Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr.3

Norėjau pasiteirauti, ar kas esate buvę Barselonos paplūdimyje. Ar yra ten laisvos vietos ar jis sausakimšas, ar yra nemokamos zonos ar vien tik gultai?
Atsakyti
QUOTE(solciukas @ 2012 02 29, 23:47)
Norėjau pasiteirauti, ar kas esate buvę Barselonos paplūdimyje. Ar yra ten laisvos vietos ar jis sausakimšas, ar yra nemokamos zonos ar vien tik gultai?

ta prasme? apie koki metu laika jus kalbate?
Atsakyti
as dar norejau pasitikslinti del pasosciu naudojimo Ispanijoj? ar galim 2 m. vaikui ja naudot?
beje, kur Barsoj perkat kosmetika? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2012 03 01, 21:15)
as dar norejau pasitikslinti del pasosciu naudojimo Ispanijoj? ar galim 2 m. vaikui ja naudot?
beje, kur Barsoj perkat kosmetika? mirksiukas.gif

Paciame senamiestyje,uzejus i vaistine, matem,atskirus skyrius kosmetikai.
Papildyta:
QUOTE(solciukas @ 2012 03 01, 00:47)
Norėjau pasiteirauti, ar kas esate buvę Barselonos paplūdimyje. Ar yra ten laisvos vietos ar jis sausakimšas, ar yra nemokamos zonos ar vien tik gultai?

Mes buvome ziema, tai aisku,jog tada buvo pustustis papludimys.Nors buvo apie 18-20 silumos dienos metu,(mums gal pasiseke),ir tai, kur ne kur matesi issirenge zmones besideginantys,o salia papludymio kavinukes,tai buvo pilnos zmoniu. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal zinote kokie orai balandzio vidury? ar jau galima degintis, maudytis? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2012 03 02, 12:07)
Sveiki, gal zinote kokie orai balandzio vidury? ar jau galima degintis, maudytis? aciu 4u.gif

maudytis tai tikrai ne, mes birzeli buvom ir vanduo buvo saltas. Na nebent kaip tikra lietuve prie 10 laipsniu vandens temperaturos maudysites. O deginasi ten kiaurus metus, jei tik saules buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 03 02, 14:58)
maudytis tai tikrai ne, mes birzeli buvom ir vanduo buvo saltas. Na nebent kaip tikra lietuve prie 10 laipsniu vandens temperaturos maudysites. O deginasi ten kiaurus metus, jei tik saules buna  4u.gif


na bent tikiuos bus pakankamai silta pasidegint, nes prie juros vila turesim, dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 02 29, 23:50)
ta prasme? apie koki metu laika jus kalbate?


Aš kalbu apie birželio vidurį-rugsėjo vidurį, patį sezoną. Suprantu, kad žmonių visur vasarą daug būna, bet būna ir taip, kad vos ne iš vis vietos nėra.
Atsakyti
QUOTE(solciukas @ 2012 03 02, 15:21)
Aš kalbu apie birželio vidurį-rugsėjo vidurį, patį sezoną. Suprantu, kad žmonių visur vasarą daug būna, bet būna ir taip, kad vos ne iš vis vietos nėra.

mes pernai buvom rugsejo 4-13ta, na pats sezonas, nes liepa rugpjuti labai karsta, taigi prie juros vietos tikrai visiems uzteko. Nebuvo visiskai jokiu bedu. Sketi pirkome vietoj, mokejom 7 eurus, skecio nuoma dienai 4 eurai. Gultus irgi galima issinuomot. Visas papludimys nemokamas. Kai buvom birzelio menesi (birzelis ten skaitomas neszeonas, sezonas liepa - rugsejis), tai isviso ten keletas zmoniu tik deginosi, nes birzeli dar jura salta.
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2012 03 02, 12:07)
Sveiki, gal zinote kokie orai balandzio vidury? ar jau galima degintis, maudytis? aciu 4u.gif



Praeitais metais balandzio viduryje jau daug kas maudesi, nes nezmonishkai karsta buvo, bet tai labai nuo metu priklauso..
Atsakyti
QUOTE(debajo @ 2012 03 03, 10:07)
Praeitais metais balandzio viduryje jau daug kas maudesi, nes nezmonishkai karsta buvo, bet tai labai nuo metu priklauso..


Buvo besimaudanciu ir praejusi savaitgali, nors man be megztinio saltoka buvo. Reiketu ivertinti, jog Barselonoje taip pat buna ziema ir oras syla pamazu, vanduo taip pat. Tai nuo zmogaus priklauso. Jeigu jums +20 oras ir +12 vanduo gerai, tai kodel gi ne. As cia maciau besideginanciu ir Kaledu diena. Bet vis delto normalu jog vasara prasideda geguze/ birzeli ir ne anksciau. Cia juk ne tropiku salis. Del oro tai nesuprantu zmoniu kurie klausia koks oras buna balandi... Taigi ta balandi sudaro 30 dienu. Nuo metu priklauso, nuo savaites, kuria busit, gali pasitaikyt ir lietaus, ir debesu. Kaip ir vasaris buvo: viena savaite temperaturos net iki minuso buvo nukritusios, o po savaites diena +18, tai ka cia galima sneketi apie temperatura vasari ir kaip galima zmogui atsakyt, koks tas oras bus konkrecia diena kai jis atvaziuos biggrin.gif
O del vidutines temperaturos jeigu klausiat, taigi sita informacija internete lengvai galima rasti.

Papildyta:
QUOTE(solciukas @ 2012 02 29, 23:47)
Norėjau pasiteirauti, ar kas esate buvę Barselonos paplūdimyje. Ar yra ten laisvos vietos ar jis sausakimšas, ar yra nemokamos zonos ar vien tik gultai?


Manau, kas zino papludimi siek tiek uz miesto, niekada nevaziuos i miesto papludimi. Cia mano filosofija. ax.gif Esu maciusi visokiu papludimiu ir pustusciu ir tokiu pilnu, kad tikrai nera kur kojos padet. Velgi, priklauso.
Barselonetoj gali buti daugiau zmoniu, bet Barselonoj nemazai papludimiu, tai kai kurie, kurie toliau nuo centro nebuna tokie pilni. Papludimiai nemokami.
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2012 03 03, 11:41)
Manau, kas zino papludimi siek tiek uz miesto, niekada nevaziuos i miesto papludimi. Cia mano filosofija. 


As irgi taip pamaniau, kad miesto papludimy tikrai poilsio kokybisko nepatirsi g.gif Pradzioje buvau nusprendusi po pazintiniu dienu Barselonoje patraukti link Kosta Bravos papludimiu, taciau kazkaip issirutuliojo kitas planas, po Barselonos surmulio, pailseti Maljorkos salos papludimy rolleyes.gif , nes is Barselonos i Palma bilietukus neitikitinai pigai nupirkau ax.gif ax.gif Taigi bus matyt kaip pasiteisins mano planelis rolleyes.gif

Atsakyti