Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr.3

Juros gerybiu kavinuke vadinasi "LA PARADETA",google adresiuka rasite,super mums patiko thumbup.gif Dar tokia vietine kavinuke radome vadinasi "Origens la llavor dels",valgiau skania moliugu sriuba ir labai skanus pas juos desertas creme catalana.
Del pirkiniu,Desigual ant kiekvieno kampo lotuliukas.gif kaip ir Camper,mes gyvenome šalia La Rambla,tai aplink pilna.Tik siulai išsykio nepirkti,nes ir kainos ir modeliai skiriasi.Mes važiavome i "La Roca village"ten camperiai pigiai tik modeliu pasirinkimas menkas,bet aš nusipirkau už 58eur,mieste tokie 89eur.Va,gal aiškiai parašiau 4u.gif
Atsakyti
Mes šiandien buvom Montserat vienuolyne. Nedirbo Joan funukulierius ir AERI keltuvas, jiems revision. O šiaip gražu.
Šiuo metu ir TRANS MONTSERAT bilieto neimanoma nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2012 01 17, 21:21)
Mes šiandien buvom Montserat vienuolyne. Nedirbo Joan funukulierius ir AERI keltuvas, jiems revision. O šiaip gražu.
Šiuo metu ir TRANS MONTSERAT bilieto neimanoma nupirkti.

o kiek tai dar tęsis gal žinai?
Atsakyti
Beje kas gali patarti kokią vietinę telefono kortelę pirkti? Kaip vadinasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 18 sausio 2012 - 15:18
QUOTE(Google @ 2012 01 18, 08:53)
o kiek tai dar tęsis gal žinai?


Iki sezono pradžios garantuotai kad sutvarkys biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Man butu idomu suzinoti ar sunku orentuotis Barselonoj? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aimana @ 2012 01 18, 16:06)
Sveiki,

Man butu idomu suzinoti ar sunku orentuotis Barselonoj?  4u.gif

labai lengva, transportas lengvai suprantamas ir patogus.
Atsakyti
QUOTE(aimana @ 2012 01 18, 17:06)
Sveiki,

Man butu idomu suzinoti ar sunku orentuotis Barselonoj?  4u.gif

Kaip atsargini varianta galima pasiulyti,pasinaudoti taksi,nera brangu.
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 01 17, 17:43)
Juros gerybiu kavinuke vadinasi "LA PARADETA",google adresiuka rasite,super mums patiko thumbup.gif Dar tokia vietine kavinuke radome vadinasi "Origens la llavor dels",valgiau skania moliugu sriuba ir labai skanus pas juos desertas creme catalana.
Del pirkiniu,Desigual ant kiekvieno kampo lotuliukas.gif  kaip ir Camper,mes gyvenome šalia La Rambla,tai aplink pilna.Tik siulai išsykio nepirkti,nes ir kainos ir modeliai skiriasi.Mes važiavome i "La Roca village"ten camperiai pigiai tik modeliu pasirinkimas menkas,bet aš nusipirkau už 58eur,mieste tokie 89eur.Va,gal aiškiai parašiau 4u.gif



Labai aciu, Barboraite, ieskosim!!! drinks_cheers.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Planuojam pirmą kartą skristi į Barseloną, nespėjau dar visų temų perskaityti... Pradėjau žiūrinėtis viešbučio ir, tiesą sakant, išsigandau, be 85 EUR parai 2 žmonėms nieko nerandu, net ir 2 **.
Gal galite ką nors pigiau rekomenduoti? Tiktų ir kuklūs apartamentai.
P.S. Romoje be vargo radome centre už 65 EUR, ir tai daug kas sakė, kad pigiau galima rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2012 01 18, 22:52)
Sveiki,

Planuojam pirmą kartą skristi į Barseloną, nespėjau dar visų temų perskaityti... Pradėjau žiūrinėtis viešbučio ir, tiesą sakant, išsigandau, be 85 EUR parai 2 žmonėms nieko nerandu, net  ir 2 **.
Gal galite ką nors pigiau rekomenduoti? Tiktų ir kuklūs apartamentai.
P.S. Romoje be vargo radome centre už 65 EUR, ir tai daug kas sakė, kad pigiau galima rasti g.gif

hm, as tai per hostelsclub ieskau. viena karta cia gyvenom, tai viskas ok, svaru, tulikai su dusais bendri, bet jie visada svarus. paciame centre.
http://www.hostelscl...el-en-8567.html

kitus kartus gyvenom cia - yra atskira virtuvele, saldytuvas, prie pat ramblos. tulikai kambary. su svara virtuveje siek tiek prastokai, kambarius valo kasdien.
http://www.hostelscl...el-lt-7450.html
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2012 01 17, 21:21)
Mes šiandien buvom Montserat vienuolyne. Nedirbo Joan funukulierius ir AERI keltuvas, jiems revision. O šiaip gražu.
Šiuo metu ir TRANS MONTSERAT bilieto neimanoma nupirkti.


O tai vienuolynas šiaip veikia ar ne? Kaip suprantu, jei važiuosim su mašina, tai mums keltuvų nereikia, ar aš klystu?
O kas tas Trans Montserat bilietas?
Atsakyti