Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr.3

QUOTE(Lauru @ 2011 09 09, 17:33)
Tai jus labai arti centro. Mes toliau nuo centro gyvenome (prie pat papludimio) ir faktiskai viska peskom apejom.  Bet kadangi jus su kudikiu... Tai manau reiktu T10 nusipirkti.
O is kokio oro uosto jus vaziuosite? Jei is 2 terminalo- galiu pasakyti kaip nuvaziuoti iki vietos.

taip, iš antro smile.gif
Atsakyti
oje grizom, jetau, noriu dar. Oras dabar fantastiskas, jura siltutele, viskas sekesi super duper. Kada nors reiks fotkiu imesti smile.gif

QUOTE(Lauru @ 2011 09 09, 00:17)
Kadangi gyvenome pas vietini, Barselonetoje, o cia pat uz lango juru muziejus, kuris reklamuoja RYKLIUS, tai aisku ziauriai susigundem., bet pries tai atsiklausem- ar verta (vis tik apie 17 eur 1 zmogui, o esam dviese). Pasiziurejom- eiles milziniskos, plakatai milziniski su nerealiom reklamom. Tai va, klausiam- eit ar neit. Seimininkas numyke- kazin ar verta, nieko idomaus, nebent jus kokie tai besidomintys zuvu veislem, nes kazin ar taip jau ir pamatysit ta rykli. Tai va, taip ir nenuejom. Pagailo euru, dar "patare", tai taip ir nematem to isreklamuoti ryklio. Jei kas buvot, parasykit prasau ispudziu  mirksiukas.gif
Papildyta:

Nebuvo futbolo stadione- gaila. Kas buvote- prasau parasykite ispudzius(labai norejome, bet ir laiko nebuvo, ir kiek euru pagailo). Taip pat S. Dali muziejuje (sako, ten idomu, bet kadangi mes mena suprantame paprastai, tai nevaziavome vien tik paveizeti i paveikslus- grazu, bet grazu ir pas mus namuose smile.gif smile.gif ), tad prasau apsvieskite jei ka tokio idomaus pamatete, bent jau is svetimu foto vidu pasiziureciau  blush2.gif .





Lauru man tas akvariumas labai nepatiko, tikrai balon ismesti pinigai. bet cia nuo zmogaus priklauso, buna gi kam patinka smile.gif

o stadionas, tai cia tas olimpinis centras gal? mes siemet buvom, man ir mano bernam labai thumbup.gif
Atsakyti
Akvariume ryklių tikrai yra, ir didelių, na, nebent pastipo per keturis metus, kai paskutinįsyk ten buvau. Tačiau ar tai yra "a must" objektas Barselonoje tikrai abejočiau.

Nu į stadioną tai prukštavau kai organizuotai ten vežė, pati ten tikrai nevaryčiau, bet gi poreikiai skirtingi, man pvz pasivaikščiojimas į Casa Mila yra nuostabi patirtis, kitiems visiškai dzin.
O Dali Figerese sakyčiau būtina. Supranti meną ar ne, bet pamatyti, kiek neša žmogaus beribė fantazija... Mano vyras yra sakyčiau visai anti-menas, bet Dali Figerese paliko jam didžiulį įspūdį. Ir ne paveikslai ten daugumoje žiūrimi, o ir skultptūros, interjeras, projekcijos ir t.t.

Pamaniau kaip seniai buvau, reikia pagalvot apie kokią savaitgalinę įšvyką, penktasyk biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 13 rugsėjo 2011 - 21:38
QUOTE(Partizanė @ 2011 09 13, 22:33)
Akvariume ryklių tikrai yra, ir didelių, na, nebent pastipo per keturis metus, kai paskutinįsyk ten buvau. Tačiau ar tai yra "a must" objektas Barselonoje tikrai abejočiau.

Nu į stadioną tai prukštavau kai organizuotai ten vežė, pati ten tikrai nevaryčiau, bet gi poreikiai skirtingi, man pvz pasivaikščiojimas į Casa Mila yra nuostabi patirtis, kitiems visiškai dzin.
O Dali Figerese sakyčiau būtina. Supranti meną ar ne, bet pamatyti, kiek neša žmogaus beribė fantazija... Mano vyras yra sakyčiau visai anti-menas, bet Dali Figerese paliko jam didžiulį įspūdį. Ir ne paveikslai ten daugumoje žiūrimi, o ir skultptūros, interjeras, projekcijos ir t.t.

Pamaniau kaip seniai buvau, reikia pagalvot apie kokią savaitgalinę įšvyką, penktasyk biggrin.gif


as visiskai pritariu del Dali muziejaus Figerese, man padare labai dideli ispudi, tokiame muziejuje nubuvau buvusi....ir noreciau dar karta sugrizti ir nuvaziavimas ne toks sudetingas ir brangus, jei ne su turistine grupe kokia... beje pikaso muziejus nemokamas, pirma menesio sekmadieni, na mes nuejom, taciau su dali nera ko lyginti, nes barseonoje, ne pagrindiniai jo darbai ir tarkim uz pinigelius verta eti tik tada kai domiesi jo kuryba ir apskritai menu...
Atsakyti
Greit ir as su kompanija dumsiu i Girona 20 d. nedaug beliko laukt tik savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2011 09 13, 21:52)
as visiskai pritariu del Dali muziejaus Figerese, man padare labai dideli ispudi, tokiame muziejuje nubuvau buvusi

esu buvusi Dali muziejuje Paryžiuje.
kaži skirtumas yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(taburete @ 2011 09 14, 09:32)
esu buvusi Dali muziejuje Paryžiuje.
kaži skirtumas yra g.gif

Dali Paryžiuje jei teisingai pamenu eksponuojami darbai tradiciškai - galerijoje, dažniausiai tai tapyba. O ten visai kitaip, ten yra paties Dali namai (na, pilaitė gal teisingiau pasakius), ten visur sukinėtis smagu.
O bet tačiau, jei labai spyriojatės, jums šlykštus yra Dali, tai nevažiuokit.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 09 14, 09:53)
Dali Paryžiuje jei teisingai pamenu eksponuojami darbai tradiciškai - galerijoje, dažniausiai tai tapyba. O ten visai kitaip, ten yra paties Dali namai (na, pilaitė gal teisingiau pasakius), ten visur sukinėtis smagu.
O bet tačiau, jei labai spyriojatės, jums šlykštus yra Dali, tai nevažiuokit.

smile.gif taip, galerijoje, bet ne tik tapyba.
jau permečiau nuotraukas, matau, kad skirtumas yra.
klausimas tik kaip visada tas pats: kaip per trumpą laiką pamatyt/apeit kuo daugiau ir visur spėt:)
Atsakyti
QUOTE(taburete @ 2011 09 14, 10:08)
smile.gif taip, galerijoje, bet ne tik tapyba.
jau permečiau nuotraukas, matau, kad skirtumas yra.
klausimas tik kaip visada tas pats: kaip per trumpą laiką pamatyt/apeit kuo daugiau ir visur spėt:)

visą dieną skirkite kelionei Figeresas - Žerona (jei atskrendat į BCN), o grįžtant galėsite užsukti palei pakrantes laukines. na, čia jei su mašina. o jei ne, tai net nžn. Figerese užtruksit na iki pusdienio, gal ir trumpiau. nžn ar patogiau pirkt ekskursiją su nuvežimu, ar patiems nuvažiuot,bet turėtų būti nesudėtinga ir tai, ir tai.
Atsakyti
Sveiki, gal kas estae buve Barselonoje gruodzio men? Kokia ten temperatura? Kiek skaitau kazkaip labai jau skiriasi duomenys, nebezinau kuo tiket smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrf @ 2011 09 19, 12:45)
Sveiki, gal kas estae buve Barselonoje gruodzio men? Kokia ten temperatura? Kiek skaitau kazkaip labai jau skiriasi duomenys, nebezinau kuo tiket smile.gif


Mes buvome savaite pries Naujus, ir dvi po Naujuju, tai oras super, +12+15 laipsniu, o svarbiausia, kad saule, saule, saule... Taip sausa ir svaru visur, pakako lengvu uzdaru batuku ir plonu dublionkikiu 4u.gif Nezinau, gal kitiems kitaip buvo, bet siaip ten sausa ir sauleta tokiu laiku.
Atsakyti
QUOTE(Barcelona10 @ 2011 09 19, 19:09)
Mes buvome savaite pries Naujus, ir dvi po Naujuju, tai oras super, +12+15 laipsniu, o svarbiausia, kad saule, saule, saule... Taip sausa ir svaru visur, pakako lengvu uzdaru batuku ir plonu dublionkikiu  4u.gif  Nezinau, gal kitiems kitaip buvo, bet siaip ten sausa ir sauleta tokiu laiku.

Super! kazkaip panasiai ir as isivaizduoju. Dabar kaip tik delioju vietas, kurias butina aplankyti smile.gif
Atsakyti