Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr.3

Sveiki,

Perskaiciau tik kelis puslapius, tad nesupykit, jei pasikartosiu su klausimu - prasymu. blush2.gif Vakare atskrisim i Barselona El Prat, o is ryto skrendam toliau, klausimas - kur galima nebrangiai netoli oro uosto pernakvoti?
Atgal grizinesim taip pat per Barselona, bet cia jau uztruksim pora naktu, tai turesim galimybe pasigrozeti paciu miestu, tai ir vel klausimelis - ar labai toli nuo oro uosto lankytinos vietos? kur patogiau apsistoti dviem nakvynem? 4u.gif
Atsakyti
Perziurejau zemelapi ir vis nesugebejau rasti tos gatves kur daug outletu...ta gatve kazkas minejo ir praeitoje barselonos temoje tai gal kas ja pasakys...tiesa, man asmeniskai prekybos centras diagonal gatveje tikrai nevertas demesio, nebent salia busit tai galima uzeiti, bet specialiai vaziuoti tikrai neapsimoka...
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2012 01 14, 12:45)
Perziurejau zemelapi ir vis nesugebejau rasti tos gatves kur daug outletu...ta gatve kazkas minejo ir praeitoje barselonos temoje tai gal kas ja pasakys...tiesa, man asmeniskai prekybos centras diagonal gatveje tikrai nevertas demesio, nebent salia busit tai galima uzeiti, bet specialiai vaziuoti tikrai neapsimoka...

man tai vien del primarko labai patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2012 01 13, 19:01)
Jei tureciau laisvo svorio bagaze, parvezciau mango vaisiu. Kitose salyje ju kazkaip valgyti neteko, bet cia buvo dieviski: saldus ir sultingi....  wub.gif Kaina panasi kaip pas mus ir pigiau, jei nusideri turguje.

mmmm...perskaiciau apie mango ir prisiminiau...skanumelis wub.gif tikrai.As tai parsiveziau kelis.Tikrai skonis skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2012 01 14, 12:45)
...tiesa, man asmeniskai prekybos centras diagonal gatveje tikrai nevertas demesio, nebent salia busit tai galima uzeiti, bet specialiai vaziuoti tikrai neapsimoka...


Atkreipiau demesi ne i PC "El Corte Inglés", kuriu mieste nemazai yra, cia minejau kaip orientyra, o i garsesniu firmu parduotuves, kai uzejo kalba apie apsipirkinejimus. O siaip, aisku, ir PC rasite firminiu dalyku ir tu paciu firmu drabuziu yra.

Atsakyti
Gal kas žinote automobilių nuomos kompanijas, kur vaikiškos automobilių kėdutės būtų be papildomo mokesčio?
Atsakyti
O as noreciau paklausti koks yra Barselonoje vaiku pramogu parkas, t.y. karuseles ir t.t.
Atsakyti
Sveikutes ir sveikuciai (jei tokiu yra) 4u.gif Su seima ir draugais skrendam geguzes menesi savaitelei i Calela kurorta netoli Barcelonos, norejau paklaust kaip geriau nukeliaut i Barselona vienai dienai savarankiskai nuomuojantis masina ar imti ekskursija?Kaip pigiau? Norim apziuret kuo daugiau ,
apsipirkimas domina maziau, musu bus 6 suauge ir du mazi vaikai.
Kokias dar ekskursijas verta imti?
Aciu visiems uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almera @ 2012 01 16, 15:02)
O as noreciau paklausti koks yra Barselonoje vaiku pramogu parkas, t.y. karuseles ir t.t.

atrakcionu parkas - tibidabo, nusiperkat bilietus ir visa diena pramogaujat kur norit ir kiek norit. Bilietai brangoki, bet mes pirma ejom i zoologijos soda, o ten dave nuolaida tibidabo 50proc.

o siaip ciuozyklos, supynes praktiskai prie visu parku yra (industrial, montjuic kalno ir t.t..)
Atsakyti
Na,mes ryte grižom iš Barselonos.Labai didelio ispudžio nepaliko,nepatiko mums ju tapai,bet radome labai faina kavinuke,skanus maistas.Dar radome juros gerybiu kavinuke,viskas šviežia,net juda krabai ir t.t išsirenki,pasako numeriuka ir lauki,labai skanu smile.gif Apsipirkome doh.gif ,nes dideles nuolaidos,camperiu vyras 2 pasieme,aš desigual kruva lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 01 17, 14:44)
Na,mes ryte grižom iš Barselonos.Labai didelio ispudžio nepaliko,nepatiko mums ju tapai,bet radome labai faina kavinuke,skanus maistas.Dar radome juros gerybiu kavinuke,viskas šviežia,net juda krabai ir t.t išsirenki,pasako numeriuka ir lauki,labai skanu smile.gif Apsipirkome doh.gif ,nes dideles nuolaidos,camperiu vyras 2 pasieme,aš desigual kruva  lotuliukas.gif


Kas tie tapai? g.gif Galima konkrečiau kur tos kavinukės, labiau domina jūros gėrybės ir mdaug kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 01 17, 14:44)
Na,mes ryte grižom iš Barselonos.Labai didelio ispudžio nepaliko,nepatiko mums ju tapai,bet radome labai faina kavinuke,skanus maistas.Dar radome juros gerybiu kavinuke,viskas šviežia,net juda krabai ir t.t išsirenki,pasako numeriuka ir lauki,labai skanu smile.gif Apsipirkome doh.gif ,nes dideles nuolaidos,camperiu vyras 2 pasieme,aš desigual kruva  lotuliukas.gif



Labai domina Camper ir Desigual, galit parekomenduoti kur ju ieskoti? la bai busiu dekinga, skendam kovo men drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti