Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr.3

Aš labai džiaugiuosi, kad tie aerobusai važinėja, berods, iki 24 val ar 1 val nakties. Mūsų skrydis vėlyvas - tiek pirmyn, tiek atgal, tai galėsime jais pasinaudoti, o ne mokėti už taksi (kuris, įtariu, brangokas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasariukas76: 08 lapkričio 2011 - 12:51
Barselonoje buvom spalio viduryje. Gyvenom va sitame bute

http://www.gobcn.com...ity_and_sea.htm

Butukas nedidelis, su virtuvyte, reikiama iranga, tvarkingas, svarus ir man visai mielas. Nakvojome 10 naktu, tai dviems gavosi 836 eur. Vieta mums buvo labai patogi: senamiestis, netoli jura, Ciutadela parkas, iki Ramblos apie 10-15 min pesciomis. Uzstato jokio neeme kazkodel, nors is pradziu zadejo :-) ir velyvo atvykimo mokescio pas juos nera thumbup.gif Zodziu, mums patiko, tik siek tiek triuksminga vietele del apacioje isikurusio bariuko drinks_cheers.gif
O is oro uosto vykome traukiniu, is kurio mums reikiamoje stotyje persedome i metro. Suvazinejom kiekvienas su vienu bilietuku is T-10 rinkinio. Tik iki traukinuko reikia siek tiek paeiti is T2 terminalo.
Atsakyti
na planuojames mes ir kelione i Barselona. Vasario men. biggrin.gif Savaite busim, tai norim puse laiko skirti barsolonai, puse Madridui...
Siaip butu idomu jei kas parasytu kiek pinigu isleido lankytiniems objektams (ir ka aplanke) + transportui... ax.gif
Atsakyti
Gal turit kas parduoti kelioniu vadova ar turit gal koki kas didesni zemelapi?
Atsakyti
Radau kad vyks Sitges Carnival vasario menesi. Tai gal bus aktualu, kas per ilga savaitgali ten vaziuos... pvz mes. biggrin.gif
Atsakyti
O kaip kainos maisto, kur geriausia valgyti?
Atsakyti
QUOTE(inetuke @ 2011 11 11, 14:10)
O kaip kainos maisto, kur geriausia valgyti?
apie maista ir kavines tirkai buvo rasyta kazkurioje temoje... ir gana daug ir tiksliai...visas tris perskaiciua..neoamenu kurioj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2011 11 11, 14:00)
Radau kad vyks Sitges Carnival  vasario menesi. Tai gal bus aktualu, kas per ilga savaitgali ten vaziuos... pvz mes.  biggrin.gif


Oho, kaip faina! Noreciau paziureti ta karnavala. Labai mielas ir jaukus miestelis wub.gif , vienas Europoje populiariausiu zydruju berniuku kurortas, la-a-abai idomu...
Atsakyti
O kas geriau ar brangsesni imti viesbuti su pusryciais ar pigesni be ju?
Atsakyti
QUOTE(inetuke @ 2011 11 11, 16:55)
O kas geriau ar brangsesni imti viesbuti su pusryciais ar pigesni be ju?


Manau čia jūsų asmeninis reikalas 4u.gif Mano atveju, kiek keliauju, tai visad imu v/b su pusryčiais, labai pasiteisina, sutaupo laiko (gal ir pinigų), nereik blaškytis dar ieškot kur valgyt kai nesi visai atsibudęs biggrin.gif O pietūs dažniausiai būna pagal aplinkybes jau apie 15-16 val vis kitoje vietoje, nes kaskart atsiduri vis kitoje miesto dalyje 4u.gif
Atsakyti
Nu vat ar irgi taip pat galvoju. Tik ziuriu labai mazai Barselonoje su pusryciais
Atsakyti
QUOTE(inetuke @ 2011 11 11, 17:18)
Nu vat ar irgi taip pat galvoju. Tik ziuriu labai mazai Barselonoje su pusryciais


Nežinau kokie jūsų reikalavimai viešbučiui, bet aš šį nusižiurėjau Hotel Medium Prisma, manau jį imti kai važiuosiu 4u.gif
Atsakyti