Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr.3

QUOTE(barboraite @ 2012 01 11, 08:49)



Nėr už ką - tiesiog paskaičiau nuorodą Jūsų viešbučio tinklapyje. Šiaip, mna atrodo, kad Barselonoje viskas labai paprasta ir kompaktiška, kas susiję su transportu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 01 11, 00:21)
Mes ši savaitgali skrisim i Barselona,gal žinote ka apsirengti,kokie orai?Dar vyras labai nori nusipirkti Camper batus,ar galima rasti pigiau,nei pas mus? ax.gif


Mes praeita savaite buvom Barselonoje ir orus rode +14 - +16. Tai kaip ir neblogai buvo. Nesusalom, tik, jei sesit i apzvalginius autobusus, tai apsirenkit silciau (vienu metu galvojau, kad man labai praverstu pukine striuke biggrin.gif ). 4u.gif Vaikai musu vaiksciojo su striukelem nestorom, as pati-su plona plona ir dzemperiu, vyras irgi taip pat. Draugai musu irgi labai panasiai. Park Guell teko ir nusvilkt, nes silta buvo.
Camper batu ir as norejau, bet nebuvo jokiu nuolaidu. Pigiausi mano matyti Camper batai (moteriski ir pasirinkimas mazas) kainavo 147EUR El Prato oro uoste, bet tiesa sakant, visai ir nevaiksciojom po parduotuves. Kiek einant uzmatydavau, tai tiek. Kulturinomes mes. smile.gif

Tiesa, kas vyksit su vaikais, aplankykit sokolado muzieju. Fantastika: ir Triumfo arka, ir La pedrera, ir Sagrada Familia bei kt. populiariausi objektai pagaminti is sokolado. wub.gif Neplanavom eit, bet pasitaike pakeliui ir uzejom. thumbup.gif

Geru ispudziu vykstantiems. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 01 11, 02:21)
Mes ši savaitgali skrisim i Barselona,gal žinote ka apsirengti,kokie orai?Dar vyras labai nori nusipirkti Camper batus,ar galima rasti pigiau,nei pas mus? ax.gif

Laba.Mes irgi ši savaitgali skendam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 01 11, 00:21)
Mes ši savaitgali skrisim i Barselona,gal žinote ka apsirengti,kokie orai?Dar vyras labai nori nusipirkti Camper batus,ar galima rasti pigiau,nei pas mus? ax.gif



Pigiau? Nemanau, geri Camper batai gali kainuoti nuo 80 iki 130 Eur, priklausomai ar tai aulinukai ar tik bateliai. O jeigu ilgi tai gali ir apie 200 Eur kainuot. Bet gi jus geru metu atvaziuojat, nes nuolaidos visur, tai gal ir rasite pigiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mariposa: 11 sausio 2012 - 12:20
O apžvalginis autobusiukas raudonas geriausias?
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 01 11, 13:16)
O apžvalginis autobusiukas raudonas geriausias?


Nezinau, ar geriausias, bet mums tiko idealiai (raudonas). Siuo metu veikia dvi linijos: oranzine ir zalia. Abi veza prie skirtingu objektu, yra tik keli tokie patys: pradeda is tos pacios vietos, t.y. Katalonijos aikstes ir jau antram sustojime galima perlipti i kita. Pabaigoje irgi abi susitinka prie Casa Mila arba Casa Batllo ir vel i Katalonijos aikste. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l'emurė @ 2012 01 10, 16:23)
o gal žinot,kokia traukinio/autobuso kaina nuo Barselonos iki Gironos ar Figueres?  smile.gif

traukinys arba 10 euru, arba 12 (greitesnis, geresnis) vienam zmogui i viena puse. i Dali muzieju tikrai verta nueiti Figuerese smile.gif
Atsakyti
Mane tai labai painioja ir varo į neviltį doh.gif . Žadam pirkti T10. Ką reiškia tie laikai po kainomis? g.gif

http://www.fgc.es/en...s_integrats.asp
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 11, 18:48)
Mane tai labai painioja ir varo į neviltį  doh.gif . Žadam pirkti T10. Ką reiškia tie laikai po kainomis?  g.gif

http://www.fgc.es/en...s_integrats.asp



ta reiskia, ka komentavo anksciau: kelione galima ivairiom transporto priemonem, bet ne ilgiau 01:15.

Nemanau, kad jus is pirmos zonos isvaziuosit, jeigu po Barselona keliausit.
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2012 01 11, 20:00)
ta reiskia, ka komentavo anksciau: kelione galima ivairiom transporto priemonem, bet ne ilgiau 01:15.

Nemanau, kad jus is pirmos zonos isvaziuosit, jeigu po Barselona keliausit.


Supratau T10 galioja metro, autobusui ir tramvajui tik 1 zonoje. Va tai mano kitas klausimas, kur ta zona 1? Tai visa Barselona?
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 11, 19:02)
Supratau T10 galioja metro, autobusui ir tramvajui tik 1 zonoje. Va tai mano kitas klausimas, kur ta zona 1? Tai visa Barselona?



Taip, net ir kai kurie priemiesciai, kaip pvz Castelldefels
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2012 01 11, 19:05)
Taip, net ir kai kurie priemiesciai, kaip pvz Castelldefels

o oro uostas? kazkur skaiciau kad vaziavo is jo su T10... pacioj pirmoj temoj turbut 2006 biggrin.gif , bet gal pasikeite g.gif
Atsakyti