Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Elijaaa @ 2013 08 29, 06:31)
nesakau, kad yra blogai, jei paprasta, tiesiog kazkaip susimasciau, kad darbo minimaliai, sedejai pomidorus, druska ir kaitini.

Eisiu siandien daryti  ax.gif


Nėra jau ten taip mažai darbelio,- nublanširuot, gražiai nulupt, gražiai supjaustyt ir gražiai supakuot wink.gif


QUOTE(Alekto @ 2013 08 29, 07:02)
Sakykit, kokia tikimybė, kad pastovėjus kečupui, apmažės rūgštumas?


Alekto, manau nesumažės rūgštumas.

QUOTE(jugp @ 2013 08 29, 11:35)
Aš taip darau. Laikosi gerai, turiu net užpraeitų metų užsilikusių. Juos sunaudoju tokiuose patiekaluose, kur reikia pomidorų savose sultyse, pvz lazanija, tada supilu visą stiklainio turinį.


Super, nors vienas rimtas patvirtinimas 4u.gif aš irgi taip darau, panaudoju visur, kietesnius netgi galima su grietine padaryt kai žiemą būni labai labai pasiilgęs pomidorų.
Ir išvis - juk tai natūralus produktas smile.gif nors sykį be acto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2013 08 28, 13:37)
ar esate kuri bandziusi siataip marinuori pomidorus http://viskopotrupin...rai-sausai.html?

Ar laikosi per ziema, man cia kazkaip viskas per paprasta  g.gif

Receptas geras,bet as taip nesiterlioju..Nelupu pomidoru-supjaustau kubeliais,suverciu i puoda,idedu pagal skoni druskos,cukraus,pavirinu siek tiek,kad gerai perkaistu,pilu i stiklainius verdanti,ir uzsuku,darpo kaldra ir gatava...dar kartais pritreskiu cesnako,ar saliero stebu pripjaustau..man skanu..ir nieko ten nesijaucia tu skureliu,aisku,jei per puse pomidora pjausi,tai bus gabalai:)))bandzius esu ir taip,ir taip,bet kaip man sterilizuot stiklainiuose nepatinka,tai as visad renkuosi lengvesni varianta...dar kazkiek ir prisisaldziau pomidoru kubeliais pjaustytu porcijomis,kartu su zalumynais...
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2013 08 30, 10:06)
Receptas geras,bet as taip nesiterlioju..Nelupu pomidoru-supjaustau kubeliais,suverciu i puoda,idedu pagal skoni druskos,cukraus,pavirinu siek tiek,kad gerai perkaistu,pilu i stiklainius verdanti,ir uzsuku,darpo kaldra ir gatava...dar kartais pritreskiu cesnako,ar saliero stebu pripjaustau..man skanu..ir nieko ten nesijaucia tu skureliu,aisku,jei per puse pomidora pjausi,tai bus gabalai:)))bandzius esu ir taip,ir taip,bet kaip man sterilizuot stiklainiuose nepatinka,tai as visad renkuosi lengvesni varianta...dar kazkiek ir prisisaldziau pomidoru kubeliais pjaustytu porcijomis,kartu su zalumynais...


as siemet taip dariau, tik lupau ( pabandymui) pomidorus, juos pjausciau ( pusiau, ar i keturias dalis) , dejau druskos, cukraus ir pakaitinau puode, tada i stiklianiukus . Dar neragauti kas ten gavosi smile.gif
Atsakyti
Labas.o aš prikimštus stiklainiukus be odeliu smulkintų,kad tik tilptų į stiklainį,užpyliau po tiek,kiek dar vietos buvo,sulčių pomidorų. Girdejau,kad net vandens ir druskos marinatu užpila,tiek ten ir tera vietos tam skysčiui,vistiėk gaunas kaip savo sultyse rolleyes.gif Druska šaukšts litrui kysčio ax.gif sterelizavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 30 rugpjūčio 2013 - 15:42
Labas,gal kas galit parasyti koki paprasta receptuka pomidoru su zelatinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2013 08 30, 20:31)
Labas,gal kas galit parasyti koki paprasta receptuka  pomidoru su zelatinu  4u.gif

internete radau
"Jums reikės
pomidoraitinka ir dideli ir maži

1l vandens

1 šaukštas druskos

2 šaukštai cukraus

1/3 stiklinės acto

truputis juodųjų pipirų

keletas lauro lapelių

50 gr želatinos

pagal poreikįs vogūnų

Paruošimas
Želatina brinkinam atskirai virintam atšaldytam vandenyj keletas valandų.
Pomidorus išplaunam ir dedam į stiklainiukus sloksniuojant su svogūnais. Didelius pomidorus pjaustom kaip kam patogiau. . Išverdam marinatą, supilam ištirpintą želatiną, išmaišom gerai ir juo užpilam pomidorus. Tada dedam puodan stiklainiukus ir kaitinam apie 10-15 minučių. Tada užsukam.
Skanaus!"
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 09 03, 13:11)
internete radau
"Jums reikės
pomidoraitinka ir dideli ir maži

1l vandens

1 šaukštas druskos

2 šaukštai cukraus

1/3 stiklinės acto

truputis juodųjų pipirų

keletas lauro lapelių

50 gr želatinos

pagal poreikįs vogūnų

Paruošimas
Želatina brinkinam atskirai virintam atšaldytam vandenyj keletas valandų.
Pomidorus išplaunam ir dedam į stiklainiukus sloksniuojant su svogūnais. Didelius pomidorus pjaustom kaip kam patogiau. . Išverdam marinatą, supilam ištirpintą želatiną, išmaišom gerai ir juo užpilam pomidorus. Tada dedam puodan stiklainiukus ir kaitinam apie 10-15 minučių. Tada užsukam.
Skanaus!"

Aš tai sekantį kart daugiau druskos dėsių, bent nubrauktą šaukštą dadėsiu, nes mums tai trūko. Bet aišku, čia jau skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
isviriau vakar ta "oranzini stebukla",na,pagalvojau paragavus,kai atsalo.kad pridejus paprikos,kokiu konservuotu ananasiku,kokios cukinijos,tai liuks padazas,kaip kiniskas parduotuvej:)
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2013 08 22, 10:33)
Nu net idomu ar jums jie laikys, nes atrodo, kad tikrai nedadziuve. Jei greitam naudojimui tai manau viskas ciki mirksiukas.gif


na paragavau vakar pomirodiukus wub.gif fantastika wub.gif ypač patiko geltoni, kur atrodo visai nesudžiūvę buvo wub.gif laikau šaldytuve, aliejus keistai sustingsta, prieš vartojant sakyčiau reikia ištraukt palaikyt bent 20min prie kambario temp. Kitais metais būtinai darytsiu vėl rolleyes.gif

ryt jei galėsiu, įkelsiu nuotraukų, kaip atrodo sustingę ir ištirpę, pasaka taip skanu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReginaV: 09 lapkričio 2013 - 21:32
QUOTE(vivilma @ 2013 09 24, 15:39)
isviriau vakar ta "oranzini stebukla",na,pagalvojau paragavus,kai atsalo.kad pridejus paprikos,kokiu konservuotu ananasiku,kokios cukinijos,tai liuks padazas,kaip kiniskas parduotuvej:)

Pasigaminus esu švelnios adžikos,tai labiau patinka naudoti troškiniams,padažams,sriubai. Kai išsiverdu kokią bulvienę,tai mb pasiskanina savo lekštę,nes megsta aštriau ir rūgsčiau,nei aš.
Pomidorų dar turiu,tai visus nelabai kondicinius nusilupau,ir su keptu faršu ir ryžiais išsiviriau skanios sriubytės ax.gif Dar reikejo svogūniukų , prieskonių su paprika.Kai žiemą virsiu iš luptų pomidorų savo sultyse,tai labai trumpas gamybos procesas bus smile.gif
Atsakyti
pasiilgau koncervavimo, gal kuri parasysite gera, ne toki stipru marinata savos kurybos dziovintiems pomidorams , t.y. orkaite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2013 09 24, 15:39)
isviriau vakar ta "oranzini stebukla",na,pagalvojau paragavus,kai atsalo.kad pridejus paprikos,kokiu konservuotu ananasiku,kokios cukinijos,tai liuks padazas,kaip kiniskas parduotuvej:)

manau tikrai gautusi super thumbup.gif
Atsakyti