai nemiegu laugh.gif , tai kažkaip refleksas suveikia, spėju užsimerkti.
Atsakyti
Man buvo ir nevienąkart, kažkaip netikęs tas užsimerkimo refleksas..Buvo ir dėl gyvuliukų kaltės, ir dėl vaikiuko piršto, o paskutinį kartą buvo pati didžiausia ragenos trauma, kai krisdamas nuo lentynos atvirukas pataikė į atmerktą akį..Nieko nemačiau, praverkė akis kelias val., rūkas toks užėjo..kai nuvažiavau pas gyd., tai paaiškėjo, jog prie visų ragenos randų prisidės dar vienas, kol kas didžiausias..Gydo paprastai: akiai - ramybė. T.y. būtina užklijuoti. Viena akimi irgi geriau mažiau žiūrėti, nes užklijavus akį jos judesiai niekur nedingsta..jei juda sveikoji akis, judės ir sužeistoji. Taigi kelias dienas poilsio akytėms. O į sužeistąja akį man tekdavo lašinti lašiukus ir po to patapt piratu" su tvarsčiu. Labai skauda, graužia, kai sulašini, tačiau reikia. O paskutinį kartą dar gavau gerti Diakarb'ą, kad varyt iš organizmo skysčius. Oi, silpnoji mano vieta akys..Nuėjau praeitą savaitę ir sužinojau, jog "miršta" tinklainės nervinis sluoksnis dėl neaiškių priežasčių. Et, gavau vaistų visam gyvenimui ir parėjau laiminga. Taip kad saugokit akis, labai skaudu, kai tau pasako baisius dalykus wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 06 21, 12:01)
Nuėjau praeitą savaitę ir sužinojau, jog "miršta" tinklainės nervinis sluoksnis dėl neaiškių priežasčių.

O glaukoma nesergi? Paparastai ja sergant zusta nervines lasteles.
Atsakyti
Sergu. Bet profesionalai sako, kad dabar tikrai ne nuo to..Aš pastoviai darau tyrimus, gydausi kai skiria..bet dabar nuėjus jie nustebo, kažkaip ta tinklainė apmirė "dėmėm" tokiom, akyse man pastoviai skaraido juodi taškiukai ir pagaliukai. Skyrė gydymą, va ir penktadienį eisiu..o ir glaukoma pas mane retos "veislės"..žemo akispūdžio, kažkokia itin slapta forma..Nieko nejaučiu, net akispūdis normalus, o regos nervas po truputį kinta, tinklainė žūsta, degeneruoja viskas po truputį..Et..Noriu tik vieno: pamatyt savo dukrą nuotakos suknele ir jos vaikutį. O tada nors ir tvanas wink.gif
Atsakyti
Na man gyde antibiotikais, lasinti reikejo, ir naktim tepti tepaliuka i aki. Tai siandien buvau pas gyd, sake, kad matosi ta vieta, kur pazeista, bet jau nera uzdegimo, bet, rasma, cia visam gyvenimui, akies traumos, taip ir pasake, kad jei kas, skaudes, arba atrodys, kad svetimkunis ikrites. O tas jei kas - tai pervagus, ar susalus, ar susinervinus...
Nu bet negali pykti, biggrin.gif siandien apsidziaugiau, kad jau sveiksta akyte, tai grizusi isbuciavau mazojo smalsuji kaltaji pirsteli biggrin.gif ir uzmigdziau, tiesa, bemigdant vis megino parodyti, kur ta mano akyte clap_1.gif .
Tas uzsimerkimo refleksas ne visada gali suveikti, va ka isitikinau, nes siaip visada leidau rodyti, kur akyte, nes spedavau uzsimerkti, tai linkiu buti atsargioms rolleyes.gif
O beje, kaip jam patiko, kai buvau kaip piratas - vis rode ir rode i ta aprista akute wink.gif
Atsakyti
Man jau nemazai laiko praeje, bet buna kad patrinu tai taip atrodo kad nemalonus krislas yra. Ar verta dabar kreiptis i gydytoja, kaip manot?
Atsakyti
QUOTE (Vasara @ 2004 06 28, 10:15)
Man jau nemazai laiko praeje, bet buna kad patrinu tai taip atrodo kad nemalonus krislas yra. Ar verta dabar kreiptis i gydytoja, kaip manot?

Gal pasitikrink wink.gif Juk geriau jau uzbegti ligai uz akiu smile.gif
Atsakyti
Turiu keistą savo pačios prisiminimą apie tą baksnojimą į akytes. Nors jau buvau ugtelėjusi ir jau pakankamai sąmoninga (kiek metų, neprisiminsiu), vis vien mėgau rodyti kur kas yra. Ir kartą mamai "parodžiau", kur jos akytė.. Aišku, turbūt nestipriai, bet ji taip suvaidino, kad jai labai skauda. Aimanavo visaip, kad aš taip išsigandau - puoliau jai bučiuoti akis (kažkaip buvau įsitikinusi, kad padės). Ir tada ji ATSIMERKĖ! Kiek man buvo džiaugsmo.. buvau ne juokais išsigandusi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SoniaSonia @ 2004 06 20, 23:53)

Perskaičiau ir pakraupau. Užjaučiu, ir į gavą neateitų. Tai sakykit, kaip tie vaikeliai darželyje akių neišsikabina? Kaip patį vaiką išmokyti apsisaugoti nuo tokių staiguolių ?
Atsakyti