Įkraunama...
Įkraunama...

Barselona Nr.3

QUOTE(kerepliuke @ 2011 10 20, 16:37)
Baltai pavydžiu  wub.gif
Mes tik prieš savaitę grįžom  wub.gif  Tai darbe gal kas porą valandų vis įsijungiu foto ir žiūriu  lotuliukas.gif  Noriu atgal  wub.gif
P.S. Gal čia ir offtopic, bet negaliu nepasigirt  biggrin.gif Barseloną dar labiau įsimylėjau dar ir dėl to, kad man ten pasipiršo smile.gif

vajeee..sveikinimai drinks_cheers.gif p.s. koks romantiskas mirksiukas.gif geros kloties jums 4u.gif
Atsakyti
laba, man labai reiketu info apie sokancius fontanus barselonoje. kiek skaiciau jie nuo spalio iki lapkricio veikia penktadieniais sestadieniais, bet neparasyta kuriomis valandomis? gal kas zinote tixlesne info?
beje, gal kas zinote kur flamenko butu imanoma pamatyti?
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 10 22, 22:57)
laba, man labai reiketu info apie sokancius fontanus barselonoje. kiek skaiciau jie nuo spalio iki lapkricio veikia penktadieniais sestadieniais, bet neparasyta kuriomis valandomis? gal kas zinote tixlesne info?
beje, gal kas zinote kur flamenko butu imanoma pamatyti?


Antradienį grįžome iš Barselonos. Šokančius fontanus stebėjome abi dienas: tiek penktadienį, tiek šeštadienį. Šoka nuo 19 val. iki 21 gal. Mes iki galo neišbūdavome, apie pusę devynių išeidavome namolio.

Dėl flamenko, mačiau bilietus pardavinėja La Rambloje. Jei gerai atsimenu, kaina 35 eur, bet kazkas dar ten įeina, gėrimai lyg ir. Pati buvau radusi tinklapį, manau, tai tas pats, ką pardavinėja Rambloje. Neatsimenu, kaip ieškojau, gal flamenco Barcelona, o gal oficialiame Barselonos gide radau.

Atsakyti


Dėl flamenko, mačiau bilietus pardavinėja La Rambloje. Jei gerai atsimenu, kaina 35 eur, bet kazkas dar ten įeina, gėrimai lyg ir. Pati buvau radusi tinklapį, manau, tai tas pats, ką pardavinėja Rambloje. Neatsimenu, kaip ieškojau, gal flamenco Barcelona, o gal oficialiame Barselonos gide radau.
[/quote]
muchas gracias...na flamenko reikes braukti is saraso, nes nepigu. mes busime turistai su kuprinemis ir kaip kazkas rase (man atrodo kad tu) daug trepsesim savo kojelemis. biudzetas ribotas
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 10 23, 11:23)
muchas gracias...na flamenko reikes braukti is saraso, nes nepigu. mes busime turistai su kuprinemis ir kaip kazkas rase (man atrodo kad tu) daug trepsesim savo kojelemis. biudzetas ribotas


Taip, man atrodo, kad ten turi būti apranga atitinkama. Atsimenu, kai žiūrėjau sau, prie tų variantų, kur su maitinimu a la carte restorane, buvo parašyta sąlyga, kad turi būti atitinkami drabužiai. O kur įeina tik gėrimai, tai net nežinau.
ir nepigu, sutinku dėl to. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kas gali pakomentuot Calella miestelį ir Palace viešbutį, bei kelionę nuo jo iki Barselonos skaičiau, kad apie 40km.
Skrisim lapkričio pradžioje jaučiu fontano gal ir neteks pamatyt verysad.gif Ką lankyt tai jau priskaičiau. Gal kas šiuo metu buvot, kaip ten oras. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgužė @ 2011 10 23, 20:22)
Gal kas gali pakomentuot Calella miestelį ir Palace viešbutį, bei kelionę nuo jo iki Barselonos skaičiau, kad apie 40km. 
Skrisim lapkričio pradžioje jaučiu fontano gal ir neteks pamatyt verysad.gif  Ką lankyt tai jau priskaičiau. Gal kas šiuo metu buvot, kaip ten oras. ax.gif

Vat man idomu, ka tau apie orus atsakys smile.gif Ir ar tai pasitvirtins biggrin.gif Nes kai man reikejo vykti nuo spalio 11, tai merginos cia sake, kad bus gana gana silta, bet nepasimaudysiu. Bet ir degintis, ir maudytis be jokiu problemu galejai, net ir kurie viesbuciai veike, tai nebuvo baseinu uzsidare, tik man jau baseine gerokai per salta buvo. Nors ir musu ir kituose dar tikrai maudesi zmones. Taip, kad gali internete mazdaug paziureti, kokie buna orai tokiu metu, ten galima rasti ir prognozes ne pagal vienu metu stebejimus, o kaip bus is tiesu, tai niekas tau tiksliai nepasakys. I Italija, kai vykome, tai drauge anksciau i metus po kelis kart vykdavo i Milana, tai prognozavo galimai siltesni ora. Realiai tai visko pamateme, ir silumos, ir zydinciu geliu, ir palmiu po sniego kauburiukais biggrin.gif Geriau pries kelione pasitikrinti prognozes ir bus ramu, o ka tau cia pasakys, tai tik speliones. As dvi savaites pries tikrintis pradejau, kad zinoti, kokia apranga isimesti.
Atsakyti
QUOTE(jurgužė @ 2011 10 23, 18:22)
Gal kas gali pakomentuot Calella miestelį ir Palace viešbutį, bei kelionę nuo jo iki Barselonos skaičiau, kad apie 40km. 
Skrisim lapkričio pradžioje jaučiu fontano gal ir neteks pamatyt verysad.gif  Ką lankyt tai jau priskaičiau. Gal kas šiuo metu buvot, kaip ten oras. ax.gif

Mes irgi i Callela lapkrity, bet mes su agentura, kuri turetu pasitikt oro uoste. Del to irgi labai neramu, kad neliktume ant ledo nakti nuskridus...O fontanus tai mes tikrai planuojam pamatyt, juk penktadieniais ir sestadieniais jie soka ir lapkrity..
As irgi neradau beveik jokios info apie Calella g.gif , bet bus kaip bus. Jau per velu ka keist
Atsakyti
QUOTE(builis @ 2011 10 23, 21:49)
Mes irgi i Callela lapkrity, bet mes su agentura, kuri turetu pasitikt oro uoste. Del to irgi labai neramu, kad neliktume ant ledo nakti nuskridus...O fontanus tai mes tikrai planuojam pamatyt, juk penktadieniais ir sestadieniais jie soka ir lapkrity..
As irgi neradau beveik jokios info apie Calella g.gif , bet bus kaip bus. Jau per velu ka keist

Su lietuviu agentura? Kokia? Ir jei ne paslaptis, tai kiek kainuoja zmogui ir kas i ta kaina ieina?
Atsakyti
QUOTE(jurgužė @ 2011 10 23, 19:22)
Gal kas gali pakomentuot Calella miestelį ir Palace viešbutį, bei kelionę nuo jo iki Barselonos skaičiau, kad apie 40km. 
Skrisim lapkričio pradžioje jaučiu fontano gal ir neteks pamatyt verysad.gif  Ką lankyt tai jau priskaičiau. Gal kas šiuo metu buvot, kaip ten oras. ax.gif

kodel neteks?negi jie jau nebeveikia lapkricio pradzioje? as lapkricio pirmom dienom busiu
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 23, 20:53)
Su lietuviu agentura? Kokia? Ir jei ne paslaptis, tai kiek kainuoja zmogui ir kas i ta kaina ieina?


Man irgi smalsu. biggrin.gif
Nes pastebejau, kad daug kas is agenturu perka tokias pacias keliones, kokias mes pasidareme pacios.
Oro uoste pries mus (uz jusu tuoj) stovejo rusakalbiu zmoniu grupe, tai is nugirsto pokalbio supratau, kad jie vaziavo butent pagal si varianta. Ten juos pasitiko/isveze transferas, po to pirkosi patys ekskursijas.
Tai man irgi idomu, kokios kainos.
Ir del ekskursiju, idomu kokios ju kainos.

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 10 23, 19:53)
Su lietuviu agentura? Kokia? Ir jei ne paslaptis, tai kiek kainuoja zmogui ir kas i ta kaina ieina?

Per "JUDEK" - tai viesbutis, pervezimas nuo oro uosto ir atgal, turetu pasitikt anglakalbis gidas, registruotas bagazas iki 32kg, rankinis iki10kg, all sistema ir skrydis...Kaina priklauso nuo viesbucio kainos, mes mokejom apie 1430lt uz si geri, o apie ekskursijas parasysiu veliau, kai grisim, ka jie ten siulo, nes kol kas planuojam viska pamatyt patys
mirksiukas.gif
Atsakyti