Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr.3

QUOTE(agne2 @ 2012 02 07, 15:10)
Noreciau dar jusu nuomones, siuo metu ryanair bilietukai i Baselona 06 13-06 20 dienomis 466 lt. Kaipmanote (suprantu, kad cia tas pats kaip valiutu kursa atspeti), bet gal kas is patirties, ar yra sansu, kad gali papigti bilietukai, ar visgi labiau tiketina, kad kuo arciau skrydzio datai, tuo brangyn. Kiek esu pastebejusi kai kada ismeta ryanair 15-20 proc. nuolaidele. Bet Barcelona vasara, manau paklausa bus ir bilietukai nepigs  g.gif


dar palaukit, mes kovo men. per ryanair nusipirkom uz 700 2 suaugusiems ir kudikiui, o kai skridom rugsejo men., tai pirkom gal tik savaitei likus uz apie 1000 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Barcelona10 @ 2012 01 22, 01:36)
user posted image

turite omeny toki boksta? Buvo liepos 11, prie savivaldybes.

per vienus kursus ispanijoje mes patys toki boksta stateme, tik aisku ne toki dideli. jie statomi visoje katalonijoje. yra atskiras puslapiukas kur parasyta, kada ir kokiu komandu vyks pasirodymai. tikslaus pavadinimo dabar nepamenu, bet pagooglinus turetu rasti. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Gal kas buvo Casa Batlo viduje? Bilietai po 17,5 eur, kaip ir brangoka, bet nuotraukos tikrai nuostabios, gal kas patars is patirties ar verta buvo moketi tokius pinigus uz ekskursija viduje?

Lauksiu atsako wub.gif
Atsakyti
o gal kas is Barsos esat vaziave link Valencijos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidutele @ 2012 02 17, 11:00)
Sveiki 4u.gif

Gal kas buvo Casa Batlo viduje? Bilietai po 17,5 eur, kaip ir brangoka, bet nuotraukos tikrai nuostabios, gal kas patars is patirties ar verta buvo moketi tokius pinigus uz ekskursija viduje?

Lauksiu atsako wub.gif



Buvau, tikrai verta. wub.gif O dar gaunat ir prietaisus (nezinau, kaip juos pavadint), kur pasakoja apie tai, ka matote. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidutele @ 2012 02 17, 12:00)
Sveiki 4u.gif

Gal kas buvo Casa Batlo viduje? Bilietai po 17,5 eur, kaip ir brangoka, bet nuotraukos tikrai nuostabios, gal kas patars is patirties ar verta buvo moketi tokius pinigus uz ekskursija viduje? ]


As esu buvusi tik Casa Milo (La Pedrera). Tai man labai patiko ir tikrai negaila tu 15 eur. Idomiausia buvo ant stogo. Ta Gaudi architektura kazkokia itraukianti. Tad su bendrakeleive vienbalsiai nusprendeme, kad jei kada vel busime Barselonoje, butinai eisime i Casa Balto.
Casa Milo mums dave brosiuras su trumpa pastato informacija. Del audiogido net nesiteiravome, bet maciau, kad zmones juo naudojasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 17 vasario 2012 - 12:28
QUOTE(linole @ 2012 02 17, 12:28)
As esu buvusi tik Casa Milo (La Pedrera). Tai man labai patiko ir tikrai negaila tu 15 eur. Idomiausia buvo ant stogo. Ta Gaudi architektura kazkokia itraukianti. Tad su bendrakeleive vienbalsiai nusprendeme, kad jei kada vel busime Barselonoje, butinai eisime i Casa Balto.
Casa Milo mums dave brosiuras su trumpa pastato informacija. Del audiogido net nesiteiravome, bet maciau, kad zmones juo naudojasi.


Casa Batlo irgi galima uzlipti ant stogo. Tiesa sakant, man laaaabai patiko ir Casa Mila ir Casa Batlo. Visada visur verta nueiti ir nepagaileti pinigeliu. mirksiukas.gif 4u.gif
Beje, bilietukams gavom nuolaida, kadangi buvom pirke apzvalgini tura su autobusu, tai ten kartu su bilietais yra ir nuolaidu knygele. 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot, ar galima Calelloj rasti nemokama parkinga ar bent uz nedidele kaina? rolleyes.gif
Atsakyti
o kaip su parkingu Salou? koki viesbuti rekomenduotumet Salou ar aplamai Costa Dorada ar Costa brava su pusryciais ir vakariene uz gera kaina? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2012 02 19, 12:35)
o kaip su parkingu Salou? koki viesbuti rekomenduotumet Salou ar aplamai Costa Dorada ar Costa brava su pusryciais ir vakariene uz gera kaina? mirksiukas.gif

man pats nerealiausias viesbutis buvo LAS VEGAS****. neturiu ne vieno priekaisto jiems. emem su pilnu maitinimu ir dviems zmonems kainavo 300 euru. Db ziurinejuos kita viesbuti nes sis uzimtas tomis datomis kai skrendu, kolkas esu apsistojus ties H10 Salauris Palace**** .. bet jis toli nuo juros.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2012 02 19, 21:21)
man pats nerealiausias viesbutis buvo LAS VEGAS****. neturiu ne vieno priekaisto jiems. emem su pilnu maitinimu ir dviems zmonems kainavo 300 euru.  Db ziurinejuos kita viesbuti nes sis uzimtas tomis datomis kai skrendu, kolkas esu apsistojus ties H10 Salauris Palace**** .. bet jis toli nuo juros..  4u.gif


ziurejau, bet las vegas uzimtas.. mes norim arti juros, galvojam apie da vinci ax.gif

kokias vietas aplinkui rekomenduotumet aplankyt? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantera83: 19 vasario 2012 - 20:33
QUOTE(pantera83 @ 2012 02 19, 21:30)
ziurejau, bet las vegas uzimtas.. mes norim arti juros, galvojam apie da vinci ax.gif

kokias vietas aplinkui rekomenduotumet aplankyt? mirksiukas.gif

praejom mes ji.. patarsiu tik tiek, kad liecia aplinkinius dar miestelius. Cambrilis man uzkliuvo tuom,kad jis labai ramus, toks zvejybinis kaimelis.. patiko po ji diena pasivaikscioti, o Salou isimylejau. beje toj vietoj kur jusu viesbutis yra, tai pati sirdis.. jura arti, o pagrindines gatveles su parduotuvemis, kavinemis labai arti. 4u.gif as taip pat ji ziurejau, bet velgi kai las vegase pasibuvojom, tai is karto matosi kad prastesnis.. svarbiausia, atsiliepimu blogu nera daug rolleyes.gif beje, as visada pries renkantis viesbuti pasitikrinu sitam saite http://www.tripadvis..._Catalonia.html
nes cia zmones raso atsiliepimus ir patys ikelia foto to viesbucio kas ir kaip, tad matos kur patalai suplyse, kur supelyje.. smile.gif naudingas puslapis mirksiukas.gif beje, jei ne paslaptis kada keliausite? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(pantera83 @ 2012 02 19, 21:30)
ziurejau, bet las vegas uzimtas.. mes norim arti juros, galvojam apie da vinci ax.gif

kokias vietas aplinkui rekomenduotumet aplankyt? mirksiukas.gif

butinai nuvaziuokite i taragona.. mes vaziavome su vietiniu autobusu, tai mokejom apie 2 eurus i viena puse zmogui.. ten yra amfiteatras. kai mano svajone pamatyti Graikija, tai man jis dideli ispudi padare. iejimas berods 5 eurai buvo.
poto paivairinimui plaukem su laivu i Cambrili.. tai ir gal butu patike, jei nebutu uzsupe doh.gif
beje, mes kai i taragona vaziavome, tai berods buvo ketv gal.. bijau pameluoti, tai pataikeme ant tokio turgaus, kad ogogo.. visa gatve.. smagu buvo pasivaikscioti.
beje, as kai skridau per daug ekskursijomis nesidomejau, bet kai ten nuvaziavau jau pirma diena, pagrindinej gatvej yra info zmones, kurie dalija knygutes su vietom kur reikia nuvaziuoti ir ka pamatyti.. tad problemos nebus, jei noresit pasizvalgyti, ten ir kainos nurodytos ir pramogu bei ekskursiju pilna tose brosiurose.. tik laiko turek.. 4u.gif
Atsakyti