Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ulė @ 2011 08 18, 19:59)
Oranžinis stebuklas
Pasišokinėdama atnešu šį receptuką čia, iš morkų, pomidorų ir česnako toks puikus užtaisas, skaičiau apie jį viename forume, lieptą buvo daryti iš dvigubos normos ir tikrai nė nereikėtu mažinti, aš kartosiu dar smile.gif

Aš labai atsiprašau blush2.gif Čia gaunasi kaip padažas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 08 19, 08:56)
Aš labai atsiprašau  blush2.gif Čia gaunasi kaip  padažas?  ax.gif

pagardas ant duonos, prie paukstienos, zuvies prie mesos, i sriuba ar troskini, i balandelius, zo universali pasta tokia 4u.gif
Atsakyti
Marinuoti žali pomidorai
Receptuką pasiūlėJolanta Ja visiškai pasitikiu, jos receptai puikūs !

user posted image


Pomidorus supjaustome ir sudedame į stiklainius.
Vieno litro talpos stiklainiui pridedame 1 didelį čili pipirą ir 2-3 dideles skilteles česnako.

Marinatas:

2.5 l vandens
stiklinė cukraus
100 gr. druskos
250 ml. acto 9 %

Užpilame pomidorus verdančiu marinatu, palaikome kol atvėsta, nupilame, marinatą vėl užverdame, užpilame ant pomidorų ir užsukame stiklainius dangteliais.

Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 19, 13:25)
pagardas ant duonos, prie paukstienos, zuvies prie mesos, i sriuba ar troskini, i balandelius, zo universali pasta tokia 4u.gif

Liuks thumbup.gif Ačiū labai, o tai žiūriu tundra ir nesuprantu kur naudot lotuliukas.gif Būtinai pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 19 rugpjūčio 2011 - 14:27
QUOTE(Ulė @ 2011 08 19, 14:02)
Marinuoti žali pomidorai
Receptuką pasiūlėJolanta Ja visiškai pasitikiu, jos receptai puikūs !


Oi laukiau laukiau aš žalių pomidorų recepto! 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Skubiai reikėtų atsakymo-ar darant Ulės oranžinį stebuklą nereikia nulupti pomidorams odelės??????
Atsakyti
Nors nesu Ulė, bet manau, kad kiekvienam pagal skonį. Aš nemėgstu su odele, tai nulupu. Bet jei ji netrukdo, tai galima ir palikti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušrytė: 20 rugpjūčio 2011 - 09:51
Toje mišrainėje, man atrodo,kad pomidorai su odelėmis dėti...
Atsakyti
sekanti karta odeles lupciau, siek tiek erzina 4u.gif ,nors jos stambios lieka taj as istraukiojau bemaisant 4u.gif
Atsakyti
Ačiū-bėgu gaminti clap.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kuri netycia turi praeitu metu Zmonese publikuoto Mildazytes pomidoru ir paprikos leco recepta? Praeitais metais tiek prigaminau, o siemet nerandu recepto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 18, 18:59)
Oranžinis stebuklas


Nearealus dalykas thumbup.gif liko pusė stiklainuko neplino, tai mb iki vakaro ir išlaižė, liepė dar uždaryt šito gėrio drinks_cheers.gif tik aš visą tą tyrę su blenderiu pertryniau, gavosi puikiausias pagardas. Dėkui Ulei už receptą. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti