Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(dangiuk @ 2011 08 21, 21:47)
Dėkui Ulei už receptą.  4u.gif  4u.gif

valio thumbup.gif ,kad tik patiko bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 19, 14:02)
Marinuoti žali pomidorai

Pomidorus supjaustome ir sudedame į stiklainius.



o kodel negalima det cielu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2011 08 23, 12:06)
o kodel negalima det cielu? g.gif

Dekit,ar as sakiau ka negalima biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2011 08 23, 12:06)
o kodel negalima det cielu? g.gif


Na,mano kukliu supratimu,žalias pomidoras yra gan kietas ir storos odos,užtat sunkiai perkaista.Ko pasekoje gali nušaudyti dangteliai.
Kiek turiu receptų žalių pomidorų,visur didesni pomidorai supjaustomi.Mažų galima nepjaustyt.
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 18, 19:59)
Oranžinis stebuklas
......
arbatinis šaukštelis pipirų


Sakykite, prašau, o kokie pipirai? Juodieji ar čili? Turbūt ne kvepiantieji? Labai noriu pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2011 08 23, 19:29)
Sakykite, prašau, o kokie pipirai? Juodieji ar čili? Turbūt ne kvepiantieji? Labai noriu pabandyt  ax.gif

juodi malti pipirai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 18, 19:59)
Oranžinis stebuklas


va čia tai skanumas 4u.gif ir anytai paragauti daviau,patiko thumbup.gif o kas keisčiausia,mano sūnus kuris tokių marmaliošių iš vis nevalgo,kabino šaukštu pasigardžiuodamas 4u.gif ačiū už receptuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2011 08 23, 21:55)
va čia tai skanumas 4u.gif ir anytai paragauti daviau,patiko thumbup.gif o kas keisčiausia,mano sūnus kuris tokių marmaliošių iš vis nevalgo,kabino šaukštu pasigardžiuodamas 4u.gif ačiū už receptuką 4u.gif

sakau ka stebuklas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu ir vel ikalbejot.................
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 24, 09:21)
sakau ka stebuklas biggrin.gif  4u.gif


Darysiu ir as, dar bus siemet tikiuosi galimybe gauti naminiu pomidoru. Labai skaniai nuskambejo, niam smile.gif
Atsakyti
sveikos
ar i ta oranzini stebukla galeciau ipilti paprasto acto 9 proc ar nesugadinciau, nes neturiu obuoliu acto g.gif
Atsakyti
ech, pirmą kartą konservavau pomidorus su pomidorų sultimis... išsipūtė dangteliai pusės stiklainių verysad.gif visas vargas šiūkšlių dėžėn keliaus, įtariu jau neįmanoma išgelbėt? verysad.gif
Atsakyti