Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr.3

Savaitė kaip grįžom iš Ispanijos. Buvome daug kur, įskaitant Gironą ir Barseloną. Barselonoje išleidome laaabai daug pinigų. Bilietai-įėjimai visur labai brangūs. Be to, rugsėjo vidury oras bent jau man, visai dar nebuvo tinkamas po miestą vaiščioti - karštis apie 30 laikosi, tik vakarop, jau lengviau darosi, bet temsta nuo 20.30 ir gana greit. Žmonių visur labai daug, nuo karščio ant žolynų išgriuvę arba pavėsiuose sulindę laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(rrf @ 2011 09 20, 09:08)
Super! kazkaip panasiai ir as isivaizduoju. Dabar kaip tik delioju vietas, kurias butina aplankyti smile.gif

O,kada jus vyksite? smile.gif Mes jau irgi susiplanave ir bilietus turime gruodzio menesio pradziai.Kaip tik skaitineju,kaip reikes rengtis, kokia avalyne tureti.Sake,jog ten brangus maistas...taciau labai skanus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2011 09 20, 12:54)
O,kada jus vyksite? smile.gif Mes jau irgi susiplanave ir bilietus turime gruodzio menesio pradziai.Kaip tik skaitineju,kaip reikes rengtis, kokia avalyne tureti.Sake,jog ten  brangus maistas...taciau labai skanus biggrin.gif

mes gruodzio 7 diena. del drabuziu as irgi suku galva, kaip cia teisingai susideliot, kad nesusalus ir nepersikrovus per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Basute* @ 2011 09 20, 09:55)
Be to, rugsėjo vidury oras bent jau man, visai dar nebuvo tinkamas po miestą vaiščioti - karštis apie 30 laikosi, tik vakarop, jau lengviau darosi, bet temsta nuo 20.30 ir gana greit.


Tai aš dar turiu vilties, kad spalio viduryje ten bus pakankamai šilta clap.gif
Atsakyti
QUOTE(kerepliuke @ 2011 09 20, 12:43)
Tai aš dar turiu vilties, kad spalio viduryje ten bus pakankamai šilta  clap.gif

ir aš thumbup.gif pagaliau priėjo laikas susidaryti must see žemėlapį, mes "ėjikai" - tai tikiuosi daug pamatysim. Nors pačią labiausiai domina pats miestas, o ne muziejai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, skaitau apie monserat - kaip suprantu pigiausia ir patogiausia važiuoti automobiliu, o paskui kažkokiu traukinuku? g.gif papasakokit kas buvot ir kaip nuvykot 4u.gif
Atsakyti
Noreciau paklaust zinanciu, ka geriau pasirinkt gyvenimui: Lloret de Mar, Calella, Pineda de Mar ar Santa Susanna? Pagrindinis tikslas yra Barselona. Tai is kurios is siu vietoviu geriausias susisiekimas su Barselona? O i aerouosta kitaip nei taksi neis nuvykti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2011 09 21, 12:55)
Noreciau paklaust zinanciu, ka geriau pasirinkt gyvenimui: Lloret de Mar, Calella, Pineda de Mar ar Santa Susanna? Pagrindinis tikslas yra Barselona. Tai is kurios is siu vietoviu geriausias susisiekimas su Barselona? O i aerouosta kitaip nei taksi neis nuvykti? g.gif

is lloret i barsa gal du ar trys autobusai vaziuoja per diena, is pinedos traukinys kas 20min. Santa susanna nzn.
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2011 09 21, 10:52)
Sveikos, skaitau apie monserat - kaip suprantu pigiausia ir patogiausia važiuoti automobiliu, o paskui kažkokiu traukinuku?  g.gif papasakokit kas buvot ir kaip nuvykot 4u.gif


Mes buvome ten keleta kartu su masina, tai pirma karta vaziavome iki funikulerio aiksteles, ten palikome auto ir kilome virsun. Cia siaip, is idomumo norejome. Po keletos metu vaziavome su masina iki pat vienolyno, i kalna, yra kelias. Ten irgi yra stovejimo aikstele, palieki masina ir paeini truputi pesciomis iki pacio Monserato. Tai tiek kas su masinom vaziuos. Aiksteles nemokamos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Barcelona10 @ 2011 09 21, 20:30)
Mes buvome ten keleta kartu su masina, tai pirma karta vaziavome iki funikulerio aiksteles, ten palikome auto ir kilome virsun. Cia siaip, is idomumo norejome. Po keletos metu vaziavome su masina iki pat vienolyno, i kalna, yra kelias. Ten irgi yra stovejimo aikstele, palieki masina ir paeini truputi pesciomis iki pacio Monserato. Tai tiek kas su masinom vaziuos. Aiksteles nemokamos.  4u.gif

Uzduosiu kvaila klausima, o vaziuojant savo masina, ar reikia moketi uz kazka Monserat vienuolyne g.gif galvodavau,kad uz masinos parkavima ten reikia moketi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linajan1975 @ 2011 09 22, 13:46)
Uzduosiu kvaila klausima, o vaziuojant savo masina, ar reikia moketi uz kazka Monserat vienuolyne g.gif galvodavau,kad uz masinos parkavima ten reikia moketi rolleyes.gif

mes važiuosim mašina. buvau radus info, kad aikštelė 10eur. bet info sena biggrin.gif tai gal dabar kitaip.
grįžus prisiduosiu kaip ten iš tiesų
išskrendam ryt, grįšim spalio 11d. jei bus dar aktualu, tai papasakosiu kaip yra dabar su tuo automobiliu ir pinigais. o gal kas ir ankščiau papasakos smile.gif man ir įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2011 09 22, 15:55)
mes važiuosim mašina. buvau radus info, kad aikštelė 10eur. bet info sena biggrin.gif tai gal dabar kitaip.
grįžus prisiduosiu kaip ten iš tiesų
išskrendam ryt, grįšim spalio 11d. jei bus dar aktualu, tai papasakosiu kaip yra dabar su tuo automobiliu ir pinigais. o gal kas ir ankščiau papasakos smile.gif man ir įdomu smile.gif

o 10 euru valanda parkavimo? Mes skrendam spalio 9 diena, bet i Monserat planuojam 15 ar 16 diena, tai kai grisit parasykit, as prie interneto prisesiu budama ten, manau reikes informacijos bigsmile.gif
Atsakyti